Y

Yüzbaşı
15 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
150 (Bu ay: 9)
Gönderiler Hakkında
Y
7 yıl
İos sağlık uygulaması sorun
Sağlık uygulamasından adımı aktif hale getirip analiz raporlarında göster diyorum ama adımlarımı saymıyor , bunun nedeni nedir ? Tıbbi kimlik felanda oluşturdum.

Analiz raporları kısmında 3 sekme aktif halede , Adım ,Yürüme+Koşma mesafesi , çıkılan kat.Ama hiçbiri çalışmıyor.


Edit:Ayrıca konum servisleri açık
Y
7 yıl
İos sağlık uygulaması sorun
Sağlık uygulamasından adımı aktif hale getirip analiz raporlarında göster diyorum ama adımlarımı saymıyor , bunun nedeni nedir ? Tıbbi kimlik felanda oluşturdum.

Analiz raporları kısmında 3 sekme aktif halede , Adım ,Yürüme+Koşma mesafesi , çıkılan kat.Ama hiçbiri çalışmıyor.Hiçbirşey saydığı felan yok
Y
7 yıl
2.el IP5 alıcağım nerelere dikkat etmem gerek ?
Daha önce ios kullanmadım arkadaşlar, büyük ihitmal 2.el ıp5 alıcağım yurtiiçi kayıtlı ama nelere dikkat etmeliyim ıp5 alırken ?
Y
7 yıl
2.El s4 mu Ip5mi ?
Arkadaşlar 2.el alıcsm s4 veya ıp5 fiyatları 800-900 arası.Siz hangisini ne sebeple oneririsiniz ? Luana kadar ıp hiç kullanmadım telefon estetiğide guzel s4de ekran olarak güzel.Ozellık olarakda pek farkları yok.
Y
8 yıl
Elyos Zubaba General Gunner Satılık
Karakterimde 3.750 k abis puanı mevcuttur 680 m para mevcuttur 250-300 m civarı edebilecek sihir tasları vardır 2 tane mavı god stone onlarda 200 m civarı eder. General Rütbesindedir 1 tane abis kolluğu vardır karakterimdeki eşyalar sadece 300 tl den fazla eder detaylı ayrıntı vermeye gerek duymadım mana tasları full eter topu kamaranın eter topu +14 mevcut para durumuna bakarak zaten karakterin full+full olduğunu anlarsınız diye fıyatı paraya acil ihtiyacımın olmasından dolayı düşüktür pazarlıksız 300 tl'dir.69 Gün Gold packi vardır

İndirim ve takas mesajları cevaplanmayacaktır.Ciddi alıcılarla telefonda konuşabilirim.
Y
8 yıl
Zubab-65 Glad Satılık
İtemleri full dövüş madalya setleridir. ( sadece göüslük +2 bastım)

Gold paketin bitmesine 10 gün var.


nakit 20m + 130'luk taş x 10 + 110'luk taş x 10 + 50mi geçecek kadarda mana taşları felan var baya.


Heykeller bozudurulunca 500k abis olur tahminimce.

0534 324 49 74-Komik rakamlar teklif etmek için aramayın

Elyos.
Y
8 yıl
Net gelip gidiyor sürekli
yarım saat geliyor gidiyor anlamadım modemin bütün ışıkları yanıyor , ama 1-2 gündür telefon bozuk ondan olabilirmi ? telefon kapalı durumda arka hat çıkmış durumda.geçenlerde müş. temsilcisini aradığımda ıp sorunu var demişti gene arıcam pazar günü oldugu için geç arıyorlar.
Y
8 yıl
Burnout Paradise - multi oynamak isteyenler
serverlara girince genelde hemen kickliyorlar galiba arkadaşları aralarında oynadıkları için zaten pek on. oyun kalıbında değil arkadaş arasında zevkli oluyor yabancı biri girincede hemen atıyorlar :) eğer pc'nizde yüklüyse multi yapmak isteyen varsa burdan haberlerşelim
Y
8 yıl
Tuncel Kurtiz Vefat etti :(
allah mekanını cennet ettsin
Y
8 yıl
1200 Tl NoteBook Tavsıyesı ve Websıbır.com Hakkında NOTEBOOK ALINDI YORUM BEKLİYORUM
1200 tl butcem bu fıyata uygun notebook arıyorum.
-ekran kartı ve hız olarak ıyı olsun ıstıyorum yanı suan derslerden dolayı fazla oyun oynamıcam ama elbet oynucam yanı az bucuk oyun acsın :)


bunu almayı dusunuyorum fırsat yok hıc suan bu uygun gorunuyor ama sıte guvenılırmı?

http://www.websibir.com/MSI-NB-CX61-0NE-444XTR-Notebook-Canta-Hediyeli%2CPR-132053.html?ref=akakce&v=0.77
1100 TL'DEN BUNU ALDIM İYİMİDİR
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.