B

Teğmen
20 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
geçen yıl
Silinebilir
Silinebilir
B
geçen yıl
Salon mu App mi?
Selamlar, 20 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Amacım kilo vermek vs değil kilo boy oranım gayet iyi. Ancak daha enerjik hissetmek, sağlıklı olabilmek için spora başlamak istiyorum. Freeletics tarzı uygulamalar buldum ancak bir spor salonuna da üye olabilirim. Ama salona üye olursam aletleri ve kaç dk ne yapacağımı vs bilmiyorum, MacFit düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım?
B
2 yıl
5000 TL UltraBook önerisi
Merhaba, öğrenciyim Photoshop ve video edit programı kullanabileceğim; basit birkaç oyun oynayabileceğim; kokay taşınabilir hafif bir bilgisayar arıyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir? :)
B
2 yıl
4 AY KALA TM
Merhaba, 4 ay kaldı ve ben o kadar yoğundum ki sınav için yeni çalışmaya başladım. Mezuna kalmıştım...
TYT netlerim
Türkçe 30
Mat 20
Sosyal 12
Fen 5

AYT
Mat 4-5
Edebiyat 6-7

Ayt matematik ve edebiyat için ne önerirsiniz, ikisini de 19-20 yapmam gerekiyor...
B
2 yıl
İstanbul Biber Gazı Alınacak Yer?
Merhaba, genel anlamda taşıma amaçlı biber gazı almak istiyorum. İstanbul’da ne civarda bulabilirim?
B
3 yıl
AYT Matematik Nasıl Halledebiliriz?
Merhaba, AYT konusunda hiç temelim yok. TYT’de de problemleri falan çözebiliyorum. Hedefim için 15-20 AYT netine ihtiyacım var... Nasıl yapsam, nereden başlasam sizce?
B
3 yıl
YKS Temel Kaynak Önerisi
Merhaba, bu yıl sınava girdim. Fakat ne ilk 3 yıl ne de son yıl çalıştım. TYT Mat 16 net geldi, AYT'den bahsetmeyeyim :)
KAF aldım, çözmeye başladım ilk 2 konunun derslerini sitesinden izleyerek fakat ne bileyim, sınavda gelebilecek şeyler değil de sanki biraz fazla zorluyorlar gibi geldi. Çözebiliyorum ama gereksiz uzun geliyor. Bilemiyorum TYT ve AYT için temel anlamda başlamak adına KAF yerine önerebileceğiniz bir kaynak varsa onu almayı düşünüyorum şu an, dershaneye gitmiyorum. Teşekkürler :)
B
3 yıl
ACİL! Açıköğretim Hakkında
Merhaba, ben özel bir üniversitede okuyorum şu an. Fakat okulu bırakmayı düşünüyorum ve üniversite sınavına tekrar girmek istemiyorum. Şu an tek çarem ikinci üniversite okumak. Fakat ikinci üniversite kaydı için sanırım sistemde hala öğrenci görünmem gerekiyor. Ve benim öğrenciliğimin devamı için okula ödeme yapmam gerekiyor, ya da okulu dondurmam gerekiyor. Fakat okulu dondurmak için bile ödemenin %25ini istiyorlar. Ben de haliyle bunu vermek istemiyorum. Bu hafta kayıt yenileme haftası. Kaydımı yenilemezsem ya da dondurmazsam kaydım silinecek. Ben geçen hafta internetten Atatürk Üniversitesi'ne ikinci öğretimden kayıt yaptırdım ödemesini de yaptım. Sistemde kaydınız onaylandı yazıyor. Haftaya kendi okulumdan kaydım silinirse Atatürk'teki kaydımın da iptal olması gibi bi durum söz konusu olur mu? Ve Atatürk'e lisans kaydı yaptım. Anadolu'dan da önlisans kaydı yapmak istiyorum, orada durum ne olur böyle bir sorunu orada yaşar mıyım?
B
3 yıl
YKS Sıralamalar
Merhaba, sıralamalara nereden ulaşabilirim?
B
3 yıl
2019 YKS
Merhaba, mezuna kalıyorum ve temelim neredeyse yok. Dershaneye gitmek istemiyorum, kendim çalışacağım. TM için ne gibi kaynak önerileriniz var? Matematik için KAF nasıl?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.