F

Teğmen
28 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
19 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
8 yıl
Paylaşım nedir?
Son edindiğim intibaya göre sorulan soruya cevap yazmak yerine cevap yazan kişilerin yazdıklarını eleştirmek, bilgi sahibi olsa bile(!) yanıt vermemekte olan ve forumda birkaç kankisi olup her yazdıklarının altına gülücük koyma ve tebrik mesajı yazan şahısların azımsanmayacak sayıda olduğunun kanısına vardım.

Eminim bu kadar uzun cümle bile kuramazlar, neden mi?
Anlamıyorsun! Olmaz öyle, Sussana be adam ! Gibi cümleler epey bir revaçta... (yada UP!)

Lütfen biri hakkında yorum yaparken önce onun çabası kadar bir çaba gösterin daha sonra istediğiniz kadar eleştirin yada kafanıza göre takılın.
Siz herşeyi bilebilirsiniz ama buradaki tüm soruları tek başınıza cevaplayamazsınız. Bu demek oluyor ki siz aslında hiç birşey değilsiniz.

Politikacıları örnek almaktan vazgeçin.
F
8 yıl
Wifi gücü laptobun önüne geçince artması
Çoğu zaman labtobun önüne geçince birden download hızının (geçici olarak) artığını gözlemleyebilirsiniz.
Bu size aktif bir "Anten" olduğunuz hissini uyandırmasın, çünkü bu durum sadece gelen sinyallerin yön değiştirmesinden kaynaklanmaktadır.
Hiç bir zaman laptobunuz sizi anten olarak kullanmaz.
Genelde kullanıcının klavye başına geçmesi cihazın üzerinde herhangi bir etkisi yoktur.
Klavye başına geçenler şayet bir kablosuz ağa misafir olarak bağlanmış ise kullanıcı "Nasıl olsa beni bulamazlar olum! Bas adama kamatayı... Olum seni fururum" gibi söylemler ve bunları içeren cümleler kullanarak kendilerini manevi bir "Anten" yerine koyarlar.
Networkler insan üzerinde epey bir etki ederler. Bu durum aklıma berberlerin duvarlarında bir çok yabancı şöhretlerin fotoğrafı bulunmasına rağmen berberden çıkanlar hep "Hakkı Bulut" gibi çıkmaktadır(İlgili şahsı sadece saç yapısı örneği için verilmiştir. Kesinlikle aşağılamak için kullanılmamıştır.).

Kimbilir belki cenazeler de önce faceden sonra camiden kaldırılacak....
F
8 yıl
USB Uydu birimleri
Arkadaşlar bu usb uydu adaptörlerini kullanan varmı ? Varsa performansı hakkında bilgi verebilirmi?
Almayı düşünüyorum fiyaskoysa bedava paramız zamanımız boşa gitmesin !
F
8 yıl
Acaba ?
DH de çıkan reklamları tıklıyorum dinen bu harammıdır ? Aslında çıkan reklamlardaki şirketlerin çoğuyla DH den önce münasebetim oldu fakat alışveriş yapmadığım halde reklamı tıklayarak birilerine haksız kazanç sağlıyormuyum ? Etik kurallar nedir bu konuda ?
F
8 yıl
Sizce geçerli olan ve ihtiyaç duyulan bot hangisidir.
Merhaba !
Oyun face vs haricinde işlerinizi kolaylaştıracak bir web yada PC (uygulama) botu (otomatik program çalıştıran veya iş yapan yapay zeka) hangisi olabilir ?
Sizce ne için bot yazılırsa ticari anlamda meta özelliği kazanır ?


Saygılar...#/USR/BIN/PYTHON
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.