S

Çavuş
02 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
219 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
S
5 ay
1+1 hoparlörden ses gelmiyor
Merhaba dostlar. 2-3 aydır kullandığım 1+1 hoparlorün kablosu masanın altında sıkışmıştı. Kabloyu kurtardığımda herhangi bir ses sorunu yoktu. Sadece ses açıp vermek için kullanılan çarkı saran koruyucu plastik açılmıştı. İki gün sonra çalışan hoparlör çalışmamaya başladı. Fotoğraflarını buraya atıyorum çok anladığım bir konu değil yardımlarınızı bekliyorum. Sorun nerededir yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Bilgisayarın jack girişi çalışıyor.

Kontrol amaçlı kulaklık ile denedim problem yok. Sürücü güncel.


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
S
6 ay
CD/DVD ROM' dan gelen yazma sesinin çok yüksek olması
Merhaba dostlar. CD Rom' dan yakma işlemi yaparken inanılmaz derecede dönme sesi gelmeye başladı. Bir süre bu sesi yapıp, sonra normal ses desibeline dönüp CD' yi yakıyor ama bu ses dayanılmaz derecede fazla. Sorunu nasıl çözebilirim?
S
7 ay
Kozmetiği bozulmuş, deforme olmuş AAA pil kullanımı
Merhabalar. Kozmetik olarak deforme olmuş bu pillerin kullanıma devam edilmesi sağlık yönünden sorun teşkil edebilir mi? Piller de sorun yok. Şarj oluyor ve çalışıyorlar. Ancak evde çocuğum var oyuncaklarında kullanmıyorum pilleri kullanımı sağlığa zararlı olabilir diye. Ciddi sorun olabilir mi bu tarz pillerin kullanılması?

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
S
7 ay
Xiaomi Redmi Note 7 Batarya şişmesi
Merhaba dostlar. Redmi Note 7 telefonumun arka kapağının sol tarafı açılmaya başladı. Çözüm önerilerinizi öğrenebilir miyim? Masrafım ne olur, kısa vadede sorun devam edebilir mi?


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
S
7 ay
Kırılan ehliyeti yenilemek için ücret ödeniyor mu?
Merhaba dostlar. Ehliyetim kırıldı. Halihazırda zaten yenilenmiş ehliyet kullanıyordum. Tekrardan yenisini çıkarttırmak için yine ücret talep ediliyor mu? Kırık ehliyeti yapıştırarak kullanmanın bir cezası var mı? Bilgisi olan hocalarım yardımcı olursa sevinirim.
S
8 ay
Cold War alınır mı?
Merhaba arkadaşlar. Call of Duty Black Ops Cold War oyuncu sayısını merak ettiğimde sağlıklı sonuçlar bulamadım araştırmam sonucunda. Sizce bu saatten sonra Cold War alınır mı? Oyuncu az ise almaya lüzum görmüyorum o sebeple sormak istedim.
S
10 ay
Akülü araba güç ışığı yanıyor araba çalışmıyor.
Merhaba.

Oğlumun akülü arabasının güç ışığı yanıyor ancak araba genelde çalışmıyor. Nadiren çalıştığı oluyor. Herhangi bir müdahale yapmamama rağmen bir çalışıyor bir çalışmıyor ama genelde çalışmıyor. Daha önce anakart arızası vardı. Pedalına bastığımda "tık" sesi alıyordum. Sorunun anakartta olduğu bildirildi ve yenisi gönderildi. Yeni anakartı kullandıktan bir gün sonra ilk başta bahsettiğim problem oluştu. Sigortada mı sorun var aküde mi sorun var anlamadım. Güç ışığı basınca yanıyor. Sorun aküde mi sigortada mı? Ya da anakarta takılan soketlerde midir? Anlayan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
S
3 yıl
Xiaomi Redmi Note 7 - PC' ye fotoğraf aktarma
Merhaba arkadaşlar. Telefonumdaki fotoğrafları bilgisayara atmak istiyorum ancak Camera ve bir kaç albüm dışında kendi oluşturduğum albümler bilgisayarda görünmüyor. (type-c kabloyu bilgisayara bağlayarak aktarmaya çalışıyorum)

Bu tarz durumu deneyimleyen var ise yardımcı olabilir mi?
S
4 yıl
Evde fiber modemin yerini değiştirebilir miyim? [fotoğraflı]
HALLOLDU!
Arkadaşlar, kardeşimin tanıdığı elektrikçiden yardım alarak durumu hallettim. RJ11 prizi söküp, ethernet kablosunu kesip içindeki telleri uygun yerlere bağladı ve halletti. "Telefon prizi takmışlar, data prizi (RJ45) takmaları gerekirdi" diye de söyledi.

Merhaba arkadaşlar. Evde çocuk odasındaki bilgisayarı ve modemi salona götürmek istiyorum. Duvarda internet panelinin yanında bir de fiber kablo geçiyor sanırım tam hakim değilim bu konulara. Salondaki aynı girişe yine cat5 kabloyu bu şekilde bağlayabilir miyim? Daha önce modemin yerini değiştirmiş arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi? Bir de hatırladığım kadarıyla; sanırım interneti bağlattığımda gelen ekipler duvardaki elektrik panelinin yanındaki panelden kablo ittirdiler şu anki modemin bulunduğu çıkışa. Sanırım aşağıda fotoğrafta göreceğiniz panelin içindeki kalın beyaz kablo fiber. Kendim yapabilir miyim? Yardımcı olabilecek arkadaş var mı?Hattın şuanki fotoğrafını aşağıda gösteriyorum.


< Resime gitmek için tıklayın >
S
4 yıl
Turkcell' den, Vodafone' a geçmek
Arkadaşlar merhaba, Turkcell hattımı, Vodafone' a taşımak istiyorum. Faturalı hat sahibiyim 24.08.2019 itibarı ile abonesi olduğum AKILLI 2GB tarifem bitiyor. Tam da bugün (05.08.2019 tarihinde) Vodafone' a hat taşıma amaçlı başvursam herhangi bir cezai işlem gerçekleştirilir mi Turkcell tarafından?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.