M

Çavuş
04 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
58 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
M
2 yıl
16 Level ☆BÜYÜKLER☆ (#YV228P20) Klanımıza Alım Yapılmaktadır
Merhabalar. Klanımız yaklaşık 2 yıldır birlikte oynayan, yaş ortalaması yüksek, birbirine karşı saygı ve sevgi seviyesi yüksek olan bir topluluktur. Halihazırda 15 civarında uzun süredir birlikte olduğumuz aktif üyemiz bulunmaktadır. Bağışlar, klan savaşları (genelde 30v30 açılmaktadır), klan ligi (Usta1 liginde yer almaktayız, yan klanımız da Usta2 ligindedir) ve klan oyunları (genel olarak her ay ilk günden bitmekle birlikte toplamda ortalama 150bin puan yapmaktayız) gibi etkinliklere özen gösteriyoruz.

Oynadığımız her ne kadar oyun da olsa aylarca verilen emek hepimizin malumudur. Bu nedenle klan ligi bonusları gibi konularda klan içi adalet konusu en hassas olduğumuz husustur.

Bizimle birlikte oynamanızı ve sohbetimize dahil olmanızı isteriz. Siz de bu düşüncedeyseniz #YV228P20 adresinde sizleri bekliyoruz. Herkese iyi oyunlar.

✅ Discord: 65M77FT
✅ Instagram: @buyukler.coc

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
M
10 yıl
Ses sisteminden 5+1 ses alamıyorum
Selamlar arkadaşlar. Bugün Samsung 46D5000 televizyon ve yanında Samsung HT-D555 ses sistemi satın aldım. Kurulumu vakit kaybetmemek için kendim yaptım. Belki çok basit sorular olacak ama yardımcı olabilirseniz çok sevinirim sanırım ayalarını iyi yapamadım.
1- Televizyon yayınını izlerken sadece öndeki 2 hoparlörden ses geliyor. Merkez ve arkadakilerden ses gelmiyor. Menüden test yaptığımda bağlantılarımda bir sorun olmadığını görüyorum çünkü kepsinden doğru ses geliyor.
2- Televizyona harici harddiskimi bağlayıp 1080p ve DTS özellikli filmleri açtığımda bu sefer hiçbirinden ses gelmiyor.
3- Tam performansıyla çalışması için sadece kendi DVDrom'undan mı faydalanmam gerekli?
Şimdiden teşekkürler.
M
11 yıl
Sync Sorunu
Arkadaşlar telefonu senkronize edemiyorum, dolayısıyla hiç bir şey yapamıyorum. 1/4 adım diyor back up alınıyor diyor fakat %20 civarında takılıyor, hiç bir şekilde ilerlemiyor. Gece 2-3 saat bekledim acaba uzun mu sürecek diye fakat hiç bir ilerleme olmadı. Orda takılıyor, senkronize işlemi devam ediyor gibi gözüküyor. Acaba konuyla ilgili bir fikri olan var mı?
M
11 yıl
Iphone'da mesajları geri getirmek mümkün mü?
Arkadaşlar 2 ay önce benim iphone 3GS çalınmıştı. İçerisinde benim için çok değerli normal (text) mesajlarım vardı. Şimdi bu mesajları yeni iphoneuma getirmem mümkün müdür acaba? Mümkünse bunu yapan ve nasıl yapılabileceğini anlatabilcek olan birisi var mı? Itunes bilgisayarımda bu mesajları bir yere atmış mıdır? Itunes un dosyaları 2 aydır dokunulmamış şekilde duruyor.
M
11 yıl
Iphone'um çalındı. Bir kaç sorum olacak !!!
Herkese selamlar. Yaklaşık bir senedir kullandığım iphone 3GS cep telefonum geçen hafta çalındı.

1. Konuyla ilgili olarak hemen 0 312 2322323 Telekomünikasyon Kurumu’nu arayarak IMEI numarasından telefonu kullanıma kapattırdım. İnternetten kontrol ettiğimde telefon çalıntı olarak gözükmektedir. Burda sorum şu; bu cihazın çalıntı listesine alınıp iletişime kapatılması ne demek? Cihaz tamamen kilitlenip menülerine girilemiyecek mi yoksa sadece arama özelliği mi iptal olucak? (Telefonun hafızasında bazı ulaşılmasını istemediğim özel resim, mesaj vs. vardı)

2. Cihazı kullanıma kapatmakla bir şekilde bulunma ihtimalini düşürmüş mü oldum? (Sinyal giriş-çıkışı olmayacağından dolayı)

3. Şu anda yeni bir iphone 4 siparişi verdim ve beklemedeyim ancak yenisi geldiğinde telefondaki rehberim, resimlerim, mesajlarım ve uygulamalarıma tekrar ulaşabilecek miyim? Yoksa uygulamaları baştan mı para verip almam gerekecek? Uygulamalardan öte mesaj ve resimlerim çok önemli, eğer bunları kurtarmak mümkünse nasıl yapabileceğimiz yazarsanız çok memnun olurum. (Telefonu aldığımdan beri elimle hiç backup almadım fakat bir arkadaşım, bilgisayarla her senkronize edişte otomatik backup yaptığını iddia etti.)

Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler.
M
15 yıl
BU AYGIT DAHA HIZLI CALISABILIR
arkadaşlar benim sorunum çok klasik ama her yere baktım çözüm bulamadım. 1GB flash diskimi usb2.0 olarak görüyor filmi 2 dakikaya kalmadan atıyor. Fakat 120GB lık smartdisk imi taktığım zaman bu hatayı veriyor. SP2 kullanıyorum. Bunun nedeni ne olabilir. Smartdiskin kesinlikle usb2.0 desteği var.
M
15 yıl
120GB SMARTDISK ?????
arkadaşlar az önce 120GB lık bi SMARTDISK aldım. sürücüsünü otamatik olarak yüklüyor. sağ altta usb işareti çıkıyor. fakat bilgisayarıma girince hiçbir yeni disk görülmüyor. acaba diskin formatlanması mı gerekiyor?? eğer öleyse bunu nasıl yapıcağımı anlatabilcek kimse var mı??
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.