M

Yarbay
03 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
120 (Bu ay: 14)
Gönderiler Hakkında
M
2 yıl
ETHERNET KABLOSU ILE MODEM KURULUR MU?
Arkadaslar salonda evin duvarindan direk olarak ethernet kablosu cikiyor, oturma odasinda ise dsl kablo girisi mevcut. Ancak ben modemi salona kurmak istiyorum. Ethernet kablosu cikan yerden modemi kurabilirmiyim?
M
2 yıl
ETHERNET KABLOSU ILE MODEM KURULUR MU?
Arkadaslar salonda evin duvarindan direk olarak ethernet kablosu cikiyor, oturma odasinda ise dsl kablo girisi mevcut. Ancak ben modemi salona kurmak istiyorum. Ethernet kablosu cikan yerden modemi kurabilirmiyim?
M
5 yıl
silinebilir
silinebilir
M
6 yıl
MGSV Phantom Pain Tartışma Konusu "ağır spoiler içerir bitirmeyen girmesin"
The Truth bolumunu bitirdikten sonra Venom Snake'in aslinda Big Boss olmadigini ogreniyoruz. Daha sonraki sahnelerin birinde helikopter pilotu oldugunu goruyoruz. Iyide bu adam Big Boss'un Phantom'u olacak kadar nasil iyi oluyor? Oyunu bitirdim ama kafamda deli sorular var. Kojima yine yapmis yapacagini. Sizlerinde anlamadigi konular varsa buradan paylasalim. Ana konuda surekli spoiler icine almak istemedigim icin buradan soruyorum.
M
7 yıl
Silinsin
quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Mlo nun kaldırıldığı haber hangisi ?

Silinsin. Taslaklarda kalmış cevapla dedim nasıl olduysa yeni konu açtı silinebilir adminler!
M
7 yıl
PES 2015 MYCLUB MODE [ANA KONU]
Videoyu izlemek için tıklayınız
Myclub: Analig online modunu revize edilerek myclub modu oluşturulmuştur.

Oyuncu transferleri ve kendi özel takımınızı oluşturmak için ajanları kullanabilirsiniz.

50’den fazla gerçek teknik direktörlerden istediğinizi seçebilirsiniz.
Her teknik direktörün kendine has bir oyun stili var. Savunmada ve hücumda her birinin farklı tarzları olacak.Takıma alacağınız oyuncuların teknik direktörün tarzına uygun olup olmadığı, takım ruhunu etkileyecek. Takım çalışması, takım ruhu olarak gösteriliyor. Takım ruhunun yüksek olması, başarı için önemli bir faktör.

İsterseniz Bilgisayar tarafından kontrol edilen takımlara karşı oynayabilir,isterseniz online olarak diğer oyunculara karşı takımınızla oynayabilirsiniz. Kazandığınız her maç sayesinde dünya klasında bir takım oluşturmanıza yardımcı olacak daha fazla ajanla anlaşma yapabilirsiniz.

Oyun içerisindeki GP puanları ve myclup paralarıyla üst düzey ajanlarla anlaşma imzalayabilirsiniz.GP puanlarınızı ve myclup paralarınızı, bol bol maç kazanarak, görevleri tamamlayarak ve günlük girişlerinizden kazanacağınız bonuslarla arttırabilirsiniz.

Uzun zamandır beklenen bir özellik olan canlı güncellemeler sayesinde sadece oyuncuların performansları değil aynı zamanda takımların son transferleri ve gerçek taktikleri de güncel olacak. Bu güncellemeler dünyanın her yerinden gerçek maçlara göre ayarlanacak.

Özel görevler ve müsabakalar futbol takviminde yer alacak< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.