F

Teğmen
29 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
43 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
F
7 yıl
İphone 5 Kilit Tuşu bozuk olanlar bakabilir mi ?
Arkadaşlar şuan birşey farkettim. Söylediğim şey çok saçma gelebilir. Kilit tuşum hiç basmıyordu uzun zamandır. Telefonun hafızası tamamen doluydu nerdeyse. Asphalt 8 oyununu sildim bir anda çok iyi basmaya başladı. Fifa 14 ü yükledim şimdi tekrar basmamaya başladı. Kilit tuşundaki problebin telefonun hafızasının dolu oluşuyla ilgili olduğunu düşünmeye başladım. Böyle bişey mümkün olabilir mi ?
F
8 yıl
İphone 5 Teleservice
İphone 5 'imde kilit tuşu sorunu var. (Çoğu kişide olduğu gibi: ) Artık hiç basmamaya başladı. Garantiye vermeyi düşünüyorum. Değişim olur mu? (Üst kısmın kenarlarında hafif çizik var.) Elden teleservice e versem tahminen kaç günde gelir? Son zamanlarda telefonunu aynı sorundan teleservice e verenler cevaplarsa sevinirim.
F
8 yıl
Pegasus Alt Devirli Kombine
Pegasus alt devirli kombine arıyorum. Satmayı düşünen varsa benimle iletişime geçebilir.
F
8 yıl
İphone Diğer Kısmı Temizleme ve Restore Hakkında Soru (Çözüldü)
İphone'numdaki diğer kısmı 5 gb falan yer kaplıyor. Jbsiz bunu temizleme sadece restore ile oluyormuş sanırım. Restore yaptıktan sonra yedekten geri yükleme yaptığımda diğer kısmı silinir mi ? (Yeni İphone olarak ayarlamak istemiyorum.) Cihazı aldığımdan beri hiç restore yapmadım. Restore sonrası yedekten geri yükleme yapınca herşey geri geliyor mu? (Konum servisleri ayarları, bildirim ayarları, oyun saveleri, vpn ayarları, vs. )
F
8 yıl
Nba League Pass
Nba League Pass satın alma kısmında fiyatlandırma bu şekilde. 16 dolar olan paket aylık 16 dolar mı yoksa 4 aylık 16 dolar mı? Kesin olarak bilen biri yardımcı olabilirse sevinirim. 4 aylık 16 dolarsa çok ucuz :)
PER SEASON USD$79.99
4 MONTHLY PAYMENTS USD$16.00
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.