Merhaba arkadaşlar, Fifa Pro liglerinde mücadele edecek olan takımımıza forvet hariç her mevkiye oyuncu aramaktayız Pro oynayan veya oynamak isteyen varsa bı konu altına (özele) mesajlarınızı bekliyorum. 1 hafta süremiz mevcut 1 haftadan sonra lig başlayacaktır transferleri kayıt ettiremeyiz :) KALECİ Önceliğimiz vardır kalede oynamak isteyen iyi oyuncuları bekliyoruz. İyi forumlar < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > |
Merhaba arkadaşlar, Fifa Pro liglerinde mücadele edecek olan takımımıza forvet hariç her mevkiye oyuncu aramaktayız Pro oynayan veya oynamak isteyen varsa bı konu altına (özele) mesajlarınızı bekliyorum. 1 hafta süremiz mevcut 1 haftadan sonra lig başlayacaktır transferleri kayıt ettiremeyiz :) kaleci Önceliğimiz vardır kalede oynamak isteyen iyi oyuncuları bekliyoruz < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > |
28 kasımda 249 tl den 100/50 indirimi ile 199 tl ye almış olduğum ds4 v2 kolundan hala ses yok trendyol müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen gelişme yok hangi yol izlenmeli ne yapmalıyım yardımcı olup fikir verebilirseniz sevinirim
< Resime gitmek için tıklayın >
Ürün 29 kasımdan beri tedarik aşamasında sabırla bekledim.20 aralık son teslim tarihi olarak gözükmekteydi. 18 aralık yada 19 aralıkta aradığımda m.h den O. Bey bana ürün kargoda olabilir sisteme giriş yapılmamış olabilir dedi kargo kodu yarın gelmez ise tekrar iletişime geçin dedi. 21 aralık ta tekrar aradığımda ismini hatırlamadığım hanfendi bana firma ile iletişime geçtiklerini ürünün en kısa sürede elinizde olacağını söyledi. Bugün ise (26 aralıkta) aradığımda S. Hanım firmanın tedarik sorunu yaşandığını tüm alınan siparişlerin aynı aşamada olduğunu (tekniks) isimli bir firma imis kendileri. Trendyol yetkilileri ile guya firma yetkilileri iletisim halinde imis oyle dediler kendileri bu sorunun kısa sürede çözüleceğini yeniden söylediler 10 dakika süren telefon konuşmasında bu mağduriyeti neden trendyol çözmüyor diye defalarca sormama rağmen geçiştirmeye çalıştı kendisi bende eğer bugün kargo girişi yapılmaz ise yarın t.h.h ye gideceğimi söyledim. Bu durumda T.h.h dışında izleyebilecegim bir yol varmıdır yoksa bu başvuruyu yapıp beklemeyemi çekileyim tekrardan yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
< Resime gitmek için tıklayın >