T

Yüzbaşı
05 Ağustos 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
5 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
10 yıl
Dış ünitede boncuk boncuk su?
Merhaba arkadaşlar, az önce Samsung Boracay 9.000 btu'luk klimamın montajı tamamlandı. 20 dakikadır çalışıyor. Dış üniteye bakarken bir şeyi fark ettim:
Bakır boruların dış üniteye bağlandığı yerdeki kısımda ve borunun açıkta kalan kısımlarında boncuk boncuk su birikiyor. Bu normal mi?
< Resime gitmek için tıklayın >
T
10 yıl
On-line güç kaynağıyla ilgili soru
Merhaba,
On-line kesintisiz güç kaynağı almayı düşünüyorum. Benim bilgisayar kasası odamın dışında (gürültüden dolayı). Güç kaynağını kasanın yanına koyup, güç kaynağının çıkışlarından uzunca bir uzatmayla odama elektrik çeksem ve monitör, ses sistemi vs. gibi cihazları bu uzatmaya bağlasam olur mu? Yoksa bir çok cihazı uzatmayla tek bir çıkışa bağlamak yanlış bir yöntem mi?
T
11 yıl
Fifa 12 update nerede?
Yav arkadaşlar çıldıracam. Nereden indiriliyor bu updateler, hiç bir yerde yok.
T
11 yıl
Çok acil yardım lazım!
Arkadaşlar fotoğrafta görüldüğü gibi kağıt yazıcıdaki silindire dolandı ve yapıştı kaldı. Nasıl çıkaracağım? Biraz uğraştım ama zarar vermek istemiyorum.
http://imageshack.us/photo/my-images/146/img26367.jpg
< Resime gitmek için tıklayın >

Edit: Yazıcı Samsung ML-1660
T
11 yıl
Toner doldurmaya çalışırken kafayı yemek..
Dün aldığım Samsung 1660'ın toneri bitti. Dolumla ilgili vidyolar izledim, yazılar okudum. Akşamdan beri saatlerdir dolum yapmaya çalışırken rezil oldum. Her yer, her şey toner tozu oldu. Ve kartuş çöp oldu, nasıl oldu sormayın. Sinirden kafayı yemiş durumdayım. Mürekkebin gözünü seveyim. Şimdi buna muadil kartuş alıp öyle kullanayım diyorum. Bir zararı olur mu? Muadil kartuşla da 1500 sayfa çıktı alınır mı? Fiyatları konusunda bilginiz var mı?
T
11 yıl
Samsung ML 1660 firmware
Merhaba arkadaşlar, bugün Bimeks'ten aldım yazıcıyı. Toner bittiğinde reset atmayla ilgili konulara bakıyordum. Firmware öğrenmek için power düğmesi üzerindeki tuşa basılı tuttum ve bazı bilgiler çıktı. Ama versiyon nedir anlayamadım, herkes 30 veya 34 gibi numaralardan bahsediyor. Benim çıktıda ise Serial No: CRUM-10111310936 yazıyor. Bunun dışında firmware değerine benzer bir sayı göremedim. Bilgisi olan var mı?
T
11 yıl
Çok çıktı almak için...
Merhabalar,
Şu an elimde HP F4280 yazıcı var. Çok sayıda kitap basıyorum ve çok sık, hatta bir kitabı bitirmeden dolum yapmak zorunda kalıyorum. Zaten 5-6 dolumdan sonra da yeni kartuş almam gerekiyor, o da 35 Lira.
O yüzden daha çok çıktı almaya müsait bir yazıcı almaya karar verdim. Çoğunlukla yazı çıktısı alacağım ancak, grafikler ve şekiller falan da olabiliyor sayfalarda. Siyah beyaz yeterli olabilir. Fakat bütçem çok kısıtlı.
HP DESKJET 2060 Mürekkep ya da Samsung ML - 1660 Laser Yazıcı arasında gidip geliyorum şimdilik. Hiç lazer yazıcı kullanmadım ve dolum konusunda nasıl hiç bilmiyorum. Başka tavsiye de alabilirim.
Fikirlerinize ihtiyacım var.
Şimdiden teşekkürler.

Edit: Dolum yapmaktan falan asla üşenmiyorum, sadece sorunsuz ve ucuz dolum yapılabileceğim, kapasitesi yüksek bir ürün arıyorum. Tarayıcı vs. gibi ek özelliklerin de benim için bir artısı yok.
T
12 yıl
ACİL! Sunbeam Core Contact P5W DH'ye uyar mı?
Arkadaşlar çok acil cevap verebilecek var mı? 4 ram slotum da dolu ve ramlerden iki tanesi resimdeki gibi çok uzun. Kasa ise Thermaltake Tsunami.

< Resime gitmek için tıklayın >
T
12 yıl
e6600 için fan
İşlemcimi overclock etmek istiyorum. Çok pahalıya kaçmayan iyi bir LGA775 uyumlu soğutucu önerebilir misiniz?
T
12 yıl
500 lira civarında kamera
Merhaba arkadaşlar, biraz araştırma yaptım fakat işin içinden çıkmak zor. 500 lira civarında kamera arıyorum, fiyatta biraz esneklik olabilir.
Teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.