A

Yüzbaşı
06 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
62 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
3 yıl
Carrefoursa kurban pişmanlığı
Arefe günü yaşadığım şehirdeki carrefour dan 1/7 kurban hissesi 1225 tl karşılığı satın aldım. 3 saat sonra şubeden arandım sistemde sorun yaşandığını tekrar alım yapmam gerektiği acil gelmem istendi. Acil gelemem deyince 35tl indirim yapacaklarını gelmessem alımın olmayacağını söyleyince mecbur çıktım gittim şubeye. Direk kasadan iptal edilen işlem tekrar yapıldı 1190 tl karşılığında. Carrefour kartıma da 15 tl puan yüklemişler. Alımdan sonra bilgileri verdim ki işlemi yapan kişi abi sistemdeki sorun da bu kurban 4.güne teslim edilebilir ama 2 kurban içinde bunu yapmazlar gelir kurbanınız 2.gün dedi. Alımdan önce bunu söylese durumu daha irdelerdim ama işlemi yapan sanırım müdür yardımcısı kişi böyle rahat bir teminat vermesiyle çok üstünde durmadım. Bayramın 2.günü sabahı aradım şubeyi araç gelmedi dendi, öğleden sonra aradım ki siz 4.gün teslim alacaksınız deyince kan beynime sıçradı tabi. Genel merkezi aradım ve alım yaptığım arkadaş aradı bu ihtimali söylemiştim dedi bende nasıl söylediğini hatırlattım bu sefer 2.gün teslim alacaklara da eksik geldi tüm üstler tatilde kimseyle iletişim kuramıyorum v.s. yapacağı bi şey kalmadığını belirtti. Bende merkeze ve kendisine bayramın rituellerini hatırlattım kurumsallığınıza güvenerek aileme mahçup olduğumu defalarca belirttim. 3.gün akşamına baktım ses yok ücretimi iade edin diye aradım kayıt açtılar dönüş yapacaz diye yine ses yok. Bugün 4.gün aradım ne iade ne kurban diye hala ses yok yine kayıt açtılar kurban kesildiyse para iadenizi yapamayız diyor. Açıkçası arkadaşa güvenmekle başta hata yaptığımı kabul ediyorum. Diyanete rağmen bu kuruma güvenmekle hata yaptım o da kabul. Geçen yıl kızılay a bağışlamıştım onlar da video göndermediler diye onlara da güvenim kalmayınca kurumsallıktan yana tavrım ağır bastı bu şekilde keselim dedim böyle bir mağduriyet yaşadım.
A
4 yıl
Yurtiçi Kargo 8 gündür kargoyu getirmiyor
Bu firma beni kanser etti. Trendyol dan bi alışveriş yapmış hanım okul adresini verdi. Geçen hafta cuma günü ulaşılamadı yalanıyla başlayan bir süreç var. Arıyorum salı sabahı şube çalışanı elimde kargonuz bugün teslim edilecek demesine ve sonrasında da 444 lü numaradan şikayet başlığı açmama rağmen yok arkadaş adamlar kargoyu getirmiyor.Merkez ayrı aymazlıkta, şubeyle en son kavga ettim açmıyorlar telefonu. Bi ihtimal kargoyu kaybettiler diyorum artık. Bu arada bulunduğum Akçakoca ilçesinde şubeleri yok günlük gidip gelen Düzce/Konuralp şubesinden bahsediyorum. Trendyol oluncada kargo seçme şansımız olmadı.Şikayetvara yazdım artık ne değişecekse olan benim sinirlerime oldu.
< Resime gitmek için tıklayın >
A
6 yıl
ALINIK 2006-2008 KİA SPORTAGE
Aracımı sattım ve 150 bin km yi geçmeyecek temiz bir kia sportage arıyorum. 2006-2007-2008 modellerinden birinin ücretini karşılamayı umuyorum.
A
7 yıl
Cevap: Samsung Laptop Pil Sorunu %80
güncel
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.