U

Teğmen
18 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
U
9 yıl
Nano 8
Arkadaşlar bu sene ipod nano 8 çıkar mı ne dersiniz ???
U
9 yıl
İpod nano 6vs7
Arkadaşlar hangisini alayım ?
Saat olarak kullanırım 6 alırsam , 7 alırsam da küçük zaten cebime atarım
6 daha pratik gibi geliyor ama 7 hem ileri nesil hemde film ve fotoğraf izleme imkanı var ,, ne dersiniz ?
Ayrıntılı bir şekilde nedenini belirtirseniz sevinirim
U
9 yıl
Yavaş internet sorunum,dns ile alakalı değil
Arkadaşlar toshiba bir dizüstü bilgisayarım var . Windows vista kurulu. Wifi ile internete giriyorduknherşey güzeldi ama başka bir eifi ağına bağlanıyoruz artık eskisi kapandı . Yeni ağa bağlanıyor sinyal kalitesi diğer ağdan farksız ama çok çok çok yavaş giriyor . Dns ayarlarını 88 olanı ve 22li olanı yaptım ikisinide denedim ama bir değişiklik olmadı . Virüs tarama , gereksizleri silme de yaptım yine olmadı . Tavsiyeleriniz nelerdir ? Sorun ve çözümünü yazınız ,
U
9 yıl
Androidden bıktım htc 8x alınır mı ?
Arkadaşlar xperia ray kullanıyorum ve hem ekranı küçük geliyor hemde androidden sıkıldım kasmalardan falan . Telefonumu satıp para ekleyebilirsem htc 8x almayı düşünüyorum . Sizce nasıl telefon ? Psp fln satıp ekleyeceğim . İpad kullandığım için uygulama sorunum olmaz . Sizce ?
Htc 8s nasıl onu da alabilrim para sıkıntı olursa
U
9 yıl
Daha iyisini isterken mantıksız mı düşünüyorum sizce
Merhaba arkadaşlar , ipad mini aldım daha 1 ay oldu olmadı . Aslında tabletimden de çok memnunum .Son günlerde aklım çok karıştı , nedense ipad minimi satar psp ve fotoğraf makinamı satar ipad 4 alırım diye düşünüyorum . Aslında ipad mini tam bana göre . Performansı zorlamama rağmen tatmin edici , okulda ağırlıklı kullanacağım için tasarımı tam bana göre , teknolojiyle ilgili olduğum için durmadan yanımda taşıyabilirim . Ama arkadaşlar böyle düşünüyorum işte sizce saçmalıyor muyum ?
İpad 4 istememin nedenleri ise büyük ekran özellikle ,retinayı aramıyorum ama retina çok kaliteli , ipad 4 performansı çok üstün ,
Sizce bu düşüncemi dinleyip ipad minimi satıp sıfır bir ipad 4 alayım mı ? Görüşlerinizi ayrıntılı bir şekilde yazın lütfen . İpad 4 şuan pahalı aslında biliyorum dediğimi yaparsam okulnaçılınca yapacağım , mininin yeni modeli çıkıncaya kadar miniyi satmam mantıklı olur hem. İpad 4 ağırlığından dolayı sorun olmaz diye düşünüyorum sonuçta bir omuz çantam olur en azından okulda . Okul yönetimi ile görüşüp ders kitabı kullanmamayı da düşünüyorum herşeyimi ipade yükleyeceğim . Bir de defter kullanırım uzun ve işlemli yazı yazacağım derslerde . Hem ipad 4 çok uzun ömürlü gibi geliyor arkadaşlar geekbench skorlarında 1750 civarı alıyor , mini ve 2-3 750 civarlarında alıyor .

Ne dersiniz fikrimi gerçekleştireyim mi ?
Mantıklı mı ?
Beyaz 32gb 4g versiyon kullanıyorum . Tabletimi 1200 minimum satar , psp 200 desek , makinem normal birşey 200 gibi eder ipad 4 rahat alırım .
Lütfen saçmalayacak olanlar yorum yazmasın ,
U
9 yıl
İtunes ile programın içine dosya atmak
Arkadaşlar player programları yükleyip itunes ile programın içine film atıp cihazdan izleme imkanı varmış . Birkaç yerde araştırdım ama birsey anlamadım pek , açıkça anlatırmısınız ?
Bu işlemi en iyi ve ücretsiz hangi program yapar ?
U
9 yıl
İtunes kart bakiye paylaşımı
Arkadaşlar itunes kart alıp bakiyenin bir kısmını başka birine aktarabilir miyim ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.