H

Yarbay
11 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
86 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
H
8 ay
Vodafone un 21 gündür arızama müdahale etmemesi..
25 ağustos tarihli arıza kaydı başlattım ne ilgilenen var ne de olumlu olumsuz dönüt veren her gün arayıp aciliyet notu düşmekten başka bir şey yapmıyorum. 2 aydır aboneleriyim bu hizmet verenlerin.
Şimdi iptal edersem taahhütü 21 gün internet arızamın çözülmeyişini ve mağduriyetimi gösterebilir miyim cayma bedeli vs için?
H
10 ay
Resimdeki yerler neresi ( SS li)
< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
Bu yerlerin nerede olduğunu bilen var mı? bilenlere ufak bir para ödülü verebilirim vallahi. Öğrenmeden rahat edemicem
H
11 ay
Bedellik askerlik başvuru
Arkadaşlar e devletten bedelli askerlik başvurusu yapmak istiyorum ama yapılacak yer göremedim problem nedir?
H
geçen yıl
Arabayı manzaraya çekebileceğimiz yerler
Anadolu yakasında var bildiklerim ama avrupa yakasında hiç bilgim yok. Bilen arkadaşlar var mıdır? arabayı manzaraya karşı çekebileceğimiz, arabanın içinden oturup izleyebileceğimiz yerler?
H
2 yıl
PUBG yüklenme sorunu
oyunu açarken yükleniyor ekranında kalıyor uçak sesi falan geliyor ve tam son atlama yerinde iken görüntü geliyor ve atlıyorum bunu nasıl çözebilirim?
H
2 yıl
İnternet Download Manager Kapanma Sorunu
İndirme yaparken istersem sıraya dizeyim istersem tekli indirme olsun idm indirme tamamlandıktan sonra kapanıyor< Resime gitmek için tıklayın >
H
2 yıl
TÜRK TELEKOM HIZ PROBLEMİ
an itibariyle ping 150 hız 0.60 upload 3.44 alıyorum.
müşteri hizmetlerine bunu aktardığımda mevcut verilen hızda herhangi bir problem göremediğini söyledi. ve istersem saha ekiplerini yollayabileceğini bunun da ücretinin 50 lira olduğunu aktardı. Gerçekten komik benden kaynaklı olmayan problemler için ne zamandan beri ben para ödemem gerekiyor?? 50mbs hız alırken düne kadar aniden neden böyle bir şey oldu.??
H
2 yıl
Chrome görsellerde arama sorunu
Eskiden sağ tıkla google görsellerde resimleri aratabiliyordum şimdi öyle bir seçenek çıkmıyor? ne yapmam lazım?
H
2 yıl
SİLİVRİ CEZAEVİNDE ÇALIŞIYORUM SORULARI ALAYIM
yaşım 22 2 senedir bilfiil infaz koruma memuru olarak vardiyada çalışıyorum sorularınızı alayım
H
2 yıl
TURK TELEKOM DÜŞÜK HIZ SORUNU
3-4 gün önce adsl ve ınternet ışığı gitti. arıza kaydı bıraktım eleman geldi sorunu hallettı ve 50mbs gelmesi gerekirken 10mb civarında geliyor.
tekrar arıza kaydı oluşturdum gelen elemanla beraber baktık apartmana gelen internet 51 mbs gösterirken yukarı çıkan internetin 10mbs olmasının kendilerinden kaynaklı olmadığını söyledi ve ben bizzat gördüm aynı zamanda dolaba birilerinin müdahele ettiğini 2 gündür sürekli farklı daireler için apartmana geldiklerini söyledi. Sizce elektrikçi falan mı çağırmalıyım çünkü apartman dolabına gelen hız 51mbs gerisine türk telekom müdahele edebiliyor mu?? < Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.