E

Yüzbaşı
06 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
35 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
3 yıl
Laptop'ın Gücü Ekran Bağlamaya Yeter Mi
https://www.hepsiburada.com/awox-s55140-55-140-ekran-uydu-alicili-full-hd-led-tv-p-HBV0000051FWR?magaza=Ada+Home

Şöyle bir tv alacağım. Bir de buna bağlamak için laptop alacağım. Laptop iş yerinde kullanılacağı için düşük özelliklerde almak istiyorum. Word, internette video izlemek ve film için kullanılacak ama film izlerken bu tv'ye bağlanacak. Ekran boyutu x çözünürlüğü büyüyeceği için laptopın gücü yeter mi yetmez mi emin olamıyorum. Bunu nasıl anlayabilirim? Ayrıca tv için de fikir alabilirim.
E
4 yıl
ASAL yoklama başvurusu
Arkadaşlar lisans mezunu oldum tecil ettirmeye çalışıyorum. Kilodan hastaneye sevk ettiler. Burda iş bitince şubeye gitmek gerekcek mi? Şehir dışında olacağım bundan sonra eğer gitmek gerekiyorsa her şube olur mu?

Bir de bu yoklama askere gideceksen bile yapılıyor diye biliyorum. Tecil ettirmek için ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Hastanede kimse hiçbir şey bilmiyor
E
4 yıl
Kablosuz kulakiçi kulaklık
Oyun da oynayım, dizi-film de izleyim, müzik de dinleyim, 250-300 TL'ye kadar da çıkayım, hem evde hem işte de kullanabiliyim, var mı öneriniz?

Eski konulara baktım ama yakın zamanda açılmamış var mı yakınlarda bunlara uyan bir kulaklık?
E
5 yıl
EUW - 5 Ranged olmayan şampiyon görevini yapmak için 3 kişi
5 pre girilmesi gerekiyormuş bu görevde 2 kişiyiz euw hesabı olan varsa buyrun görevi yapalım. Hemen giriyoruz normal oyuna lane önemli değil girip bitircez görevi.

isimleri pm atabilirsiniz heralde 5 kişi tamamlanınca gireriz
E
5 yıl
Pingin sadece görüntüde düşmüş olması
Hem west'te hem TR'de hesabım var.

TR'de

ping sabit 30
70'e çıkınca lag giriyor gibi hissediliyor
100 üstü oynanmaz halde

West'te

ping sabit 70
120'ye çıkınca lag giriyor gibi hissediliyor
200 üstü oynanmaz halde

bu benim ve 5-6 arkadaşım için öyle bilmem siz ne dersiniz ama bana kalırsa ping gerçek değeri göstermiyor.
E
5 yıl
CRF (Conditional Random Field)
Arkadaşlar Türkçe CRF yani Conditional Random Field ile ilgili Java kaynağı arıyorum uzun zamandır bulamadım. Türkçe olması sıkıntı birde çoğu kaynak ya linux'ta yazmış yada bilmediğim şeyler kullanmış (maven gibi). Yardımcı olacak varsa bekliyorum.
E
5 yıl
CRF (Conditional Random Field)
Arkadaşlar Türkçe CRF yani Conditional Random Field ile ilgili Java kaynağı arıyorum uzun zamandır bulamadım. Türkçe olması sıkıntı birde çoğu kaynak ya linux'ta yazmış yada bilmediğim şeyler kullanmış (maven gibi). Yardımcı olacak varsa bekliyorum.
E
5 yıl
Gamepad
Fifa'da gamepad'e geçme vaktim geldi Hem fifa 17 hemde diğer oyunlar için bir gamepad alacağım 50-60 lira arası yakın zamanda alıp tavsiye verebilecek var mı? Hepsiburada,n11 falan da olur.
E
6 yıl
Script Vayne
Şimdiye kadar bir sürü script gelmiştir oyununuza benimkide aynı hesap 1ide dün denk geldi ve videosunu çektim. Çok net olmasına rağmen Rito sağolsun sadece oyun için raporları kabul ediyor. Oyun için rapora videoyu nasıl koyacaz bilmiyorum artık.

Neyse dünkü olay klasik script Vayne eşya bitene kadar split yaptı 1e1 gidersen kesti 2v1 gidince skill dodgelasada ölüyordu sonuçta ama tabiki tüm E'lerini duvara vuruyordu.
Oyun ilerledi artık son savaşlar ve aşağıdaki videoyu çektim.

Videonun başında Teemo ve Bard ikilisinden hangisi yakınsa ona vurduğuna ve asıl öldürülmesi gereken kişinin Teeemo olduğuna dikkat edin bizim takımda o sorun çıkartıyordu en çok ama bilgisayar bunu tabiki anlamıyor ve en yakın hangisiyse ona vuruyor hatta Teemo duvar dibinde olmasına rağmen Q E'yle stun atabilecekken Bard'a atıyor.

Bu yine kanıt olmazdı taki Ahri E Q atana kadar. Tek istediğim Ahri'nin skilleri attığı sırada yavaşlatıp izleyin.

Videoyu izlemek için tıklayınız


Bunlar gibiler sayesinde oyun oynama isteği zaten 0a iniyor sağolsunlar. İkinci videoda yine bi script Vayne yine bir lose.


Bu videoda eğer işlenmediyse direk 0:45ten izlemeye başlayın işlendiyse direk izleyebilirsiniz zaten.
Videoyu izlemek için tıklayınız
E
6 yıl
Yeni Çar: Camille
Yeni çarın hikayesi Comic olarak yayınlandı. Buyrun

Türkçe:http://tr.leagueoflegends.com/tr/featured/camille-comic

İngilizce:http://na.leagueoflegends.com/en/featured/camille-comic

Stratera'dan önce burda donanım haber farkıyla falan filan

Birde videoya var çok kısa nasıl koyacağımı bilemedim:https://www.facebook.com/leagueoflegends/videos/10158010081130556/
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.