T

Yarbay
13 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
163 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
2 ay
iPhone 15 Sızıntılar ve Gelmesi beklenilen özellikler [Ana Konu]
iPhone 15 ürünün tanıtılması Eylül 2023 itibari olacaktır. Bu konu altında beklentileri ve sızıntıları toparlayabiliriz.
T
2 yıl
382. Dönem (Şubat 2021 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları
1 Eylül 2020 tarihi itibari ile Şubat celp dönemi başvuruları başladı. Bu konu altında Şubat celp dönemine başvuruda bulunacak arkadaşlar bilgi alışverişinde bulunabilirler. Şimdiden hayırlı olsun.
T
3 yıl
iPhone 7 görüntülü görüşme sağlayamıyorum
Merhabalar iPhone 7 cihazda farklı ağlar üzerinden denememe rağmen whatsapp veya facetime üzerinden görüntülü görüşme sağlayamıyorum. Kameralarda herhangi bir sorun yok fotoğraf çekebiliyorum ön ve arka kamerayla. IOS baştan yükledim itunes üzerinden dfu modda yeni iphone olarak ayarladım sonuç yine aynı. Uygulamalar ve IOS sürümü son sürümde güncel durumdalar. Daha önceden görüntülü görüşme sağlayabiliyordum hiç bir sorun olmadan. Sorunu çözemedim hiç bir şekilde bu şekilde bana yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler.

Edit: 02/06/2020 Sorun halen devam ediyor Apple ile iletişim halindeyim iPhone profilimin dosyalarını istediler yükledim sisteme gönderdim halen sorun çözülemedi ilginç şekilde. Bugün arayan danışman 13.5.1 güncellemesini yükleyin sorun çözülmüş olabilir dedi yükledim iTunes üzerinden fakat sonuç aynı değişen bir şey yok maalesef.
T
4 yıl
Silinebilir
..
T
5 yıl
İnsanların özel gününü hatırlayıp onların senin özel gününü hatırlamaması durumu
Evet bugün doğum günüm ama hiç kimse kutlama gereksiniminde bile bulunmadı nedenini bende bilmiyorum sadece vefasız insanlar diyerek geçiştiriyorum.Her hatırladığım kişinin doğum gününü kutlar mutlaka hediye alırım ufakta olsa ama sorun benden mi kaynaklı insanlardan mı bilmiyorum kimse şu saate kadar doğum günümü kutlamadı.Buraya doğum günümü kutlayın diye yazmıyorum yanlış anlaşılmasın sorun nerden kaynaklanıyor olabilir bunu merak ediyorum gerçekten ve bunun için yazıyorum.İnsan böyle özel günlerde hatırlanmak istiyor senede bir gün doğum günün kutlu olsun nice yaşların olsun demek zor bir olay mıdır..Vefasız insanlar diye tabir ediyorum artık.İşin hediye kısmını zaten geçtim ama insana koyuyor hatırlanmamak.Bu sorun sadece bende mi merak ediyorum sizler neler dersiniz teşekkürler..
T
6 yıl
İNTERNETTE SANAL ORTAM'DA ZAMANINIZI NASIL GEÇİRİRSİNİZ ?
Merhabalar herkese

İnternette neler yaparak vakit geçirirsiniz zamanınızı internette neler yaparak geçirirsiniz birazda bu konu üzerine konuşalım sizlerle.

Örn. Ben daha önceleri internette çok daha fazla takılırdım ama artık 5-6 yıldır yani yapabileceğim bir şey bulamıyorum hep aynı ortam hep aynı şeylerden ibaret artık sadece günlük olarak haberleri takip ederim alışveriş yaparım bunlar. Bazı insanlar var saatlerini hiç başından kalkmadan geçiriyor bilgisayar başında internette sizin yorumlarınızı alalım birazda bana artık boş geliyor sanal alem. Saygılar.
T
6 yıl
.
Silinsin
T
6 yıl
TURKCELL HY 500 DK 1000 SMS 2 GB 19 TL (SÜPER YILDIZ)
HY 500 DK HY 1000 SMS 2 GB 19 TL YENİ KAMPANYA

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/super-yildiz-paketi?source=CMS&place=campaigns_category

KATILMAK İÇİN

SUPERYILDIZ yaz 2200’a gönder
T
7 yıl
İnsanımız neden kulaktan duyma (okuma,araştırma alışkanlığı)yaşıyor ?
İnsanımız neden kulaktan duyma yaşıyor arkadaşlar yazılanları okuma alışkanlığı ve okuduğunu anlama neden yok ? Bence temel sorunlar burdan başlıyor ve insanımız çok rahat kullanılabiliyor.

Sizin yorumlarınız nelerdir bu durum hakkında ?

Önemli bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum ülkemiz ve milletimiz için.

(Kulaktan duyma dediğim okuma alışkanlığı araştırma alışkanlığıdır.)
T
7 yıl
İPHONE 7'DEN BEKLENTİLERİNİZ
Evet arkadaşlar yavaş yavaş iphone 7 ile ilgili sızıntılar ortaya çıkmaya başladı sizinde bildiğiniz gibi bu başlık altında apple firmasından yeni nesil iphone 7 için beklentilerinizi bu başlık altında toplayalım birlikte bakalım kimlerin istedikleri veya tahminleri gerçek olacak hep birlikte görelim.

Benim beklentim ilk olarak kasa değişecek ikinci olarak işlemci olarak a10 işlemci ve ram 2 gb olarak bekliyorum.

Sanırım yine iphone 7 ve iphone 7 plus şeklinde çıkacak cihazlar eylül ayında tanıtımları yapılacaktır özel etkinlikle.

Ekranda tahmin yürütmede zorlanıyorum biliyorsunuz apple sağ gösterip sol vurabiliyor sizlerinde katkısı ile birlikte iphone 7 den neler bekliyorsunuz,tahminleriniz nelerdir,beklentileriniz nelerdir,yorumlarınızı bekliyoruz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.