R

Yüzbaşı
15 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
8 yıl
İnsan kaç defa aşık olur?
Benim için önemli.

Mesela birine aşık oldunuz, diyelim reddedildiniz ve "Bir daha kimseyi böyle çok sevemem" dediniz, belki uzun süre unutamadınız ve sonra.. Tekrar sevdiğiniz oldu mu?
R
8 yıl
Karabasanla ilgili bir soru
Ya arkadaşlar ben de 4-5 kere karabasana maruz kaldım ya da uyku felci diyelim. Hareket edememe, ses çıkmaması vs tamam da birinin sana resmen dokunması veya kulağına fısıldaması bunların sebebi nedir bana da oldu çünkü cinler mi yapıyor acaba?
R
8 yıl
Ben Kallender
Daha önceden paylaşıldı mı bilmiyorum :)
< Resime gitmek için tıklayın >
R
8 yıl
Sizce napmalıyım?
Daha önce de konu açtım cevaplayan olmadı. Normalde hep bilgisayar mühendisliği istiyordum. Ama pek çalışmadığım için kazanamadım ve geçen sene hukuk fakültesine girdim. Ama sürekli oku oku bana göre değil sanki çok sıkılıyorum. Sorum şu kısa ve net; sizce okuluma devam mı edeyim yoksa 2014 ygs-lys için mi hazırlanayım? Eğer kazanırsam 2 sene geç başlamış olacağım kız öğrenci olduğumu düşünürsek çok mu geç olur? Lütfen 1-2 şey yazın teşekkürler.
R
9 yıl
Kafam çok karışık
Arkadaşlar geçen yıl sınava iyi hazırlanamamıştım 1 sene daha hazırlanmayı göze alamayınca sayısalcı olduğum halde eşit ağırlıktan tercih yaparak Marmara hukuka girdim. Sorun şu ki eğitim kalitesi falan bence çok iyi olsa da ben bu okula bir türlü alışamadım.. Çok sıkılıyorum dersleri de dinleyemiyorum çıkıyorum direkt. Okulda sosyal faaliyet yok denecek kadar az zaten kampüs de küçük bu nedenle Boğaziçi üniversitesine çok özeniyorum keşke 1 sene daha mı çalışsaydım belki yapardım diye. Soruma gelirsek 2014 üniversite sınavlarına hazırlansam aklımda bilgisayar mühendisliği var çok mu geç olur? Yoksa abartıyor muyum bilmiyorum. Ailemi de ikna etmeliyim tabii bi akıl verseniz pek arkadaş da edinemedim zaten çok mutsuzum bu okulda.. Teşekkürler
R
9 yıl
Ipod touch 5 ekran koruyucu
Ya iphone 5 ekran koruyucu film ipod touch 5'e uyar mı arkadaşlar deneyen var mı?? Acil öğrenmem gerekiyor da. teşekkürler...
R
9 yıl
Üniversite harçları (bir soru?)
Şimdi kılavuzda hukuk 2. öğretim ücreti 1155tl olarak görünüyor. Ben bu ücreti her dönem mi ödeyeceğim yoksa her sene mi?
R
9 yıl
Ösym'ye girebilen var mı?
3 saattir girmeye çalışıyorum, yok açılmıyor
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.