N

Yarbay
07 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
49 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
7 ay
G2G'den para çekebilen var mı ?
Arkadaşlar g2gde bir miktar param var bu parayı çekebiliyor muyum yabancı bir site malumunuz sorun yaşar mıyım visa üstünden deneyimi olan var mı ?
N
9 ay
Motor önerileri
Selamlar motor almak istiyorum yeniyim daha 125-250cc olabilir nasıl bir bütçe ayarlamalıyım kendime motor alıyorsanız sıfır alın muhakkak deniyor ne ölçüde doğru bu ? önereceğiniz modelleri bekliyorum teşekkür ederim.
N
12 ay
Belim tutuldu şu an öylece kaldım.
Evet az önce bir bel tutulması yaşadım yerde kalakaldım sonra kendimi zar zor yatağa attım sırt üstü yatıyorum şu an elimde telefon önümdeki battaniyeyi alıp üstümü bile ortemeyecek vaziyetteyim bırak battaniyeyi yana bile donemiyorum 20li yaşlarımda düştüğüm hale bak
N
12 ay
Online oyunlarda dc sorunu hangi bileşenle alakalı ?
Selamlar dostlarım online tabanlı oyunlarda 2-3 saniyelik dcler yaşıyorum sorun internetimle alakalı değil bunu test ettik ben herhangi bir bileşen program kaynaklı olduğunu düşünüyorum hangi donanım donanım programı bu tip bir soruna sebep olabilir yardımlarınızı bekliyorum.
N
geçen yıl
Rdr2 türkçe yaması bulunuyor mu ?
Selamlar dostlar oyunun türkçe yaması bulunuyor mu bilgisi olan var mı paylaşırsanız sevinirim.
N
geçen yıl
Pingplotter test sonuçlarım hakkında.
Arkadaşlar pingplotter sonuçlarımı atıyorum buraya sonuç korkunç muhtemelen bundan eminim fakat yine de size sormak istiyorum servis sağlayıcımı arayacağım şimdi fakat bu sorun için ne söylemem gerektiğini çok bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum.< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
N
geçen yıl
Pingplotter testimi okur musunuz ?
Arkadaşlar pingplotter sonuçlarımı atıyorum buraya sonuç korkunç muhtemelen bundan eminim fakat yine de size sormak istiyorum servis sağlayıcımı arayacağım şimdi fakat bu sorun için ne söylemem gerektiğini çok bilmiyorum açıkçası yardımlarınızı bekliyorum.< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
N
geçen yıl
Modemi kurdum İnternet yok güvenli yazıyor
Asus ac750 modemi kurdum bağlantı var görünüyor ancak kablosuz bağlanamıyorum internet yok, güvenli yazıyor ne yapmam lazım yardımlarınızı bekliyorum.
N
geçen yıl
Kısa süreli tekrar bağlanılıyor hatası.
Arkadaşlar selam sadece bu oyunda yaşadığım bir durum oyun esnasında kısa süreli tekrar bağlanılıyor yazıp geri geliyor oyuna internetimde sorun yok sadece bu oyunda sıkıntı çıkarıyor ne yapmam lazım hiçbir şey bulamadım.
N
geçen yıl
Tablet önerisi alabilir miyim ?
Selamlar tablet arayışı içindeyim mümkün olduğunca ucuz olursa iyi olur. İyi ses iyi görüntü arıyorum YouTube videoları dizi haber okuma googleda takılma amaçlı sesi falanda düzgün verebilen bir de taş çatlasa okey tavla oynanır bu istekler doğrultusunda neye yönelmem lazım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.