D

Yüzbaşı
05 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
93 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
8 ay
Yd İphone vodafone ile kullanma ?
Merhabalar yd iphone 12 ve üzerini vodafone sim kartı ile aktif edip kullananlar var. Bu konuda bilgisi olan varmı arkadaşlar.
D
2 yıl
Exe arada bir kendini kapatıyor...
Arkadaşlar visual studio ile yazılmış bir program arada kendi kendine kapanıyor. Windows hata kodu unkdown. Neden kapandığını nasıl anlayabilirim. Bazen yarım saat sonra kapanıyor. Bazen 4 saat sonra bazen 5 saat. Neden kapandığınıda bulamadım. Baktığımda normal çalışıyor. Gece uyuyorum sabah kalktığımda kapanıyor. Gün içindede illaki kendi kendine kapanıyor. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
D
3 yıl
Youtube Premium 4 Aylık ...
SİLİNEBİLİR. GÜNCEL FİYAT VE KONU AÇILDI.
D
8 yıl
Hoparlör sorunu acil !!!
Arkadaşlar iphone cihazımın hoparlöründen dün cızırtılı ses geliyordu bugün müzik dinlediğimde çok cızırtı hissedemedim yarın servise göndereceğim ama karar veremedim napsam herhangi bir program veya yöntem varmı patlak olup olmadığını anlayabileceğimiz
D
8 yıl
bilisayar ekran kartını görmüyor ???
arkadaşlar hp pavilion 3320 st laptop bilgisayarın ati ekran kartını görmüyor.Aygıt yöneticisindede ekran kartı görülmüyor.Driverı yüklemeye çalıştığımda donanım bulunamadı hatası alıyorum.Bu konuda ne yapabilirim.İyi forumlar.
D
8 yıl
20 bin Paranız olsa ne yapardınız???
Arkadaşlar 20 bin liranız olsa ne iş yapardınız.Ciddi ciddi para çoğaltabilecek yöntemler nelerdir.
D
8 yıl
Otg ve nfc desteği olan cihazlar??
Arkadaşlar otg ve nfc özelliğine sahip telefonların listesine bakabileceğim bildiğiniz bir site var mı? Yardımcı olursanız sevinirim, iyi forumlar.
D
8 yıl
Gümrüğe takılırmı ??
http://s.aliexpress.com/zeYNjuEv

Arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum.Yorumlarda gümrüğe takılmadığını söylüyorlar.Kararsızım sizce almalımıyım ???
D
8 yıl
Bu ürün ne işe yarar???
D
8 yıl
Aliexpress sorunsalı!!!
Arkadaşlar aliexpressten devamlı alışveriş yapan biriyim fakat bugün sipariş iptali yaptım aldıktan yarım saat sonra vazgeçip fakat para iadesini yapmadı nedenini bilen varmı yada belli bi süresi ???
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.