R

Teğmen
01 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
2 yıl
Ne hale geldik, nereye gidiyoruz ??
Sabah bir marketten cips çaldım. Başka bir marketten bir meyve çaldım. Sonrasında altında çay ocağı bulunan bir caminin yanına geldim. Çay ocağına girerek, bir müddet oturdum. Bu sırada çay ocağına altı yaşlarında bir çocuk ile annesi geldi. Annesi çocuğu bırakarak ayrıldı. Ben çocuğu seyretmeye başladım. İçimden kıskandım ve öldürmeyi düşündüm.


Az önce Ceren Özdemir'in katilinin ifadesini okudum. Her satırı kanınız donacak cinsten. Bu gidişle küçücük yavrularımız sokakta tek başına oynayamaz, sokakta tek başına dolaşamaz hale gelecek.
Tabi ki bu cani herif psikolojik sorunları olan istisna bir durum ama; Düşünmeden edemiyorum, nereye gidiyoruz, nasıl bu hale geldik, nasıl böyle gergin insanlar olduk.


Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/son-dakika-ceren-ozdemirin-katili-ozgur-arducun-kan-donduran-ifadesi-5493528/
R
5 yıl
ÖTV sıfırlandı

Bakanlar Kurulu gross tonilatoyu geçmeyen gezinti gemileri, yatlar, kotralar ve teknelerden alınan ÖTV'yi herhangi bir süre sınırlaması olmaksızın sıfırladı.

http://www.denizhaber.com.tr/yat-ve-teknelerde-otv-sifirlandi-kdv-yuzde-1-oldu-haber-72466.htm


---------

Yatlardan ÖTV'nin kaldırılması çok iyi oldu, kime nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Bundan sonra çok şükür istediğim yatı alabileceğim. Birde helikopterlerin ÖTV'sini kaldırabilirlerse çok iyi olacak, normal halkın içinde işe giderken zorlanıyoruz (!)
Tabi ondan sonrada jet alacağız inşallah (??!!)
R
7 yıl
Masa tenisi oynamak isteyenler
Enteresan şekilde ezme ve laf sokma girişimleri olduğundan konuyu korkarak açıyorum.

Herhangi bir kulübe üye değilseniz masa tenisinde rakip bulmak her zaman kolay değildir. Hobi, antreman veya ileri düzey oynamak isteyen arkadaşlarımızın bu konuya yazmasını ve birbirimizle haberleşerek masa tenisinde partner olması amacım. Oynamak isteyen arkadaşlar banada PM ile ulaşabilir. Rakip konusunda(çok iyiyim babında söylemiyorum, oynayacak kimse bulamıyorum) bende sıkıntılıyım.

Ben Ankara Antares alışveriş merkezi civarında oturuyorum. Yakınlarda olupta oynamak isteyen olursa haberleşebiliriz. Tabi illaki yakın olmasına gerek yok, iletişime geçip ortak bir noktada bulunan tesiste de buluşabiliriz.

İlgilenenlerin birbirileriyle PM aracılığıyla haberleşebilmeleri amacıyla nerede oynayabileceklerini bildiren bir yorumu konuya yazmalarını rica ederim. İleride bu durum gelişirse turnuva bile yapılabilir.

Anlayışınız için teşekkürler, herkese iyi günler dilerim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.