P

Yüzbaşı
03 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1502 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
6 ay
h983.me nedir?
?
P
6 ay
Work and Travel yapacak olan var mı? Veya yapmış olan?
Bu sene dönmemek üzere abd ye wat için başvuracağım arkadaşlar. Daha önce yapmış olanlar varsa bilgilendirebilir mi?
P
7 ay
.
.
P
7 ay
Skin yatırımı? En uygun skin nereden alınır?
Merhaba arkadaşlar tl de 50k civarı skin yatırımı yapmak istiyorum. Gelecek kış ayına kadar kullanıp satacağım. Düz bıçak mı yoksa farkılı skinler mi? Ve en uygun hangi siteden alınır?
P
7 ay
Şimdi yatırım anlamında ne yapmak lazım?
Aynı politikalara devam edilip TL değersizleştirilecek anladığım kadarıyla. Enflasyon, dolar fırlayacak. O sebepten bol bol kredi çekip mal sahibi olmaya çalışmak şuan en büyük yatırım aracı olarak duruyor. Sizce?
P
8 ay
Hani millette para yoktu?
Gidin dışarı gerçekleri görün deli gibi alış veriş yapılıyor. Giyim mağazalarının hepsinde S şeklinde sıralar mı dersin, arabayı park edecek yer bulamamak mı dersin, resturantlar da oturacak yer mi var dersin. Harbi sözde ekonomik kriz nerede?
P
9 ay
Adını hatırlamadığım oyun yardım
Arkadaşlar bir oyun vardı sadece hatırladığın kısım oyunda sanırım fbi ajanı gibi birşeydik oyunda ağır çekim özelliği vardı ve ilk bölümü bankayı soyan hırsızları alt etme ile başlıyordu
P
10 ay
Niye herkes iktidar için az kaldı gideceksiniz diyor
siyaset ile aram 0 sadece merak ettiğim adamların seçimi kaybetmesi garanti mi artık herkes iktidar aleyhine olan bir yorumun altına bunu yazıyor? Yani o kadar haberler de yazılanlara göre skandal şeye rağmen yüksek oy aldılar. Mesela Soma faciasında tekme olayı. Ne oldu adamlar yine farkla aldılar Soma da seçimi. Bunun gibi tonlarca örnek var. Maraşta da %60 ile almışlar seçimi. Belli bir kitle var ekşi, dh, twitter üçlemesinde gidip geliyor kendi kendilerini tatmin ediyor aha bu sefer kesin gidecekler gibi. Fakat dışarı da ki türkiye çok daha farklı. Ben inanmıyorum iktidarın gideceğine. Siz türklerin cahilliğini harbi fazla hafife alıyorsunuz. Bu depremde maks 2 haftaya unutulur gider, herkes işine bakar. Bence hiç boşuna ümitlenmeyin, çevrenizdekileri de (ben dahil) ümitlendirmeyin.
P
10 ay
[ALINDI] Hangi Gaming Laptop? Yardım eder misiniz?
P
11 ay
Üni ara tatilde çalışacak iş?
Arkadaşlar hali hazırda çalıştığım part time işim var ek olarak bütler bitince şubat ayında ne kadar çalışırsam o kadar para alacağım bir iş arıyorum nasıl bulunut böyle bir iş?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.