A

Yüzbaşı
16 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
81 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
geçen yıl
iki teyp arasında kaldım yardım.
Merhaba, aracıma 4 hoparlör ve teyp alacağım. bas ve amfi daha sonra alacağım. tepy olarka bu iki model arasında kaldım benim için performans daha ön planda. Hangisini tercih etmeliyim.


https://www.hepsiburada.com/kenwood-kmm-bt304-bluetooth-usb-ve-aux-girisli-oto-teyp-kmm-bt-304-p-HBV0000130BBD

https://www.hepsiburada.com/sony-dsx-a416bt-bluetoothlu-oto-teyp-p-hbv00000m75yq

bu arada 16 cm hoparlörler içinde yardım bekliyorum aklımda Morel Maximo Ultra 602 var fakat 4 tanesinide bundan almak doğrumu bilmiyorum.
A
geçen yıl
Haziranda Tecil bitiyor güz dönemi yüksek lisans kayıt?
Merhaba, tecilim haziranda bitiyor. Mezun olduktan sonra çok güzel bir işim oldu 3 sene çalışmadan askere gitmek istemiyorum. Güz döneminde Eylül gibi) yüksek lisansa kayıt yaptırabilir miyim? Nasıl bir yol izlemeliyim bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.
A
geçen yıl
Peugeot 306 ses sistem tavsiyesi
Merhaba, aracım için ön 2 pandizot 2 olmak üzere 4 hoparlör takacağım ayrıca subwoofer ve amfi de alacağım bütçem 2000 civarı. Önler 16 veya 16.5 cm ama arkaları bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
A
2 yıl
Max 67bine tavsiye
Merhaba, Max 67bin bütçem var. Yrv turbo almaya niyetliyim fakat çok az olduğundan temizini bulmak çok zor. Xsara bakayım dedim ama onlarda korkutuyor. Sizin onerileriniz nelerdir.
A
2 yıl
Alınık temiz YRV Turbo
Başlıkta belirttiğim gibi, yrv turbo arıyorum.
A
2 yıl
27 yaşında kariyer değişikliği. Makine mühendisliğinden yazılıma.
Merhaba. 27 yaşında makine mühendisiyim. Okuldan geç mezun oldum yani sektörde yeni çalışmaya başladım ve mutlu olamayacağımı farkettim. Bilgisayarlarla aram hep iyi olmuştur. Bu nedenle yazılım konusunda kendimi geliştirip yola devam etmek istiyorum. Nereden başlamalıyım ? Kendi mesleğimi de tamamen çöpe atmadan işime yarayacak diller nelerdir. Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
A
2 yıl
Hattımı taşıdım, yardım.
Merhaba, hattımı turkcell den vodafone a taşıma gibi bir hata yaptım. Ne rezalet bir operatör çekmiyor internet desen yok. Tekrar türkcell e geçsem cayma cezası yermiyim.
A
2 yıl
Turkcell Elçi Yakını
Merhaba,

Turkcell Elçi Yakını kodu arıyorum.
A
2 yıl
Max 110bin araba tavsiyesi
Merhaba
Bayram sonrası araba alacağım. Bütçe max 110k ama kafama göre araba bulamadım. Ford mondeo 2012 2.0 dizel otomatik buldum fakat tam olarak içime sinmedi. Tavsiye varsa alırım :)
A
2 yıl
Access point bağlantı sorunu
Merhaba

Modemden gelen kabloyu bilgisayara bağladığımda sıkıntı yok internete çıkabiliyorum fakat kablosuz router a bağladığımda router üzerinden internete giremiyorum. Router arayüzünde bağlantınız static diyor. Internet sağlayıcınızla görüşün diyor. Sorun nerede olabilir yardımcı okursanız sevinirim.

Not: Router Everest ewr 301 ve sıfır.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.