G

Çavuş
14 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
14 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
G
5 ay
Amazondan nintendo switch
Merhaba arkadaşlar

Bugün amazon almanyadan uzun süredir istediğim nintendo switch lite'ı sipariş ettim . Teslim tarihi 3-9 şubat arası diyor bu konuda bir sorum olacak bu kargo türkiyeye geldiğinde ptt kargo ile mi gelecek yoksa amazonun kullandığı kolay gelsin veya agt kargoyla mı ?İyi forumlar.
G
5 yıl
SAVAŞ FİLMİ ÖNERİSİ
arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi savaş filmi önerir misiniz kurgu değilde gerçek tarihten kurgulanmış olursa iyi olur
G
5 yıl
BABAM ANNEMİ ALDATIYOR
Bu durumu çocukluğumdan beri biliyorum ilk olarak msndeki konuşmalarından sonra facebookundan telefondaki mesajlarından çok kadın vardı veya hep ismini değiştirdi telefondan babam istediğim oyuncağı alsın falan çocukluk kafası söylemiyordum saklıyordum ama 5 senedir takık durumdayım okb hastasıyım ilaç kullanıyorum bu sebepten değil belki ama tetiklediğini düşünüyorum geçen gün babamla içki içtiğimde kendide itiraf etti ertesi gün çaktırmadım sarhoştum hiçbirşey hatırlamıyorum ayağına yetti beyler annemle kavga ediyordu annemi üzüyordu sonra pişkin
Pişkin dostuyla konuşuyordu

Asıl şuanki derdim anneme söylesem mi söylemesem mi babam iş dolayısıyla ankarada yaşıyor yanımıza 2 haftada 1 falan uğruyor şimdi babamı açıp sövsem sen ne pislik bi insansın diye işleri zaten kötü söylemesem daha karışık ne yapıcam beyler ikilemdeyim kafam çok karışık
G
5 yıl
KAPISI KAPALI
ETRAFI SARILI PEŞİMİZDE YÜRÜR HİÇ GÖRMEYİZ ONUU
G
5 yıl
Millet marsta su buluyor
Burada hala dh çöküyor :/
G
6 yıl
EŞİT AĞIRLIK KİTAP ÖNERİSİ
Merhaba arkadaşlar 12.sınıf sayısalım sözel derslerim hep iyi olmuştur ama 10.sınıfta sayısal seçtim eşit ağırlıktan tercih yapıcam .

Ygs-lys tarih edebiyat coğrafya kitabı önerirmisiniz

Şuan elimde olan kaynaklar

Fem ygs tarih beyaz kitap

Fem simetri ygs lys coğrafya

İyi Forumlar .
G
6 yıl
800-1000 LİRA ARASI TELEFON ÖNERİSİ
Merhaba arkadaşlar kullandığım ıphone 4s'in camı kırıldı bu sebeple cam taktırmak yerine yeni bir telefon alıcam bu bütçede iyi bir telefon önerirmisiniz

- Şarjın bir günü götürmesi önemli .
G
6 yıl
11 sınıftan tıp kazanılırmı
Merhaba arkadaşlar orta derece bir anadolu lisesinde 11.sınıf öğrencisiyim 9-10 um çok iyi değildi konu eksiklerim var ama teşekkür takdir aldım bu yıl sadece düz geçtim şimdi düzgün çalışmaya başlasam ilk senede tıp kazanabilirmiyim ?
G
6 yıl
OKBSİ OLANLAR ÇALIŞMANIZ ETKİLENİYORMU
Okb li olan arkadaşlar okb ders çalışmanızı engelliyor mu ? Benim sınav zamanlarında obsesyonlar tavan yapıyor onunla beraber kompulsiyonlarımda tabi çok zaman kaybediyorum siz nasılsınız sınav dönemlerinde bir değişme oluyor mu ?
G
6 yıl
cydia program tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar yeni jailbreak yaptım uygulamalara şifre koymak ve normal şarkıyı zil sesi yapmak için program önerir misiniz ?

Not : Sürümüm ios 7.1.2
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.