I

Yarbay
19 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
26 üye
Görüntülenme (?)
149 (Bu ay: 6)
Gönderiler Hakkında
I
5 yıl
NETFLİX i 4K oyanatacak bir cihaz var mıdır?
Evimde 4K TV var modeli Vestel 48ua8900. Vestelin NETFLİX ile anlaşmasından önce üretildiği için TV de Netflix desteği yokmuş. Netflix i kesin 4K oyanatacak alternatif bir cihaz arıyorum.
I
7 yıl
işlemci fanı tırnak değiştirme
işlemci fanı tırnak değişimi nasıl yapılıyor? tırnakları direk satan yerler var fakat kırılan tırnakları çıkamıyorum ki ben.

akasa x4 fan
I
7 yıl
23.6 "1 ms TN Panel mi 23"2 ms IPS Panel mi?
TN panelle IPS panel arasında ciddi fark var mı? Kullanım amacı bazen ps4 oyunları bazen ofis işleri olacak. İki monitör arasında kaldım şu an.

23" wiewsonic 2 ms tepki süreli ve IPS paneli var

http://www.vatanbilgisayar.com/viewsonic-23-vx2363smhl-w-led-ips-monitor.html

23.6" asus un ise 1 ms tepki süresi var ama galiba TN Panel

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-236-vn247h-genis-ekran-led-monitor.html
I
8 yıl
Win 8.1 FIFA 14 SORUNU
Bir gaflete düşüp Win 8.1 kurdum. Steam oyunlarını indirdim gayet güzel her şey. Fakat origin oyunlarım olan Fifa 14 ve Fifa world de çözünürlük sorunu var. Ekran kartım güncel.

Fifa 14 hiç açılmıyor yeniden indirdim 3 kere açıldığında da çözünürlük 720 yi geçmiyor değiştiriyorum değiştiriyorum aynı. Messi ekranda kalıyor. Fifa world de aynı şekilde çözünürlük.
Steam oyunlarım canavar ama sıkıntı yok.
I
8 yıl
Win8.1 Pro Ses Sorunu
Dün win8.1 pro kurdum gerek anakart üzerindeki realtek olan gerekse harici ses kartımın driverleri güncel win update leri de tam aygıt yöneticisinde de hiçbir sorun yok ama bir türlü ses alamamıyorum hoparlörden. Her şey normal gözüküyor Ses denetiminde de hiç bir sorun yok. Sanki hoparlör bozuk gibi aynı ama sağlam çalışıyor telefonu taktığımda falan. Çözemedim bi türlü
I
8 yıl
FİBER İNTERNET VE DİGİTÜRK LİG TV PAKETİ
20 mbps e kadar fiber internet ve hd lig tv izleyebilieceğim bir paket var mı? Şu an dmsart ve fiber var 2 yıllık tahahhüt bitiyor. Böyle bir paket var ise geçmeyi düşünüyorum?
I
8 yıl
kaliteli usb çoklayıcı hakkında
Arkdaşlar ofiste kulllanığım diz üstü bilgisayarın sadece iki tane usb yuvası var. Ve de en acısı bir tanesi bozuldu.

Günde en az 7-8 saat Civil 3d gibi programlar kullandoğımdan tek kalan güzide usb yuvama da soğutucu takılı. Soğutucuda da bir adet usb yuvası var orda da mouse takılı. ofisde iş ortamı malum. sürekli veri alış verişi usb bellekten. Usb yuvası olmadığından souğutucuyu tak çıkar yapıyorum ve mouse flan çalışmıyo haliye usb belleği takıkıyken. usb den çalışamıyorum bende.
avec in ucuz usb çoklayıcılarından vardı ben de onu denedim ama sıfır performans kısacası çöp oldu.

Bana önerebileceğiniz işimi görecek kaltiteli hem soğutucuyu hem usb belleği tatığımda sapıtmayacak uygun usb çoklayıcı markaları ve modelleri var mıdır?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.