.

Teğmen
20 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
37 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
.
6 yıl
Notebook Siyah Ekran!!!
Arkadaşlar merhaba sorunum notebook siyah ekranda kalması.Yiğenim kullanıyordu.Aniden kapandığını söyledi bana bikaç tektik uyguladım ramları söküp taktım falan ama düzelmedi.Birşey farkettim sağlam iken güç düğmesine bastığımda sistem ışıkları hemen yanar fan çalışırdı şuan biraz ağırdan çalışıyo fan hemen devir almıyo :(
.
6 yıl
Boğazdayım SSLİ [ FSM ]
Baltalimanı Kemik Hastanesinin çay bahçesinde oturuyorum. Soruları alayım
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
.
7 yıl
İos 8.0.2 Reboot Sorunu !!!
Sa arkadaşlar biliyorum pazartesi ios 8.1 yayınlanacak ama ben genede sormak istedim şuan 8.0.2 yüklü ve cihaz kendi kendine reboot atmaya başladı sorun yazılım mı değil mi onu öğrenmek istiyorum.
.
7 yıl
2 Yıllık Özel Üniversite Bölümü Acil Yardım
Arkadaşlar Kayıtlar bu ayın 15 son ve ben hala kararsızım Ağız ve Diş sağlığını %25 burslu kazandım ama atanması nasıl okumaya değer mi ?
.
7 yıl
TTNET HİPERNET
Mrb arkadaşlar bugün hipernete geçtim normalde 20 mbps biliyorum fakat ben kablosuzda bile 24 mbps yi gördüm.Sizce bu durum normal mi?
< Resime gitmek için tıklayın >
.
7 yıl
Yeni hat alıcam fakat kararsızım?
Arkadaşlar yarın kendi adıma :) bi hat alıcam fakat kararsızım hangi operatör almalıyım iphone 4s kullanıyorum net paketi şart sms de öle ve tabi ekonomik bi o kadarda çekim gücü iyi olmalı ?
.
7 yıl
Youtube ve Twitter Girenlere 5000 TL Ceza !!!!
Sa arkadaşlar az önce haberlerde verdiler twitter ve youtube girenleri tespit edip cezanlandırılacakmış ? Ne düşünüyor sunuz? bu konuda .
.
7 yıl
Ygs geometri sorusu
açı sorusunun cevabı 120 mi olacaktı arkadaşlar?
.
8 yıl
Acil yardım!!!
Arkadaşlar toshiba qosmio f60-147 model notebook kullanıyorum.Yaklaşık 2 yıl oldu ve 1 haftadır hdd sorunu yaşıyorum eklediğim fotoğrafdaki veriler ilk fark ettiğimde pc hayet normaldi sok zamanlarda açılmama geç açılma kitlenme sorunlarıyla uğraşıyorum sizce yeni bir hdd almalımıyım ???
< Resime gitmek için tıklayın >
.
8 yıl
İos 7.1 Beta 1 Yeni ve Dönüşü Olmayan Bug!!!
Arkadaşlar an itibariyle safaride gezinirken cihazda simgeler tamamen silindi cihazı aç kapa yaptım düzelmedi ve tekrar ios 7.0.4 geçtim
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.