R

Yüzbaşı
18 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
822 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
7 gün
Uyanın! Muhalefet seçimi kaybetti!
Bu saatten sonra K.K. karşı cepheye bir şeyler vermeden hiçbir yasayı geçiremez. Yönetim şeklini değiştiremez, başkanlık sistemini değiştiremez çünkü değiştirdiği vakit kendini boşa çıkarır, etkisi kalmaz. Yandaşların işine yarasın diye çıkarılan yasaları eski haline çeviremez çünkü mecliste azınlık hiçbir şey yapamaz.

Kılıçaroğlu seçilse bile AKP'nin işine gelmeyen hiçbir şey ya-pa-maz.

Yaparsa diktatörce yapması gerekir, buna yetkisi yok. Olsa bile diktatöryal rejimler darbeleri meşru kılar.

Özetle bu seçim çoktan kaybedildi, ey muhalif dost! Şu an eminim K.K bile kazanmak istemiyordur çünkü seçildiği vakit üzerine 20 kiloluk babanne yorganı fırlatılacak kendisi de bunun farkında. Seçimden sonra CHP'nin imkanlarından olmamak için afaki üfürüyor, güçlüyü oynuyor.
R
2 hafta
Muhalefete hayatları boyutları unutmayacakları ilk ve son yardımımda bulunuyorum
Kurtlar Vadisini ezbere bilen tipleri, kalp işareti ile, yumuşak başlı ve yumuşak huylu K.K. ile kendinize oy verdirtmeye ikna edemezsiniz. Bu söylediğimi en temelin de temeli alarak işe başlarsanız, belki yol alırsınız. Ekonun başarısının bir sırrı var
R
3 hafta
İngilizce özdeyişlerin en büyüğü "Karma is a bitch"
KK, İnce’yi linç ettirmek için medyasına sürekli ısıttığırdığı ‘Adam kazandı’dan çok daha kötü bir açıklama yaptı.

Uğruna ortalama Türk seçmenini AKPye olan kırgınlığına rağmen kazanamadığı Kürt seçmen parti seçimleri bittiği için ikinci turda sandığa gelmeyecek. Halk Tv izleyerek doğruyu söyleyeni bastırmalı popülist muhalifliğiniz AKPye 6 ay önce kaybedilmesi kesin bi seçim kazandırdı, üstelik korkunç bir depreme rağmen.

Reis, Kılıçdardan çok üstün bir siyasetçi, ikisini de 5 dk arayla dinleyince tüm çıplaklığı ile suratımızda patlayan bi realite bu. 20 yıldır kazanan adamın konuşma iştahı, halkla kurabildiği diyalog, konuşmasının kalitesi falan ilk kez kazanma ihtimali ile çok daha hevesli olması gerekenden çok çok çok daha iyi.

Karma is a bitch
R
geçen ay
Erdoğan'ın daha yüksek çıktığı anketlere neden inanmıyorsunuz?
Sayın cumhurbaşkanımız geçmişte tüm yüksek çıktığı anketlerinden sonraki seçimleri kazandı. Muhalefeti darma duman etti. Gene bütün anketlerde önde çıkıyor ama siz inanmıyorsunuz. Rüyadan uyanmak ister misiniz? Yoksa K.K. ile 50 sene daha muhalefette kalmak mı istersiniz?

< Resime gitmek için tıklayın >


https://twitter.com/AdaArastirma/status/1653006731373314048
R
geçen ay
Hürjet bir F-16 ilk uçuşunu yaptı, Türk havacılığı için çok önemli bir dönüm noktası daha geçildi
R
2 ay
Erdoğan: Kıyamet'e kadar burada olacağız
R
2 ay
Demokrat İyi Partililer Birbirine Girdi!
R
2 ay
Kılıçdar hesap sorma konusunda samimi değil!
Depremde ölen 50000 (belki daha fazla) kişinin hesabı sorulsun istiyorsunuz. Hatay'da yıkılan evlerin çoğuna ruhsat veren adam 12 yıldır belediye başkanlığı yapan Lütfü Savaş'tır. Madem samimisin, hesap sorma konusunda lütfü senin belediye başkanın değil mi al görevden ne duruyorsun?
R
2 ay
İşte TOGG fabrikası
R
2 ay
Bir önceki seçimi virgülüne kadar bilen saygın şirket GENAR'a göre AKP'nin oyu 40% üstünde
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.