K

Yüzbaşı
08 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
23 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
6 yıl
Msi Gt72Vr mı Monster Tulpar V.7.1.1 mi ?
Monster:http://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T7-V7-1-1.html#.V-NtFSiLTIU

Msi:https://www.amazon.com/MSI-GT72VR-Dominator-071-Hardcore-i7-6700HQ/dp/B01IO9YBM6/ref=sr_1_2?s=pc&srs=12093255011&ie=UTF8&qid=1474522021&sr=1-2&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011

özellikleri aynı fark olarak msi 12gb ram ve windows10 var ve 500tl daha ucuza geliyor monstera göre ama amazondan alınca garanti işi nasıl oluyor 1 yıllık garanti varken burdaki bayiyemi veriyoruz tekrar amazonamı yollucaz.
K
6 yıl
Kledin Şu oyunda en aptalca karakter olması
Bir şampiyon bu kadarmı beyinsizce oluşturulur ya karşımda kled varken daha oyun kazanamadım adam r basıp birine girince kaçmak imkansız w basıp tek atıyor ve ölümsüz şampiyon haşmetli hydra ve karabalta alıp ölümsüz olmak nedir
K
6 yıl
Oyuna Girebiliyo musunuz ?
Oyundaydım başka hesaba geçmek için kapattım şimdi açılmıyor rads error diyor sizdede aynımı ?
K
6 yıl
Xigmate Achilees S1284 am3 soket fan ayağı
Bugün bilgisayarı temizlerken fanı çıkardığımda fanı tutan ayakların kırıldığını fark ettim. Elinde bu soğutucudan olup da amd için olan ayakları kullanmayan varsa bana gönderebilir mi?
K
6 yıl
Aynı ligde 500 ranked oynayan insan
Sizede saçma ve garip gelmiyormu böyle insanlar hiç ilerleyemediği halde aynı ligde 500-1000 ranked atanlar ben şahsen rankedde 2-3 lose aldıktan sonra normal oyunda gelişmeye çalışıyorum ama bu insanlar hem normal oyunda bişey kazanmıyon ranked atalım diyorlar normal atsalar bile trolleyip normal oyun nolcak diyolar. Siz ne düşünüyosunuz sadece ranked atan insanlar hakkında challenger ve diamond 1-2 civarını saymıyorum ama onlarda tek kişiye bağlı olmuyor oyun takımca iyi oynayan kazanıyor.
K
6 yıl
6.12 Yaması hakkındaki düşünceleriniz.
Ad itemlere gelen bufflar iyi oldu bence tanklara karşı son fısıltı felan bufflandı fizzin nerfide iyi oldu w q ignite bırakıp adcnin ölmesini bekliyorlardı.Aramdaki değişikliklerde daha zevkli olucak gibi teemo shaco gibi şampiyonların tuzaklarını gösteren itemler kalktı ama hala iksir var.Son olarakda afk varken tekrar kurma komutu nasıl olucak görücez bazılarının trolleyip hayır oyu verceğini düşünüyorum.
K
6 yıl
Amazondan Laptop Almak Hk.
http://www.amazon.com/MSI-GE72-APACHE-PRO-242-17-3-Inch/dp/B014QSTWKK?ie=UTF8&psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=A3EEXTUSWX65VP

Linkteki msi 970li model 999$ dolar diyor nasıl oluyor bu olay önceden açılan bi konuda amazon direk vergiyide ekliyor artık demişlerdi ama sepete ekleyip bi ilerleyim diyorum fiyat artışı felan olmuyo ne kadara gelir bu laptop bana bilgisi olan varmı?
K
6 yıl
Luci İle Azir ne zaman nerf yicek ?
Top lanede oynuyorum karşıda luci varsa bizim bot illa feedliyor gnarla malmortius banshee var full tankım azir geliyor 2 vuruyor askerlerle ölüyorum niye hep assasinler nerf yiyorda bunlar yemiyor.
K
6 yıl
Son Fısıltı Hakkında
Özel pasif olan son fısıltıda %45 ek zırh delme diyorya şimdi o bizim zırh delmemizi 50 ise onu %45 mi artırıyor yoksa rakipteki ek zırhın yüzde 45inimi deliyor yani eski son fısıltı gibimi ? çünkü statların orda hem bizim zırh delmemiz yazıyor yanındada %45 yazıyor yani kendi zırh delmemizi artırsa direk artmış halde yazmazmıydı ?

Edit:İmla
K
6 yıl
Oyuna girebilen varmı ?
Oyundan çıktım relog atmak için bidaha giremiyorum rads error veriyor 10dk boyunca felan girmeyi denedim sonra oyundaki bir arkadaşım bildirim geldi oyunda sorun varmış dedi sizde nasıl şuan ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.