A

Yüzbaşı
17 Ağustos 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
4 yıl
Su sebili kapanmıyor.
Merhaba.
6-7 yıldır kullandığım bim homemaxx marka su sebilini temizledim ama elektriğe takar takmaz çalışıyor. Yani anahtarı kapalıyken bile çalışıyor, hatta açma kapama düğmesini söktüm, devre kesildi, yine çalışıyor. Sorun nedir, bu şekilde kullanmak tehlikeli midir?
A
7 yıl
Nokia 300 alarm sorunu
Arkadaşlar 1 yıldır Nokia 300 kullanıyorum, her gün alarmını kuruyorum ancak 2 gündür alarmı kurunca, üzerine 24 saat ekliyor.
Yani akşam saat 23:00'te alarmı 06:00'ya kurdum diyelim, normalde alarmın çalmasına 7 saat var. Ama telefonun ekranında alarm 31 saat kaldı diyor, sürekli girilen değere 24 saat ekliyor. Pili çıkardım bekledim ama saat sıfırlanmadı.
A
10 yıl
Oto teybi önerisi
Arkadaşlar Piranha yeni oto teypleri çıkartmış ama kullanıcı yorumları bulamadım, ayrıntılı görüntüsü ve yorumu olan var mı acaba? Teşekkürler.

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?Categoryid=26080&Productid=otpirchargerm

Ayrıca aynı türden 3 farklı ürün çıkartmış, görüntüsü harici bir farkını göremedim.

< Resime gitmek için tıklayın >
A
13 yıl
A920 hatası
Arkadaşlar finepix a920 makineme birden bire birşey oldu, makineyi açtığımda objektif dışarı çıkıyor ama makine hemen kapanıyor ve ekran kararıyor. Önizlemeye girdiğimde biraz bekleyince objektif içeri giriyor. Servise mi göndereyim yoksa başka bir yolu var mıdır, daha önce başına böyle birşey gelen oldu mu acaba. Yardımcı olabilecek biri var mı? Teşekkürler
A
16 yıl
MSN BAĞLANTISI
Arkadaşlar kamu kurumunda çalışıyorum, eskiden msn çalışıyordu ancak şimdi hata veriyor. İnternet bağlantısının olduğundan emin olun diye uyarı veriyor. Yani sistem bağlantı yokmuş gibi gösteriyor msn ye, bunu nasıl aşabilirim bilen var mı acaba, teşekkürler..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.