U

Teğmen
28 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
9 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
U
7 yıl
Koc universitesi fen fakultesi
Selamlar beyler, sizce koc universitesi kimya bolumu okunur mu? Ar-ge ve lab merakim var. akademisyen olmak istemiyorum. calismak icin yurtdisi dusunuyorum. Ac kalir miyim?
U
8 yıl
Çerkesler Hakkında
Selamlar, ben Berüç ailesinden bir Abzek çerkesim. Internette çerkeslerle ilgili bazı konuları araştırıyorum. Genel olarak yaptığım araştırmalar sonucunda Çerkeslerin MÖ. 2 bin yılından beri kafkasya topraklarında yaşadığını buldum. Buraya kadar her şey tamam fakat ''Kafkas'' ırkından olan Cermenler, Keltler, Britonlar ile ilişkileri araştırdığımda hiç bir bilgi bulamıyorum. Aynı ırktan gelmemize rağmen nasıl onlardan daha farklı olabiliyoruz? Sizce Kafkasya'da yaşayan Türk kavimleriyle bir karışma mı oldu? Bu konular hakkında bilgisi olan varsa yazmasını çok isterim. Ve ya bildiğiniz kitaplar varsa önerinizi bekliyorum.
U
8 yıl
Forumda Uzay Mühendisi Var Mı?
Selamlar uzay mühendisi var mı? Sorum olacakta
U
8 yıl
Tıp Fakültesi
Herkese iyi forumlar, üniversite taban puanlarına bakıyodum da Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi dikkatimi çekti. Puanı 465, fakat daha yüksek olmasını bekliyordum. Burda okuyan var mı? Kötü bir üniversite mi burası?
U
8 yıl
ATI CATACLYST PROGRAMINI SİLDİM
Merhaba arkadaşlar, her şey LA Noire ile başladı. Oyunda kasma problemleri yaşayınca performansı nasıl arttırırım dedim. Daha sonra en güncel sürümü indirip kurmayı denedim. Kurdum fakat kurulum başarılı demesine rağmen ekran kartı güncellenmedi. En sonunda da tüm AMD programlarını ( ATI Cataclyst ve bir kaç küçük program) kaldırdım. Şimdi anakartla tümleşik olan intel ekran kartımı kullanıyorum. Fakat programı silip tekrar yükledikten sonra ATI ekran kartım görünmemeye başladı. Sizce nasıl çözebilirim?
U
8 yıl
Sons Of Anarchy Müzikleri
Beyler sons of anarchy'nin müziklerini dinleyenler var mı? 1. sezonu izledim sadece ama çok güzel müzikleri var. Dinlemenizi öneririm.

Videoyu izlemek için tıklayınız
Videoyu izlemek için tıklayınız
Videoyu izlemek için tıklayınız
Videoyu izlemek için tıklayınız
Videoyu izlemek için tıklayınız En güzelide bu bence
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.