P

Yüzbaşı
21 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
23 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
6 yıl
Ses sorunu..
Arkadaşlar merhaba,
Eski bilgisayarımda ses hoparlörden (monitörün kendi hoparlörü) geliyordu, kulaklık taktığımda hiç bir soru sorulmadan ses sadece kulaklıktan geliyordu, mikrofon takınca mikrofondan geliyordu.

Yeni bilgisayar aldım, ses hdmi kablo yoluyla geliyor, kulaklık taktığımda kulaklık cızırtı yapıyor, mikrofon takınca çalışmıyor. Ses çalışsa bile kulaklık takılıyken açtığım programlarda ses geliyor, önceki programların sesi halen monitörden geliyor.

Şunu adam gibi bir ayara çekemedim. Kurcaladım biraz realtek hd yöneticisini ama beceremedim. Yardımcı olabilecek var mı?
P
7 yıl
iPhone 5 şarj sorunu
Arkadaşlar iphone 5imi garantiden sıfırı ile değiştirdim şarj sorunundan dolayı. İlk aldığım gün yeni aldığım yan sanayi cihaz ile şarj ettim. Telefon orijinal olmadığını anladı ve şarj olurken dokunmatik çalışmıyordu ama çıkarınca çalışıyordu. İlk gün şarj inanılmaz çok dayandı ve şimdi gün geçtikçe şarj daha az gidiyor gibi geliyor, 5-6 dakikada %1 gidiyor sadece whatsapp ve wifi açıkken. Acaba orijinal şarj alsam düzelir mi bu durum? Yoksa batarya zaten zarar görmüştür ve düzelmez mi?

Önceden yan sanayi sonradan orijinal şarj kullanan arkadaşlar varsa görüşlerini okumak isterim.
P
7 yıl
Zorlu Center servisi?
arkadaşlar bu Zorlu Center Apple Store cihaz yurtiçi, yurtdışı da olsa sınırsız ücretsiz servis sağlıyor mu acaba? Belli bir süresi var mı?
P
7 yıl
Zorlu Center servisi?
arkadaşlar bu zorlu center iphone yurtdışı cihazı olsa da yurtiçi cihazı olsa da ücretsiz sınırsız servis sağlıyor mu telefona?
P
8 yıl
Turkcellden Aveaya veya Vodafone geçiş
Arkadaşlar Turkcell kullanıyorum ve memnun değilim, çok pahalı geliyor. Faturalı değilim sizce aveaya mı geçsem daha avantajlı yoksa vodafone mu ?
P
8 yıl
Meslekler hakkında sorum ve tavsiyeleriniz?
Arkadaşlar sayısal mezunuyum. Bu sene tercih yapmadım puan iyi değildi. Şimdi dersane başladı ve kasıcam bu sefer ama bölüm konusunda çok kararsızım aşırı derecede.

Eczacılık düşünüyordum neden? Kendi dükkanın kâr senin kepenki açıp kapamak senin tam benlik iş ama o da yalan oldu. Tavsiye edebileceğiniz bu tür meslekler var mı acaba?

Uluslararası ticarette düşünüyorum nasıldır bilgisi olan var mı ?

Her türlü mesleği tavsiye edin, biraz bilgi verin çok memnun kalırım arkadaşlar dalgaya almayında

Acayip karışık kafam bu konuda.
P
8 yıl
.
.
P
8 yıl
iPhone geri yüklenemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu?
arkadaşlar telefona restore atıyordum pc dondu reset attım telefonuda resetledim şimdi açınca usb - itunes ekranı çıkıyor bağlıyorum geri yüklenmesi gerekiyor diyor tıklıyorum bir süre sonra bilinmeyen bir hata oluştu (3014) yazıyor. çözümü nedir?

edit: başka bilgisayardan deneyin.
P
8 yıl
SONY televizyon tavsiye?
Merhaba arkadaşlar eve bir SONY televizyon alacağız da en iyisi hangisidir ? IPS LED LCD ? yada tavsiye ettiğiniz büyük boyutlarda (aşırı büyük değil) bir sony televizyon var mı ? Yardımlarınızı bekliyorum.
P
8 yıl
Tavsiye bölümler?
Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz sınava 20 gün kaldı. Çok iyi hazırlandım diyemem ama sizden ricam bildiğiniz 2 yıllık veya 4 yıllık farketmez tavsiye edebileceğiniz iyi geliri olan 200-360 puan arası 50-75 veya tam burslu bölümler var mı? Yabancı dil ve bilgisayar ağırlıklı olması tercihimdir ve istanbulda. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.