P

Binbaşı
07 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
361 (Bu ay: 5)
Gönderiler Hakkında
P
5 ay
2599 TL Asus VG27AQ1A 27" 170Hz 1ms 1440p
2k monitör arıyordum buna denk geldim. Fiyatı özelliklerine bakınca uygun geldi, paylaşmak istedim. Satıcı yorumları kötü ama risk alıp siparişi geçtim.

https://www.hepsiburada.com/asus-vg27aq1a-27-170hz-1ms-displayport-hdmi-wqhd-hdr10-ips-g-sync-freesync-gaming-monitor-p-HBCV00000F2MAI?magaza=BETA%20PLUS%20TEKNOLOJ%C4%B0
P
geçen yıl
Boyner Skechers Claw Hammer 489TL
Uzun süredir takibimde olan bir ayakkabı. En son n11'de 500 tl'lere düşmüştü yanlış hatırlamıyorsam.

Skechers Lifestyle Ayakkabı 752960 Boyner.com.tr’de!
P
geçen yıl
The Third Day (2020) HBO
Altı bölümden oluşan bir mini dizi olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan "The Third Day" kendini gizemli bir adada bulan Sam'in maceralarını işliyor. Sam zamanla adadaki ritüellere dahil olurken gerçeklikle hayal dünyası arasındaki sınırlar ortadan kalkar. Dennis Kelly ve Felix Barrett'ın yarattığı dizinin başrolünde Jude Law boy gösteriyor.

Ayrıca Utopia'dan tanıdığımız Marc Munden dizinin üç bölümünü çekmiş.
P
2 yıl
Brave New World (2020) Peacock

Aldous Huxley'in Brave New World (Cesur Yeni Dünya) romanının dizi uyarlaması olan yeni dizi 15 Temmuz'da başlıyor. Dizi, NBC Universal'ın yeni online platformu Peacock'ta yayınlanacak ve 10 bölümlük sezonun tamamı aynı gün servis edilecek.

Dizinin uyarlamasını David Wiener hazırladı, projede kendisine Grant Morrison Brian Taylor eşlik etti. Stephen Spielberg'ün şirketi Amblin Television ve Universal Content Productions ise dizinin yapımcılığını üstlendi. Kitabın tanıtım bülteninde yer alan bilgiler şöyle:

"Cesur Yeni Dünya" bizi "Ford'dan sonra 632 yılına" götürür. Bu dünyanın cesur insanları kapısında "Cemaat, Özdeşlik, İstikrar" yazan Londra Merkez Kuluçka ve Şartlandırma Merkezi'nde üretilirler. Kadınların döllenmesi yasak ve ayıp olduğu için, "annelik' ve 'babalık' pornografik birer kavram olarak görülür. Toplumsal istikrarın temel güvencesi olan şartlandırma hipnopedya -uykuda eğitim- ile sağlanır. Hipnopedya sayesinde herkes mutludur; herkes çalışır ve herkes eğlenir. "Herkes herkes içindir."

"Cesur Yeni Dünya"nın önemi yalnızca ardılları için bir standart oluşturması ve karamsar bir gelecek tasarımının güçlü betimlemesiyle değil, aynı zamanda 'birey yok edilse de süren macerasının' sağlam bir üslupta anlatılmasıyla da ilgili. Huxley, yapıtını ütopya geleneğinin kuru anlatımının dışına çıkarıp 'iyi edebiyat' kategorisine yükseltiyor.

Kadrodaki isimlerden Alden Ehrenreich, John the Savage karakterini canlandıracak. Jessica Brown Findlay ve Harry Lloyd hikayenin geçtiği New London'da yaşayan iki kişiyi oynayacak. Demi Moore ise John'un annesi Linda'ya hayat verecek. Brave New World'ün kadrosunda ayrıca Kylie Bunbury, Hannah John-Kamen, Sen Mitsuji, Joseph Morgan ve Nina Sosanya da yer alıyor. Bunbury, Findlay'in karakteri Lenina'nın en yakın arkadaşı Beta Plus'ı; John-Kamen New London'ın kişisel çıkarına düşkün sanatçısı Wilhelmina “Helm” Watson'ı; Mitsuji ise Lloyd'un karakteri Bernard'la birlikte İstikrar Bürosu'nda çalışan Alpha Plus'ı oynayacak.

Morgan korkunç bir suça tanık olmuş ve bundan derinine etkilenmiş, kötü işlerle ilgilenmesi için sürgün edilmiş CJack60'ye; Sosanya ise New London'ın sosyal yapısının devamlılığından sorumlu Mustafa Mond'a hayat verecek.
Kaynak:Ranini.tv

P
4 yıl
Laptop Flex kablo soketi koptu yardım
Laptop klavyesinin altinda yer alan Flex kablonun girdiği soket parçalandı ve yerinden çıktı. Olay benim sakarligim yüzünden oldu. Bu soket ne işe yarar ? Tamiri var mıdır ? Pc açıldı ama kopan parçanın ne işe yaradığını bilmiyorum. Bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Edit: kablonun adı awm 20624 vw-1 80c 60v

Touchpadin sağ üstünde yer alan soket. Kırmızı ile işaretledim .
< Resime gitmek için tıklayın >
P
4 yıl
Bu kupona ortakla yüklü girecez gelir mi?
P
5 yıl
İzmir Çeşme Suyu Sorunu
4 yıldır İzmir'de öğrenim görüyorum. Asıl ikamet ettiğim yer ise İstanbul. İstda saçımı yikayinca parlak ve yumuşak olurken İzmirde rezil bir hâl alıyor. Benim gibi bu sorunu yaşayan var mı merak ettim açıkçası ? Suda ciddi bir sorun olduğunu dusunuyorum. Kirec, arsenik vsvs
P
5 yıl
Jean-Claude Van Johnson (2018) | Amazon
Van Damme bu yeni projede kendisinin farklı bir versiyonunu ekrana taşıyor. Ünlü bir yıldız olan Jean-Claude Van Johnson tıpkı kendisi gibi dövüş sanatlarında usta olacak. Ancak büyük bir farkla: Bu onun sadece gizli kimliği. Bir yandan ünlü bir film yıldızı olan Johnson, öte yandan gizli operasyonlar yürütecek. Politik rakibinizi elimine etmek mi istiyorsunuz? Uluslararası bir şirketin sonunu getirmeyi mi amaçlıyorsunuz? Yoksa bir hükümeti düşürmek niyetinde misiniz? O halde Jean-Claude Van Johnson doğru adam olacak. Bir süredir emekli olan Johnson'ın bir şekilde sahalara geri dönecek.

Bu ilginç yapımda Jean-Claude Van Damme'a Kat Foster, Moises Arias ve Phylicia Rashad gibi isimler eşlik edecek.

P
5 yıl
TV Show Time - Film versiyonu?
Bunun film için olanı var mı ? Mobil uygulama varsa daha iyi olur. Eskiden izlediğim filmi facebooka kaydederdim silinmiş hepsi.
P
6 yıl
Windows 10 update çalışmıyor
2 hafta önce office programlarini da kapsayan büyük bir güncelleme gelmişti. Bende o sıra online oyun oynadığım için update aracı ile güncellemeleri durdurdum. Lakin tekrar başlattığımda hata veriyor ve yeniden dene diyor. Yardımcı olacak varsa pcye geçtiğimde hata kodunu da atabilirim
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.