H

Yarbay
11 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
112 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
6 ay
Arızanın nerede olduğunu tespit edemedim(bulana ödül) ##
2 hafta önce hp omen 30L kasa aldım.
kasanın linki :
https://www.hepsiburada.com/hp-omen-30l-amd-ryzen-5-5600x-16gb-256gb-ssd-rtx-3060-freedos-3-0-masaustu-bilgisayar-465l1ea-pm-HBC00000B6M0I

1 haftadır ara ara 2 saniye ekran kararıp sonrasında tekrardan geliyor ve sorunun kaynağını baya araştırdım ama çözüm bulamadım çıldırmak üzereyim. Sorunun kaynağını bulan arkadaşa 100 tl para göndericem
H
9 ay
üniversite kazandım ama başka bir bölüm yazmak istiyorum.
yazdığım üniversite heyet raporu istiyor, öğrencilik için yazmıştım, tekrar başka bir bölüm yazabilir miyim ilerleyen günlerde?
H
2 yıl
Vodafone un 21 gündür arızama müdahale etmemesi..
25 ağustos tarihli arıza kaydı başlattım ne ilgilenen var ne de olumlu olumsuz dönüt veren her gün arayıp aciliyet notu düşmekten başka bir şey yapmıyorum. 2 aydır aboneleriyim bu hizmet verenlerin.
Şimdi iptal edersem taahhütü 21 gün internet arızamın çözülmeyişini ve mağduriyetimi gösterebilir miyim cayma bedeli vs için?
H
2 yıl
Bedellik askerlik başvuru
Arkadaşlar e devletten bedelli askerlik başvurusu yapmak istiyorum ama yapılacak yer göremedim problem nedir?
H
2 yıl
Arabayı manzaraya çekebileceğimiz yerler
Anadolu yakasında var bildiklerim ama avrupa yakasında hiç bilgim yok. Bilen arkadaşlar var mıdır? arabayı manzaraya karşı çekebileceğimiz, arabanın içinden oturup izleyebileceğimiz yerler?
H
3 yıl
PUBG yüklenme sorunu
oyunu açarken yükleniyor ekranında kalıyor uçak sesi falan geliyor ve tam son atlama yerinde iken görüntü geliyor ve atlıyorum bunu nasıl çözebilirim?
H
3 yıl
İnternet Download Manager Kapanma Sorunu
İndirme yaparken istersem sıraya dizeyim istersem tekli indirme olsun idm indirme tamamlandıktan sonra kapanıyor< Resime gitmek için tıklayın >
H
3 yıl
TÜRK TELEKOM HIZ PROBLEMİ
an itibariyle ping 150 hız 0.60 upload 3.44 alıyorum.
müşteri hizmetlerine bunu aktardığımda mevcut verilen hızda herhangi bir problem göremediğini söyledi. ve istersem saha ekiplerini yollayabileceğini bunun da ücretinin 50 lira olduğunu aktardı. Gerçekten komik benden kaynaklı olmayan problemler için ne zamandan beri ben para ödemem gerekiyor?? 50mbs hız alırken düne kadar aniden neden böyle bir şey oldu.??
H
3 yıl
Chrome görsellerde arama sorunu
Eskiden sağ tıkla google görsellerde resimleri aratabiliyordum şimdi öyle bir seçenek çıkmıyor? ne yapmam lazım?
H
3 yıl
SİLİVRİ CEZAEVİNDE ÇALIŞIYORUM SORULARI ALAYIM
yaşım 22 2 senedir bilfiil infaz koruma memuru olarak vardiyada çalışıyorum sorularınızı alayım
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.