A

Yüzbaşı
06 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
5 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
A
3 hafta
Yüksek lisans sonrası en yakın şubeye müracaat edin mesajı
Arkadaşlar merhaba ben 8 Aralık 2021 de Yüksek lisans dan mezun oldum. O süre zarfında öğrenciyken Mayıs 2022 ye kadar tecilim vardı. Mezun olunca tecil düşmüş, belge sorgulamaya girdiğimde bana en yakın askerlik şubesine müracaat ediniz diyor. Yüksek lisans sonrası 1 sene daha uzatma olduğunu biliyorum. Burada durum tam olarak nedir ? Bilen biri aydınlatırsa sevinirim.

Not: bundan önce 1 dönem harç ödeyeceğimi bilmediğim için pasif öğrenci durumuna düştüğümden dolayı da bakaya sayılmıştım okul halletti bu durumu o süreçten sonra da mezun oldum zaten 1 dönem sonra.
A
4 yıl
huawei honor7 şarj olmama sorunu
Türk Telekom'un getirdiği Huawei Honor 7 yi kullanıyorum. Telefonun şarjı zaten çok hızlı bitiyor. Bunu hiç anlayamadım. Müşteri hiz. aradığımda uygulamalar,kullanılan hat falan etkiliyor dendi. Neyse bu ayrı bir konu da yeni bir sorun daha ortaya çıktı. Telefon kendi şarj aletinden de başka şarj aletinden de şarj almıyor. Şarjı yüzde 1 gösteriyor. Telefon şarjda dururken şarj olmuyor. Farklı kullandığım şarj aleti de aynı ampere sahip hızlı şarj edebilen bir şarj aleti. İnternette kablodan sorun olduğuyla ilgili çok yazı okudum fakat iki farklı kablodan da şarj almıyor. Bunun çözümü nedir ? Telefon hala garanti kapsamında fakat telefonu servise götürsem kullanıcı hatası diyip sorun çıkaracaklar bunu da biliyorum. Nasıl olacak anlamadım.
A
5 yıl
wordtest hesabımı satıyorum
hesapta genel ingilizce seti yüklü 400 günlük kullanım hakkı mevcut siteyi bilen bilir. 12 aylık satış fiyatı normalde 169 tl. ciddi alıcılar mesaj atarsa fiyatı konuşuruz.
A
5 yıl
Yds ilk sınavımdan sonra nasıl bir yol izlemeliyim ?
Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle sınavdan iyi ve istediği notu almış herkesi tebrik ediyorum. Ben 3.Sınıf Tarih öğrencisiyim,yüksek lisans için yds şartı var bildiğiniz gibi 4.sınıfta ydsye girecektim ama ondan önce hem bir soruları görmek için hem de ne yapabileceğim onu görmek için sınava girdim. Madem giriyorum biraz bakiyim diyip bir tane test kitabından her gün soru çözdüm (Makalelerle yds) baya basit geldi ama sınav öyle değilmiş öncesinde farkındaydım ama tabii girmeden anlayamıyorsunuz. Yeni anladım bende her neyse soruları görmek için girdim ama paragraflar önce basit geldi ben bi umutlandım sınavdan umutlu çıktım fakat sınavda beklediğimin çok çok altında aldım baktığımda 14 doğrum vardı. Şaşırdım tabi ama gramer konularına zaten bakmadım, sınava da 2-3 ay kala girmeye karar verdim. Çok düşük bir tablo çıktı tabi ortaya. Belki bunu çocuk bile yapar diyeceksiniz ama en azından lisede falan iyi bir ingilizce temeli aldım okulda dil bölümü vardı hocalarda ona göreydi gramer konularını falan biliyorum fakat pek işe yaramadı. Şimdi temmuzda yökdile gireceğim ardından eylülde ydsye yine gireceğim ama asıl hedef olarak 2018 Nisandaki sınavı belirledim. Uçmamak lazım tabi önce hedef barajı geçmek ama eylüldekine adam akıllı mayısta vizelerden sonra başlayıp yazın da devam edip öyle gireceğim. Sınavı görmek için girsem de moralim bozuldu şimdi sizce nasıl bir yol izlemeliyim ? Yardım edenlere teşekkür ederim..
A
5 yıl
Modem sorunu acil
Arkadaşlar babam modeme çay döktü yanlışlıkla sildik kuruttuk taktık acildi isiklar geldi ama modem sıfırlanmış gibi duruyor modem adım degil de modemin markasi çıktı o da güvenli degil diyor baglanmiyor modemi yeniden kurmam mi gerekli nasil yapacagim bunu yardim edin lütfen ortada kaldım
Windows8
Modem airties rt 204
A
5 yıl
10 Aralık Freezone konserine satılık 2 bilet
Elimde 2 adet davetiye vardır isteyenler pmden yazabilir.
A
5 yıl
Vodafone Freezone Konserine satılık 2 bilet
Elimde vodafone freezone konseri sahne önü 2 bilet vardır.İlgilenenler pmden dönebilir.
A
5 yıl
Yds için ne yapayım sizce ?
Merhabalar,2017 de ilk defa soruları bir görmek için sınava gireyim dedim.Asıl hedef 2018 fakat 2017 de barajı geçip 2018 de kafa rahat girmek istiyorum.Belirli bir temelim var(gramer vb.)İlk etap için neler yapmalıyım sizce ? Bir tane grammar konuları için test kitabı alayım diyorum ama kaynak bilgim pek yok ne önerirsiniz ? Birde konulara int. Üzerinden nereden çalışabilirim ?
A
5 yıl
10 Aralık Freezone konserine satılık 2 bilet
Arkadaşlar bilet aldım konser için,fakat daha sonra 2 tane bilet geldi elime.Gitmek isteyen varsa ucuza verebilirim.Normal fiyatları 112tldir.
A
7 yıl
Mimar Sinan Tarih kazananların sorularını cevaplıyorum.
Arkadaşlar bölüme hoş geldiniz, sorularınız varsa alabilirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.