P

Yüzbaşı
22 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
53 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
geçen yıl
Kredili ev satışı
Arkadaşlar öncelikle merhaba konuyu doğru yere açıp açmadığım konusunda fikrim yok hatam varsa affola.

Yakın zamanda evimi satıcam fakat daha önce hiç ev satışı vs yapmadım bu konularda epey cahilim.Evi alacak olan arkadaş kredi kullanıp alıcak.Tapuya gelene kadarki işlemleri az çok ögrendim fakat tapuda işler nasıl oluyor ? Sanırım bankanın avukatı geliyormuş birkaç imza işi oluyormuş.Para tapuyu devretmeden geçmiyecek anladığım kadarıyla.Tapuyu devrettikten sonra parayı nasıl alıcam veya bankanın avukatı tapu dairesine geldiginde neye dikkat edicem bilen birisi yardımcı olur tecrübelerini aktarırsa çok mutlu olurum.İlk defa ev satışı yapıcam epey stresliyim yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.
P
2 yıl
Silinebilir
.
P
3 yıl
46/2-C ceza
Arkadaşlar merhaba bu sabah ceza sorgulamak için siteye girdim ve 235 lira ceza yedigimi gördüm.Biraz araştırdım bu madde tehlikeli şerit degiştirdigim için yazılmış.Cezanın yazıldığı saat 8 ve ceza yazılan yer evime 10-15 dk mesafede..ben zaten sabah 8 de çıkan bir insanım o saatte orda bulundugumu bile düşünmüyorum.Onuda geçtim ben boş yolda otoparka girerken bile sinyal veririm nasıl yedim o cezayı aklım almıyor..Bu cezaya itiraz etsem bir sonuç çıkar mı ? bu konuda tecrübesi olan varsa beni aydınlatırsa çok sevinirim..
P
6 yıl
Silinebilir
Silinebilir
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.