T

Binbaşı
06 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
424 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
T
9 yıl
DH Tarihinde Bir İlk : CANLI Yayında Nickime Selam Gönderildi. - Ertem Şener - Abdülkadir Durmaz ...
İsmimi bile bulmuş nerden bulduysa.

https://m.youtube.com/watch?v=oQ3C1vS8BxM

15:00'dan itibaren başlıyor.
T
9 yıl
Gece evde olanlar - PM YAZANA SS - 21:06 - FİNAL
2 Aydır garip şeyler oluyor bende bilmiyorum ne yapıcam.DH ailesine bunu bir danışayım dedim.

Olayların en başından başlıyorum anlatmaya.

21'ime girip 22'den gün aldıgım dogum günümde başladı her şey.İşten eve gelip kapıyı anahtarla açtıgımda etrafın karanlık oldugunu gördüm.Bir anda annemin elindeki mumlu pastayla ileriden gözükmesi ve babamin ablamın "İyiki dogdun Tarık" diye bagırması beni çok sevindirmişti.

Hepsine çok teşekkür ettim.

Evet dogum günümü hatırlamışlardı fakat sanki başka bir şey vardı bilmemi istemedikleri.Sezmiştim bunu.Annem hadi bir dilek tut diyip pastayı önüme koydugunda "en iyisi neyse o olsun ALLAH"ım" demiştim.Ardından babam 'tut şunu' diyerek attıgı bmw anahtarıyla bir anda yerimden zıpladım.Yok artık baba bu düşündügüm şey mi diye bagırdım evin içinde.Hadi dışarı çıkalım dedi.Bmw 320i alınmıştı.Ehliyetide yeni aldıgımdan hemen sürebilirdim.Babama sarılıp saol baba dedim.Önemli degil oglum,hadi binsene dedi.Arabaya atladım ve sürmeye başladım.10 dakika yol aldıktan sonra geri geldim.

O gün çok güzel geçmişti.Ertesi günde ise arabayla gitmem çok güzel olmuştu.Arkadaşlar felan hayırlı olsun demişti.

İlk arabayla işe gittigim gün eve geldigimde çok yorgun oldugumdan duş alıp yattım.

Sabah kalktıgımda büyük gündü benim için bugün.Çünkü iş yerinden bir kız arkadaşımla yemek yiyecektik ve ben ona onu sevdigimi söyleyecektim.

Annem kahvaltıyı hazırlamıştı.Ablam daha kalkmamıştı.Babam "hadi oglum kahvaltı yapalım" dedi.Masaya oturduk.Annem çayları doldurdu.Babam "Oglum gece nereye gittin acele acele" dedi ...

---

Anlamadım baba dedim . Oglum dün gece nereye çıktın acele diye sordum dedi.

Baba dün gece bir yere çıkmadımki dedim.Nasıl çıkmadın oglum hatta arabayı bile aldın dedi.

Ben bir anda şöyle bir duraksadım.O anda bir çıglık sesi geldi.Ben bir an irkildim.Annem çıglık atıyordu.Hemen masadan kalktık ve annemin yanına gittik.Ablamın odasındaydı.Odaya girer girmez annemin ablamın yakasından tutup salladıgını gördüm.Uyanmıyor diye bagırıyordu annem.Hemen ablamın yanına gittim.Şah damarını kontrol ettim.Atmıyordu.Ölmüştü ...

---

Gelen saglık görevlileride onaylamıştı durumu.Ablam yoktu artık.Neden öldügünü bilmiyorduk.Görünürde hiç bir kan izi yoktu.Otopsiden sonra kesin ölüm nedeni ortaya çıkacaktı.

Annem ve babam yıkılmıştı.Heleki annem durmadan aglıyordu.Ben ise bitmiştim.Ablamı çok severdim.O gece annem ile babam hiç uyuyamadı.Bende odama geçtim ve ablam için dua ettim.

Sabah saatlerine dogru babam otopsi raporu için polisi aradı.Yarın belli olacagını söylediler.Annem gün boyunca hiç bir şey yemedi.Babamda sadece biraz atıştırdı ve annemi yemek yemesi için zorladı.

Geceye dogru annem ve babamda uyumuştu.Bende yattım.

Sabah kalktıgımda üstüm başım kan içindeydi ...

---


Bir anlık kan görmenin etkisiyle irkildim ve yerimden sıçradım.Hemen annemin ve babamın odasına gittim.Mışıl mışıl uyuyorlardı.Derin bir oh çektikten sonra dolaptan yeni üst baş alıp banyoya gittim.Üstümü degiştirdikten sonra kanlar içinde olan üstümü camaşır makinesine sokmaya calışırken cebimden kanlar içinde bana ait olmayan bir telefon düştü ...


----

Hemen yerden telefonu aldım.Üstündeki kanları sildim ve telefonun menüsünü açtım.Fotograflara girdim.Girmez olaydım.

Kanlar içinde kalan birine tecavüz ederken fotografım vardı.Etrafta haç'a benzer işaretler vardı.

Ben telefona bakarken bir anda kapı çaldı.Hemen telefonu bırakıp kapıyı açmaya gittim.Kapıyı açar açmaz polisler üstüme çullandı ve ellerimi kelepçeledı.Beni ablami öldürmekten tutukladıklarını söylediler.

Benim bir hastalıgım vardı evet uyur gezerlik.Ben bilmeden birisini öldürmüştüm.Ablamıda ben öldürmüştüm.Bunun bana cezası müebbbet hapis olacaktı.


pm yazan herkese telefondaki resmi atıyorum.
T
9 yıl
Win rateniz % kaç ?
Benim toplam 48 Maç.

24 Win 24 Lose

Win Rate %50
T
9 yıl
Silinsin.
Silinsin.
T
9 yıl
Konudışı Hangi konunun dışı ?
T
9 yıl
Ban sayısı artmalı.
Herolar arttıkça yapılan stratejilerde degişiyor.Şu anda hero sayısı 120'yi geçti.Takım başına 3 banı az buluyorum.Şu anda 5 ban olmalı siz ne diyorsunuz ?
T
9 yıl
Şans oyunları gerçegi. - Paranızı kaptırmayın.
Kısa olacak bu paragrafı bir çok kişiye bilgi vermek amacıyla yazıyor ve hiç bir kar gütmüyorum.Tamamen bana aitti bu yazı.

Ülkemizde bir çok şans oyunu var.Sayısal loto,Şans topu,at yarışı,iddaa,On numara,milli piyango,rulet.

Benim size anlatmak istedigim paranızı kaptırmamanız.Tabi hepsi "yalan" grubuna girmiyor.

İlk başta sayısal loto,on numara vb. ile başlayalım.

Bakın öyle bir saçmalık varki bu şans oyununda.Tamamiyle elektronik bir sisteme baglı olan hatta hile bile yapılması mümkün olan şans oyunu grubudur.Tutturan kişilerede bilerek tutturuldugunu düşünüyorum.Sonradan paranın büyük kısmını geri alıyorlar bence.

Bu tür oyunlarda herhangi bir stratejiniz olmaz.Tamamiyle sallayacagınız numaraların dönen makineden gelecek toplarl aynı olması gerekir.ALLAH aşkına böyle bir şeyin mümkün olma ihtimali yüzde kaçtır ?

İnternetten rulet devri başladıki hiç girmeme gerek bile yok meseleye.ALLAH aşkına internette yapılabilecek milyonlarca hile var.Adam sizin para kazanmanıza olanak verir mi ?

En güvenli şans oyunu kesinlikle at yarışı ve iddadır.Bu oyunlarda bir stratejiniz olabilir.Çünkü gördügünüz bir şeye oynuyorsunuz.
T
9 yıl
KALP KRİZİ IZGARA - Bu Restaurant insanları öldürüyor - Şaka degil.
T
9 yıl
Silinsin
Silinsin.


Yorum atan herkese teşekkürler.
T
9 yıl
Silinsin.
Silinsin.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.