M

Yüzbaşı
06 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
93 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
M
4 hafta
Odamdaki LoL Posteri
Yıllar önce odama astığım LoL posteri. Potanın kralı darius ilk çıktığı zamanlarda LoL dergisi almıştım, içinden bu poster çıkmıştı. Hala daha duvarımda duruyor. Bana göre en farklı ve güzel kostümlerden biridir bu kostüm.
Eskiden her şey daha güzel ve özeldi...


< Resime gitmek için tıklayın >
M
5 ay
Yazın uygun kombi kullanımı nasıl olmalı?
Merhaba,
Logamax plus GB022i kullanıyorum. Yazın kombi kapalı olacak yalnızca sıcak su için açık kalacak.
Kombide eco modu var. sürekli açık bu yüzden sıcak su kullanacağımız zaman 4-5 litre su soğuk akıyor sonra ısınıyor su. bunu engellemek için 7/24 hazırda su tutmasını istiyorum eco modundan çıkarmak istiyorum, bu doğalgaz tüketimine ne kadar etki eder? böyle kullanan var mı?
Ayrıca su sıcaklığı 42derecede. Yazın mesela bunu 25-30 yapsam bu sayede sıcak-soğuk ayarlama yerine doğrudan sıcak açsam 25derece su gelse sorun olur mu su ısıtmama gibi.
Siz nasıl kullanıyorsunuz, teşekkürler.
M
5 ay
ASUSVG249Q TUF GAMING ve diğer monitörlerde antiflicker
Merhaba,
Monitörü yeni aldım. Antiflicker özelliği olduğundan dolayı. Bu özellik bunda veya diğer monitörlerde kendinden aktif mi oluyor, menüden etkinleştirmeye gerek kalmıyor mu?
M
geçen yıl
Koronavirüs ve meslek sınavları
Bildiğiniz gibi kaymakamlık, icra müdürlüğü hakimlik gibi katılımın yoğun olduğu çoğu sınav Ankara'da yapılıyor. Bu zamana kadar Ankara'da olması çok garipti. Tüm Türkiye'de KPSS, üniversiteye giriş sınavları gibi sınavlar yapılabiliyor milyonlarca kişiye. Fakat böyle meslek sınavları için sadece Ankara'da sınav oluyor ve gereksiz yere insanlar maddi-manevi zorluk yaşıyor. Şuan Ankara'da covid-19 yayılması en üst seviyeye ulaştı. Bu sınavların da orada yapılması halk sağlığı ve katılımcılar için büyük tehlike. Sadece Ankara'da olması yerine 10-15 tane büyükşehirde de yapılması büyük fayda sağlayacak.

Cimer'e bu durumla alakalı istek metni gönderirsek sınav yapılan il sayısı arttırılabilir diye düşünüyorum.

Örnek metin:

21-22 Kasım tarihlerinde yapılacak olan İcra Müdür Yardımcılığı ve Adli-İdari Hakimlik ve Savcılık yazılı sınavları sadece Ankara'da yapılmaktadır. Bu sınavlara girmek için adaylar şehirler arası yolculuk yapmak mecburiyetinde kalacaklardır bu da covid-19 yayılması riskini beraberinde getirmektedir. Bilindiği üzere ülkemiz Covid-19 pandemisinin etkisi altındadır. Sağlık Bakanlığı verilerine göre Ankara ilimizde pandemi yoğun bir şekilde etkisini göstermektedir. Bu yüzden bu sınavların Ankara dışındaki Van, Diyarbakır, İzmir İstanbul, Antalya, Konya gibi büyükşehirlerde de yapılması katılımcıların sağlığı ve olası bulaşı risklerinin azaltılması için yararlı olacaktır.
M
2 yıl
steam 125lira bakiye
steamde 125tl var. herhangi bir skin oyun vs alabilirim ve gonderebilirim. tekliflerinizi sunmaniz yeterli. 110dan 135e kadar da cikip inebilirim.
M
2 yıl
Sürekli çekiliş yapılan twitch yayınına beklerim.
Merhaba,https://www.twitch.tv/alfotaco21/ hergün canlı yayın oluyor ve sık sık çekiliş yapılıyor. Faceit, ranked(global) maçlar yapılıyor.
M
2 yıl
bu şarkıyı bulana ödül.
selamlar, videodaki şarkının sözlerini anlamadım. şarkıyı bulamadım. bulmama yardım ederseniz çok sevinirim. steam kodu verebilirim ya da nakit havalesi yapabilirim. teşekkürler şimdiden. ilgili video 10saniye:https://www.youtube.com/watch?v=CC8vhuFlTIA&feature=youtu.be
M
2 yıl
iddiaya girdim. şarkıyı bulmam lazım.(ödüllü)
Arkadaşla iddiaya girdim. Şarkının sözlerini anlayamadım. Dolayısıyla bulamadım. Bulmama yardım edene steam kodu verebilirim doğrudan nakit havalesi de yapabilirim. 10 saniyelik video zaten. Şarkı:https://www.youtube.com/watch?v=CC8vhuFlTIA .
M
2 yıl
şarkıyı bulmama yardım eder misiniz?(ödüllü)
https://www.youtube.com/watch?v=CC8vhuFlTIA&feature=youtu.be linkteki şarkıyı bulamadım bir türlü. sözleri de anlayamadım. sözlerini yazacak veya şarkıyı bulacak birileri varsa yardım ederlerse çok sevinirim. zaman ayırdıkları için steam kodu verebilirim ya da doğrudan nakit havalesi yapabilirim. çok teşekkürler şimdiden.
M
2 yıl
gold4 hesap
gddasdasdasda
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.