X

Teğmen
03 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
79 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
X
4 hafta
Facebook Sayfa Ve Grup Farkı
Arkadaşlar ben Facebook da sadece kendimin paylaşım yapabildiğim üyelerin herhangi bir paylaşım yapamadığı istersem yorumları dahi kapatabildiğim bir platform oluşturmak istiyorum bunun için Sayfamı açmalıyım Grup mu ?
X
11 ay
Koronadan Korkmuyorum
Koronadan korkmuyorum yani covid-19 yok demiyorum evet var maskemi takıyorum,tokalaşmıyorum,sarılmıyorum vs. Elimden geldiğince korunuyorum ama korona kaparsam da umrum da olmaz valla birisi benden kapmasın da geridi önemli değil:).
Not:Abimin Pastanesin de Abim yokken elemanların başın da durup patronculuk oynuyorum yani insanlar ile iç içeyim ve bu durum covid-19 ilk çıktığından beri var :)
X
11 ay
Asker de Revir Hakkın da
Arkadaşlar Ay sonun da teslim olacağım lakin sol kolum küçükken koptuğu için kas yırtılması var market poşetini dahi 3-4dakika taşıdıkdan sonra dayanılmaz bir ağrı oluşuyor. Bu konu hakkın da birliğe teslim oldukdan sonra revirden spor yapamaz,silah taşıyamaz gibi bir belge alabiliyormuyuz sağlık ocağı doktoru orda revirde gösterirsin belge alırsın dedi ama pek güvenemedim bilginiz varmı bu konuyla ilgili çünkü market poşeti dahi taşıyamıyorum.
EDİT: Askerliğim 15Gün önce bitti ve ağır iş yapamaz raporu hakkın da “Hastaneye sevk alıp gidiyorsunuz sevk kağıdına doktor “ağır iş yapamaz” yazıyor. Ve bu yeterli
Bunun haricinde çürük almaya çalışmayın yemin ederim askerde çürük almak asker de kalmakdan daha zor sjsjjsjs
X
geçen yıl
Elazığ’da Askerlik Yapan Varmı?
Askerlik yerim Elazığ Merkez İl Jandarma çıktı, burada askerlik yapan varsa bilgilendirebilirmi acaba
EDİT: Bittttiiiiiiiiii bende bittim ama usta birliği Elazığ Ceza İnfaz Kurum Kampüsü ve Türkiyedeki en sıkıntılı birlik olabilir. Tuşlu telefon dahi YASAK.
X
geçen yıl
Üçgen Bungalov Ev?
Arkadaşlar yeni evlenecek bir çift düşünelim, merkeze yakın yerde 1.5-1.5 olmak üzere yan yana arazimiz var. Aracımız da var şimdi ev almayı düşünüyoruz fiyatlar en az 400.000TL civarın da ev almak yerine bahsettiğim araziye üçgen bungalov evden yaptırmayı düşünüyorum yazlık değil de yaşamak için olduğundan dolayı büyük olmalı sizce fiyat ne kadar tutar ve ev almak dan daha kârlı olurmu manzara vs. Çok güzel teşekkürler...
X
geçen yıl
NASCAR Nereden İzlenir?
Arkadaşlar bugün 22:30 sularında Nascar yarışı var hangi kanaldan izleyebilirim?
X
geçen yıl
8Kişi 3Kişiyi Bir Temiz Dövdük Ceza Ne Olur?
Arkadaşlar kavga nedeni tabiki de Türkiye de normal olan Otopark Kavgası :)-Detaylara geçelim bizim alt komşuyu 3Kişi 3Üst Sokakda dövüyorlar. Daha sonra ben dayak yiyen kişinin oğlunu sopayla yukarı koşarken gördüm hemen üstüm çıplak indim arabaya bindim o sıra bizim yan binadaki arkadaşlar arabayla önümden çıktılar kavga yerinde durduk hepimiz aynı anda olay yerine vardık. Sopalar ile birlik de bizim komşuyu tek bulup döven adamları bi temiz paketledik, daha sonra polis felan geldi kamera kayıtlarına bakıldı şikayetçi olundu.Sormak istediğim nokta şu;Kayıtlarsa görüldüğü gibi adamın sadece sırtına çalıştım oda 6-7Kez vurduğum görülüyor hiç bir şekilde ne kafasına ne de bel altına vurmadım sadece kürek kemiklerine çalıştım bundan ne ceza alırım.2.Sorum bizim arkadaş sadece kafaya çalıştı o ne ceza alır.3.Sorum diğer arkadaş da İngiliz Anahtarı vardı o da önden mideye çalıştı onun cezası farklı olurmu4.Sorum mahkeme bizi haklı bulurmu sonuç da 3Kişi 1Kişiyi döverken araya girip 8Kişi o 2Kişiyi dövdük yani kışkırtma vardı Teşekkürler...EDİT: Görüyorum ki Forumun yarı ya pısırık ya da Korkak ulan babanızı 3Kişi evire çevire döverken olay yerine gitseniz demek eliniz kolunuz armut toplayacak hayır Babanız 1Kişi İle kavga etse ve siz de adama saldırsanız sonuna kadar Adam değilsiniz derim ancak babanızı 3kişi linç ediyor. Ve evet bizim komşuda 1-1Kavga etse dayak yese sadece ayırırdık 3Kişi haşat ederken görünce öyle olmuyor. Sizin gibi bir evladım olmaz umarım beni 3kişi linç edecek benim evladım arkadaşlarıyla 8-10 kişi oraya gelip sadece ayıracak he yok öyle bi dünya. 3Kişi 1Adamı dövecek kadar karaktersizlerse 8-10Kişinin o adamlara dayak atması ders niteliğindedir.
X
geçen yıl
Doğalgaz Bulmuşuz :O , Hadi Dışarı Satıp 2Katına Geri Alalım :)
...
X
geçen yıl
Ülke Maganda Dolu Sabıka Güvenliğimiz Yok!
Yav kardeşim bugün benim kamyonla 4şeritli yolda sağda bekliyorum ayıptır söylemesi karşı dükkandan 1Dolara döner aldık. Neyse efenim benim yeğen geldi dönerleri verdi baktım sol aynama bi şahin geliyor ama böyle geliyor gelmiyor gibi neyse efenim sinyali verdim sola kırdım hafif kafayı çıkarttım bu ne sellektör yapıyor. Ne de kornaya basıyor. Dedim kendi kendime heralde gaz kesti neyse efenim kafayı hafif daha verdim bu asıldı kornaya yav şahine havalı korna da konulmaz kardeşim benim kamyon da o korna yok neyse bu baktım asıldı gidiyor. Çıktım bende peşine gidiyorum hayır kıl kaptım adama saçma sapan hareketler yapıyor bunu kırmızı ışık da düşürdüm.Gidip güzelce uyarıcam yani genç de bi arkadaş varsa yoksa 18yaşın da belki daha küçük muhtemelen ehliyeti yok 15-16 yaşlarında neyse o sıra bizim 14 yaşında ki yiğen elinde sopayla indi koşuyor bende bunu görünce yiğeni tutayım diye indim koşuyorum neyse şahinli kertenkele korktu heral de bastı gaza gitti bizde kamyona geri döndük hayır arkadaş altın da 1500 dolarlık şahin var ne bu hava civa onu da geçtim sinyal vermiş kafayı çıkartmışım niye bi anda gaza basıyorsun gaz kes bende çıkayım neyse işte arkadaşlar bu da böyle bir anım aman dikkat edin bu arkadaşlar size sabıka kazandırır. Üstüne dolarlarınız da leblebi olur. İyi Geceler....
X
geçen yıl
Ayaklarımı Kullanarak Yüzemiyorum?
Arkadaşlar her türlü yüzüyorum ters,düz,yan,tek kol,kurbağa gibi,köpek gibi, ne biliyim yunus balığı gibi ama ayaklarımı çoğun da kullanamıyorum özellikle kulaç atarken kusura bakmayın isimleri bilmiyorum ama bu yarışırken olan yüzme varya o şekil de ayaklarımı asla kullanamıyorum bugün havuz da 3-4Yıldır yüzme kursuna giden bir arkadaş ile yarıştık ayakları kullanmadan 2ye katladım, ayaklarımı kullanabilsem daha da giderim diye düşünüyorum ters yüzerken de arkadaşı geçtim ama ters yüzerken çırpmıyorum ayaklarımı kurbağa gibi ters yüzüyorum şimdi anlamadığım şu ben niye ayaklarımı kullanmıyorum ve yüzmeyi de nerde öğrendiğimi bilmiyorum acaba doğuştan mı eğitimliyim
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.