E

Teğmen
01 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
48 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
3 yıl
Silinsin
Çözüldü
E
4 yıl
Battle for Azeroth Pre-Patch Survival Guide
E
5 yıl
Shadows of Argus (7.3) güncellemesi 30 Ağustos'da
E
7 yıl
Silinsin
Silinsin
E
9 yıl
Warlords of Draenor ve Heroes of the Storm Trailer
E
9 yıl
Heroes of the Storm(moba)
Çoğu kişi tarafından Blizzard All-Star veya Blizzard Dota şeklinde bilinse de oyunun ismi Heroes of the Storm olarak resmen duyuruldu!

Henüz detayların açıklanmadığı ancak karikatüristik bir video ile akılda sorular bırakmayı başaran Heroes of the Storm’un resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Heroes of the Storm

Alıntıdır.
E
9 yıl
Nedir bu blizzard'daki hunter sevgisi?
Bu hunter ları kesmenin bi yolu yokmu arkadaş ben böyle abartı bi class görmedim.2 km öteden 50 k 50 k vruyor yanına gitmeye kalkarsın yapmadığı pislik kalmaz trap atma mı dersin 6 tane üstüne hayvan salma mı dersen o hayvanların tanasi 5 k vursa 30k dps eder nasıl bi saçmalık arkadaş adam hem vuruyor hem kaçıyor sen orada yürüyorsun 6 tane hayvanı ile uğraşıyorsun o arada adam nereye uçmuş onu arıyorsun tam adama ulaşıyorsun aha tuzağa bastık hayda(warrior oymuyorum bide) zaten 5 saniye sonra ölüyorsun adam dokunamadan .BG ye giriyorum en az 5 i Hunter. 4 senedir wow oynuyorum bu hunter hep aynı arkadaş ulan bu adamlara nerf gelmiyormu?
E
10 yıl
cd key hatası
sanal saray dan iki tane battle chest keyi aldım ama cd i kabul etmiyor
The following problems have occurred:

An error has occurred. bu hatayı alıyorum iki key dede aynısı yardım edin lütfen
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.