Y

Yüzbaşı
04 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Y
5 yıl
Fifa 17 Mikrofondan Hakaret
Arkadaşlar aşağıdaki resimde görülen İsrailli eleman Fifa oynarken yenik duruma düşünce mikrofonu takıp ana,bacı i, Muhammed diyip maç boyunca saydırdı.Ben de videosunu kayıt altına aldım.Merak ettiğim birşey var bu elemanı nasıl şikayet edebilirim.Elimde mesajların screenshotı yok sadece sesle birlikte videosu var.Bilgisi olan var mı?
< Resime gitmek için tıklayın >
Y
5 yıl
Game Center olmadan köye erişim
Merhaba arkadaşlar bir problem ile karşı karşıya kaldık.Bildiğiniz gibi İos 10 ile birlikte game center kalktı ve İphone 6 bozulduğu için 5s ile devam edicem.Burdaki problem şu eski köyü game center olmadan nasıl yükleyeceğiz?Facebook ve apple id seçenekleri başarısız durumda.Fikri olan var mı?
Y
7 yıl
Sony bdv e6100 tv ye bağlama
Merhaba arkadaslar baslik acmayacaktim yalniz tam olarak cevaplari bulamadim.Bugun itibariyle Sony bdv e6100 sinema sistemi almis bulunuyorum.Cihazin kurulumunu yaptim ve sesten memnun kaldigimi soyleyebilirim.Sorunum ise su; cihazi samsung led tvye baglayip tvdeki sesi (yani uydudan tvye gelen sesi) sinema sisyeminden nasil alirim?Hdmi kablosunu tv ile baglayip sistemi tv mooduna aldim yalniz sesi aktaramadim.
Bu konu hakkinda bilgisi olan yardimci olabilir mi?
Y
7 yıl
Bu öğe ülkenizde kullanılamıyor sorunu
Merhaba arkadaşlar marketteki bu problemin çözümü root yetkisi olmaksızın var mı?Hideman vpn tarzı programlar çözüm sağlamıyor onu belirtmekte fayda var.

not: mobil olduğum için sitede varsa bakamadım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.