T

Yüzbaşı
16 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
6 yıl
Beta jailbreak'ı yapan arkadaşlar var mı durumlar nasıl?
Herkes yapayım mı yoksa bekleyeyim mi havasında herkes kararsız yapan arkadaşlar durumlar nasıl bi yardımcı olabilir misiniz?
T
6 yıl
iPhone'umu etkinleştiremiyorum sms kodu gelmiyor
Arkadaşlar telefonuma sıfırdan kurulum yaptım apple kimliğimi giriyorum telefon doğrulaması çıkıyor aramaya basıyorum sms göndere basıyorum hiç bir şey gelmiyor telefona ne yapmam lazım acil?
T
6 yıl
İOS 10 Jailbreak ne zaman çıkacak
iPhone 7 ve Telefonu ios 10 a yükseltenler jailbreaksiz kaldı bir kaç tane jailbreaklı iPhone resimi falan çıktı ama ortada bir şey yok sizce İOS 10 Jailbreak ne zaman çıkar?
T
6 yıl
İOS 10 da şarj durumlarınız nasıl?
Arkadaşlar bildiğimiz üzere ios 10.1 çıktı eski sürümünüzle kıyasladanız mı durumlar nasıl iyileşti mi kötüleşti mi?
T
6 yıl
Amerikadan 16 Eylülde iPhone 7 Plus Almak
Arkadaşlar bazı konularda arkadaşların yazdıkları mesajları gördüm plus modeli apple store larda yokmuş ekim de falan gelecekmiş ön siparişte bile alıma kapatılmış bende amerikaya gidicem iPhone 7 plus için 2 gün kalıcam alamadan dönücem diye korkmaya başladım bileti de kestim çoktan napıcam bilmiyorum konu hakkında bilgisi olan var mı?
T
6 yıl
iPhone 7 Plus hangi renk güzel görünüyor?
Arkadaşlar 7 Plus alacağım ama renk seçiminde sıkıntı yaşıyorum silver olan baya güzel görünüyor anten çizgileriyle kamerayla falan uyumu güzel durmuş ama gold da güzel gibi geldi siyah almayı düşünmüyorum telefonda siyah sevmiyorum sizce hangisi?
T
6 yıl
Plus kullananlar içeri
Arkadaşlar çıkacak olan iphone 7 ve 7 plus arasında kaldım çift kamera beni biraz plusa çekiyor ama telefon çok büyük ağır ve hantal geldi film izlemek için iyi ama günlük kullanımlarda biraz sıkıntılı görünüyor çok büyük siz memnunmusunuz?
7 nin boyutu sıkıntısız gibi geldi bana sizin yorumunuz nedir?
T
6 yıl
iPhone 7 Plus Ünlü Pop Yıldızının Elinde Göründü
Apple’ın gelecek telefonu iPhone 7 Plus Tayvanlı ünlü şarkıcı, aktör ve yarış pilotu Jimmy Lin’in elinde görüntülendi.

Nasıl önceden elde etti acaba?
< Resime gitmek için tıklayın >
T
6 yıl
Üniversiteler kaç puanla kapatmış?
Nerden bulabilirim arkadaşlar link atabilir misiniz?
T
7 yıl
iPhone 7 sizce tam olarak ne zaman çıkar?
Arkadaşlar arkadaş amerikaya gidecek ve bana telefon alıcak kaçında çıkar iphone 7 ve çıktığı ilk gün alabilir mi yoksa amerika vatandaşlarına mı öncelik var?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.