S

Er
11 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
2 yıl
Kasa içi hava sirkülasyonunu doğru yapabilmiş miyim?
< Resime gitmek için tıklayın >

Altta bir büyük fan kasa içine üflüyor. İki işlemci fanı ve arkadaki fan üstte yer alan büyük egsoz fana doğru üflüyor. Bu şekilde ayarladım. Görüşleriniz benim için önemlidir.
S
2 yıl
Bu kadar paraya değer mi? Logitech g102, zowie e2-b
Elimde logitech g102 var. Mouse gayet düzgün çalışıyor. fps oyunları (cs go, cod, pubg) oynuyorum. Daha iyi mouse alsam çok bir fark hisseder miyim? Düşündüğüm mouse Zowie ec2-b, para konusunda sorunum yok fakat 500 liralık bir mouse bu, aldığımda bir farkı olur mu? Değer mi sizce?
S
4 yıl
pubg fps drop hakkında
GTX 1060 3 GB, i5 4440, 8 GB RAM' li sistemim var. Bir de gittim üstüne 144 hz monitör aldım. Ancak high ayarlarda youtube da millet çok akıcı oynarken bende o akıcılık yok. FPS değerleri çok iyi, yüksek(high) ayarlada 80+ fps alıyorum ama ani fps düşme(fps drop) problemi oluyor. ilk oyun idare etsede ikinci oyun ram kullanımı 7 gb' lara dayandığında fps droplar çok artıyor. Haliyle ayarları medium' a çekmek durumunda kalıyorum. Diğer oyunlarda böyle bir sıkıntı yok sebebi ne olabilir acaba? 8 GB RAM' le kullananlar gayet akıcı bir şekilde oyun deneyimi yaşayabiliyorken bende niye böyle bir problem oluyor acaba?
S
4 yıl
Gtx 1070 mi? Rx 570 + 75 hz freesync monitör mü?
Bütçe 2200 bu ikisinden birini seçeceğim, ikisi de aynı para. 1080p için hangisini alırdınız?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.