Y

Yüzbaşı
26 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
109 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
Y
geçen yıl
Meşe yatağın boya seçimi - Yardım
Herkese merhaba
Çocuğum için yatak ve dolap yaptırmak istiyorum.
Dolabı mdflam üzeri lake olacak diye kararlaştırdık.
Yatak konusu karıştı. Sağlam olsun, 15 20 sene kullansın istiyorum. Bu sebeple meşe ağacından yapılmasını istedim. Öyle olunca lake boya ile ton ve dokunun farklı olacağını söyledi mobilyacı. Aynı ton için yatağın da mdflam olması lazımmış.
Meşe ağacı üzerine herhangi bir kaplama yapılamıyor mu? Ya da farklı bir malzeme öneriniz var mıdır? Ben illa yatağın boyalı olmasını istemiyorum ama meşeye işlem yapınca koyu renk oluyormuş. Açık ahşap rengi ya da beyaz olması taraftarıyım. O da olmuyor diyor.
Y
3 yıl
Denizi Sığ Plajı Kum Otel Bölgesi Tavsiyesi -Alınık-
Denizi ve plajı kum, denizi çok dalgalı olmayan ve sığ, çocukla gidilebilecek otel arıyorum.
Bölge veya otel tavsiyesi istiyorum.
Şimdiden teşekkürler.
Y
3 yıl
Kaput Koruma Filmi Hakkında Yardım
Yeni aldığım (Corolla) arabam için kaput koruma filmi yaptırmayı düşünüyorum. Önceki aracımı alırken yaptırmıştım fakat bu sefer bayiyle alırken papaz olduğumuz için hiçbir şey yaptırmadan arabayı alıp çıktım. Bazı sorularım olacak. Tecrübeli arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.

1. Forumlarda tamponlara ve marşbiyellere de yaptıranlar olmuş. Mantıklı mı, yaptıranlar varsa yorum alabilir miyim?

2. Marka ve bayi olarak ne/nereyi önerirsiniz? Ankara'dayım. LLumar'ın yorumları olumlu. EMR Garage'ın youtube videosunda Myway marka poliüretan malzemeden bahsetmişler (link aşağıda) fakat kendi ithalatımız deyince güvenemedim açıkçası. LLumar'ın marka değeri (garantisi, ürünün arkasında durması vs) nasıldır?

https://www.youtube.com/watch?v=J6n8PurIS-I

3. Filmi kaldırırken boyaya zarar verir mi? Veya vermemesi için neye dikkat etmek gerekiyor?

4. Bir süre sonra boyalarda ton farkı olur mu? Aracın rengi kar beyazı.

Önceki arabamı 4 yıl kullandım. Filmin markasını bilmiyorum. İlk arabamdı ve satış sırasında ses yalıtımıyla birlikte yaptırmıştım. O zaman yaptırdığım filmi satarken de çıkarmadım. Sararmıştı artık. Üstünü (nasıl başarmışsa) kedi tırmalamıştı ama film korumuştu.
Y
3 yıl
Termostan Çıkmayan Ihlamur Kokusu
Güzelim Bodum travel press termosumda sürekli kah e içerken bir kere ıhlamur yapma gafletinde bulundum ve temizlemeyi unuttum. Birkaç kere çamaşır suyu, sirke, karbonat ile yıkadım, hatta içinde 1 gün beklettim ama bana mısın demedi.
Başına gelen ve çözümü olan var mı?
Y
3 yıl
Kartalkaya Yolu Ulaşımı Hakkında
Merhaba arkadaşlar,

Yarın Kartalkaya tarafına gitmek için plan yapmıştım fakat haritadan baktığımda yolun bayağı dağlık olduğunu gördüm. 1200 motor (atmosferik) ufak bir aracım var. Gidişte ve dönüşte sorun yaşar mıyım? Gidenler varsa fikir verebilirse çok sevinirim. Duruma göre B ve C planlarını devreye alacağım :)

Teşekkürler.
Y
4 yıl
Cam balkonun silikonu kendini bırakıyor. Tavsiye?
2 ay önce cam balkon yaptırdım. Kenarlardaki gri silikonlar bırakmış kendini. Çağırıp tekrar çektirecegim fakat uzun süre dayanıklı tekrar tekrar uğraştırmayan bir marka var mıdır önereceğiniz?
Y
4 yıl
Ankastre Set Ürün İadesi
Merhaba arkadaşlar,

Bir firmadan ankastre set aldım (fırın, ocak, davlumbaz, bulaşık makinesi). Garantisi devam ediyor şu an fakat bulaşık makinesinin sepetleri paslandı. 20 iş gününde yedek parçaları temin edemediler. Bu durumda ürün iadesi yapabiliyor muyum? Yapabiliyorsam sadece bulaşık makinesini mi iade ediyorum yoksa tüm set olarak mı?

Bilgisi / tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Y
4 yıl
Cam ocakta döküm tava kullanılır mı?
Merhaba arkadaşlar

Evde elektrikli (indüksiyon değil) cam ocağım var teka marka. Bu ocakta döküm tava ve tencere kullanmamin bir sakıncası olur mu? Kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim. Döküm tava almak istiyorum fakat internette tatmin edici bilgi bulamadım.
Y
4 yıl
Cepteteb Hesap Avantajını Yitiriyor
Cepteteb'den gelen e-postaya göre hesaptaki ilk 500 liraya vade işlenmeyecekmiş. Hesapta 10.000 lira varsa 9.500 lirasına vade işlenecekmiş. Oldu olacak vadeyi kaldırsınlar.


Merhaba,

Faiz oranlarımızı daha avantajlı sunabilmek için CEPTETEB Hesap'ın işleyişi ile ilgili bir değişiklik yaptık. 20/02/2018 tarihinden itibaren 500 TL / 500 USD / 500 EUR / 500 GBP tutara kadar faiz işletilmeyecek olup bu tarihten sonra hesabına faiz işlemesi için 500 TL / 500 USD / 500 EUR / 500 GBP üstü tutara sahip olman gerekiyor. Örneğin 10.000 TL bakiyen var ise, 9.500 TL'si için faiz kazanabileceksin.

CEPTETEB Hesap için hesap işletim ücreti ödemeden işlemlerine devam edebilir, TL para transferlerini yine ücretsiz yapabilirsin.
Y
4 yıl
Radeon 520 Isınma Sorunu Var Mı?
Merhaba arkadaşlar,

Radeon 520 ekran kartı olan bir notebook almayı düşünüyorum. Isınma sorunu var mı acaba? Kullananlar yorumlarını paylaşırsa sevinirim. Birkaç yıl önce Ati ekran kartlı notebook vardı bende, bayağı ısınıyordu.

Ürün bu: http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_hp-core-i5-8250u-quad-8gb-1tb-radeon-520-2gb-15-6-in%C3%A7-hd-natural-silver-w10-2pm33ea-notebook-1177143.html
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.