A

Binbaşı
24 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
358776 Gün Cezalı
357029 gün 8 s. 36 dk.
Gönderiler Hakkında
A
5 yıl
Koltuğa Bir Kere Oturan Kalkmıyor
Yahu arkadaşlar bu ülkede kim koltuğa yapışsa gitmiyor.Muhalefetde kaç kere seçim kaybetmiş Kılıçdaroğlu,oturduğu koltuğu çürüten kılları ağartan 1.2 mm çapında Devlet Bahçeli yada başarısızlığın dibine vuran Dursun Özbek yada Aziz Yıldırım.İnsanların istifasını istediği ama bir türlü istifa etmeyen bu insanlar için önlem alınmalı.Nedir bu kardeşim bir kere koltuğa oturan gitmiyor.Yapışıyor kalıyorlar orada.Aşırı sinir edici iğrenç bir durum bu.
A
5 yıl
Resimdeki Ünlü (Bulmaca)
Barack Obama değil mi? 11 harfliymiş.
< Resime gitmek için tıklayın >
A
5 yıl
Tudora Güveniyorum Hala
Bazıları özlemiş ama ben Hamzayı hiç özlemedim yerli sevicinin teki.Umutu oynatıp kanser ettiği günleri asla unutmadık.Bize iyi teknik direktör gelmedi.Ya takım çalıştırmamış amatör hocalar(riekerink) ya yaşlı bunaklar(mustafa denizli) yada bizden sonra klup bulamayan prandelliler.Bu arada ben hala tudoru destekliyorum.

Bakın hirvat milli takimini düşünün nasil ust düzey fizikleri var.Srna vs derken milli maçlarda bizi eziyorlar resmen.Tudor rus,ukrayna,izlanda takımları olur ya hani.Taş gibi takim dersin herkes deli gibi fizikli olur ama az yıldız olur.Öyle bir takim yaratmak istiyor.Umarim seneye kalır ve hak ettiği sansi vermis oluruz.

Bakin selcuk,sneijder,bruma,podolski bunlar top rakipdeyken yoklar.Böyle olunca cok gol yiyoruz.Bize genc ve dinamik takim lazım.
A
5 yıl
Tudor Geldikten Sonra Takımdaki İnanılmaz Değişim
Önceden top çevirip pas oyunu ile yeniliyorduk şimdi hızlı hücumlarla yeniliyoruz.
A
5 yıl
Lg Adamdır
Şuanda g3 kullanıyorum kanser eden bir telefon ama telefonların sar değerlerini inceledikten sonra lg telefonlara sevgi beslemeye başladım.Kaldı ki bütün firmalardan nefret bir insanım hiçbir firmayı sevmedim hayatım boyunca bağlılığım yoktur yani.Lg g6 işlemci olarak rakiplerinin cidden gerisinde fakat g7 yine düşük sar değeri ile çıkarsa ve s9 ile aynı işlemciyi taşırsa almak isteyen arkadaşlar mutlaka düşünebilir.

Galaxy S8 gerçekten harikulade bir telefon olmuş fakat benim gibi böyle sar değerini düşünen insanlar için lg iyi alternatif olabilir.Aldığım telefonları 4 5 sene kullanan birisiyim.G3 modelini alalı hemen hemen 3 sene oldu hedefim 2020 2021 yılına kadar kullanmak eğer benim gibi uzun süre kullanan suyunu çıkaran arkadaşlar varsa ikinci el değer kaybını düşünmeden alabilirsiniz.

Kimse dikkat çekmemiş bu konunya ben çekeyim dedim.Sezarın hakkı Sezara.
A
5 yıl
Nedir Bu Seçmen Üye?
Merhaba arkadaşlar referandumda sandık görevlisi olmak için adliyeye başvurdum ve seçmen üye olarak görevlendirildim ama pek bilgim yok bu konularda.Lise mezunu üniversite terkim şuanda.Bir daha sınava giriyorum bu sene sınava harçlık olur en azından diye düşündüm fakat ücretleri nedir anlamadım pek.Googlede arama yaptım ama memur gibi şeyler çıkıyor ve ben bunların hiçbiri değilim.Aydınlatacak olan var mı?
A
5 yıl
Kadınlar Beynini Yemiş
Dünyada herkes siyaset,terör,spor,bilim tartışırken bu kadınların bayan demeyin kadın deyin takıntısı kadar salakça bir şey görmedim.Tamam hoşlanmayabilirsin de her yerde bununla ilgili video sürekli görmekten okumaktan bıktım ulan başka derdiniz yok mu takmışsınız bayan kadın hitap şekline.
A
5 yıl
Dr.House Tarzı Dizi
Arkadaşlar bu dizi benim hayatımda izlediğim en iyi dizi.Yakında bitirmek üzereyim buna benzer dizi önerisi olan var mı?
A
5 yıl
Fem 11'li 1.Cevap Anahtarı
Arkadaşlar elimde ki 1. denemenin cevapları yanlış Türkçe'den 1 doğrum çıktı.Troll yapmıyorum cevap anahtarı yanlış.Olan varsa atabilir mi?
A
5 yıl
TRT Tutarsızlıkları(Kampanya Başlatılsın)
Kardeşim bu kanal için ateisti,alevisi,sünnisi,Kürdü,Türkü farketmeden herkes vergi veriyor.Sadece sünni ve hükümetçil yayınlar nasıl yapabilir?

A Haber gibi takılacaksa kimseden vergi almasınlar o halde.Miletin parasıyla millete düşmanlık güden bir kanal olabilir mi?

Edit:Bununla ilgili Change.org da kampanya tarzı bir şey başlatalım arkadaşlar.En azından insanların hoşnutsuzlarının farkına varsınlar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.