J

Yüzbaşı
09 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
J
7 yıl
Kaşlarım çok mu kalın?
Istersen pm atsın fotoğrafımı gönderirim.
J
7 yıl
Arkadaslarla izlenecek film önerisi.
Merhabalar arkadaşlar ile film izlemek istiyoruz onlar aksiyon, macera seviyor ben ise komedi, romantik komedi seviyorum bir ortak film bulamadık yardimci olsaniz
J
7 yıl
Bugünkü konumuz, Aşk.
Ben çok fazla şey istiyorum galiba.Çünkü istediğim özellikteki kişi bir türlü karşıma çıkmıyor. Bundan ötürü bende ömrümü o kişiyi beklemekle geçiriyorum. Diğer insanlar gibi " bu kız güzelmiş takılalım seninle" diyemiyorum.

Birlikte olduğum kişinin yüzüne bakınca kalbim küt küt atsın istiyorum. Ellerini tutunca mutluluktan ölüyormuş gibi hissetmek istiyorum. Her anımı onunla gecirmek istiyorum.

Şayet bunlar olmayınca sevgili olmanın ne anlamı var? Ben birlikte olduğum kişide bunları hissetmek istiyorum. Belki o yüzden sadece 1 tane sevgilim oldu. Belki çok fazla şey istiyorumdur, Ama bu güzel duyguların oyuncak olmamasını lazım.
J
7 yıl
Bu kafaya bu saç gider mi? [SS'li]
Evet saçlarım fotoğrafta görüldüğü üzere ince ve düz. Yeni bir saç modeli buldum bana yakışacağıni düşünüyorum.

Benim saçım:
< Resime gitmek için tıklayın >


Isterdigim saç
https://m.youtube.com/watch?v=8cZP0Ot-uXQ
J
7 yıl
Oğlum ben niye yalnızım lan..
Öyle sadece konuştuğumuz, oturup bir şeyler ictigimiz arkadaşlarım var ama kendimi kalabalığın içinde yalnız hissediyorum. Arkadaş olarak değil de, yabancı olarak görüyorum.
Ayrıca, instagramda, Swarmda hiçbiri paylastiklarimi beğenmiyor
J
7 yıl
universitede ilk günüm harika geçti
Şu ana kadar hep asosyal bir kişi oldum.Büyük bir üniversiteyi kazandim. Kıza ders saatini sordum oradan konu konuyu açtı akşam kızı evine kapısının önüne kadar bıraktım artık asosyal değilim
J
7 yıl
Yatay geçiş hakkında yardımınız lazım
Merhaba ben Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi okuyorum. Bu bölüm Türkiyede çok yok herhalde. Sadece Lojistik, Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümleri var. Yani benim bölümümde sadece bir yönetimi var. Bu diğer bölümlere geçiş yapabilir miyim?
J
7 yıl
Yurt odamdaki ilk gecem.
ailemden ilk defa ayrıldım bayagi bi uzağa geldim. odada 2 kişiyiz yanimdaki çocuk sorunlu gibi. içimde bir burukluk var
J
7 yıl
Yatay geçiş hakkında?
Daha önce bu mereti yapan varsa konuyu uplasin yardimci olsun bu kardeşe.Nasıl oluyor acaba. Öptüm
J
7 yıl
MHP bir oyun partisidir.
Herkes biliyor şu anda Türkiye'de bir terör sorunu var. Bu teröre en yoğun tepkiyi MHP gösteriyor. böyle olması da Türkiyede terör istemeyenlerin MHP'ye oy vermesini sağlıyor. MHP 1 ileri 2 geri adım atarak terörün bitmesini isteyenleri oyalıyor.
Aşağıdaki kaynağa göre Alparslan Türkeş, Bahçeli'nin ajan olduğunu düşünüyor. Türkiyedeki Vatanseverleri kontrol altında tutmak için.

http://www.aydinlikgazete.com/m/?id=16071
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.