C

Yarbay
17 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
93 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
10 ay
En Uzun Ömürlü TV Markası?
Merhabalar, ozelliklerden ziyade tv’nin omru onemli. Artik hemen hemen tum markalarda garanti bittikten bir sure sonra ciddi arizalar oldugunu duyduk. Bu noktada en sorunsuz & uzun sure kullanilabilecek tv markasi hangisi?
C
geçen yıl
Silinebilir
Silinebilir
C
2 yıl
iPad 2 Nasıl değerlendirilir?
Elimde tertemiz 16GB 2.nesil iPad var retina ekranlı. İşlem yapmak mümkün olsa da çok yavaş olması sebebiyle tercih etmiyorum. Sizce nasıl değerlendirilebilir? (2.el ederi 100 lira olduğu için satmak istemem.)
C
2 yıl
Samsung TV Bluetooth Ses Seviyesi Çok Düşük !
Merhabalar.

Konuyu önce yabancı forumlarda araştırdım ancak çözümünü bulamadım. 58RU7100 tv kullanıyorum. Yeni bir ses sistemi aldım (Edifier e25hd) Ses sistemine iPhone ile bluetooth'dan bağlanınca çok güzel ses veriyor ancak tv ile ses seviyesi çok düşük.

Ayrıca evde 1 tane ufak bluetooth hoparlörüm var, onu da tv'ye bağlayınca yine düşük ses çıkısı hissediliyor. Bir çözümü var mıdır? Sırf samsung tv'lere has bir durum mu?

Ayrıca optik kablo sipariş ettim onunla bağlamayı deneyeceğim ancak samsung forumlarında o konuda da şikayet var. Ses seviyesi düşüklüğü..
C
3 yıl
TV Kutusunu Saklamalı mıyız?
Arkadaşlar merhaba, 25.07.2019 tarihinde 58ru7100 Samsung TV aldım. Montaja gelen ekip 1 ay boyunca kutuyu saklayın dedi. Süreç fazlasıyla geçti ve kutu çok fazla yer kaplıyor. Yine de tedbir amaçlı Samsung Türkiye'yi aradım ve sorumu sordum. Taşırken kutunun olması sağlıklı olacaktır dediler ama soruma cevap vermediler. Garantiyi etkiler mi etkilemez mi bilemem dediler? Dedim kim bilecek ben Samsung Türkiye'yi aramadım mı acaba? Böyle içi boş bir cevap aldım.

Sizin tecrübeniz nedir? Koca kutuyu saklamak zorunda mıyım? TV arızası & değişim kararı vb. durumlarda kutuyu isterler mi?

Sonuçta ufak bir kutu değil...
C
3 yıl
Vodafone Fiber'e 31.12.2018 öncesi devam etmeli mi?
Merhaba arkadaşlar. 1 sene önce Turkcell Superonline Fiber kullanıyordum. Paket fiyatları artınca Vodafone Fiber'e geçtim. Zaten aynı alt yapı ve modemler olduğu için memnunum. 2019 Mart ayında taahhüt sürem doluyor. 1 yıl taahhüt ile 100mbit 100gb akk 69 liraya kullanıyordum. Akk dolunca hızım 24mbit'e düşüyor ve bu da bana fazla fazla yetiyor :) Şimdi taahhütümün bitiş süresini beklersem 2019 başında fiyatların zamlanma ihtimalı var. Ayrıca yılbaşında AKK kalkacak diyorlar. Bu durumda şimdiden Vodafone fiber sözleşmemi 2 sene uzatmam mantıklı olur mu? Aynı paket ilk sene 69,90 sonraki sene 79,90.. Ve akk kalkarsa gerçekten 100mbit akk'siz interneti 69 liraya mı kullanmış olacağım vs. kafamda sorular..

Yardımlarınızı bekliyorum.
C
4 yıl
Facebook kullanıcı adı, insta gibi boşa düşer mi?
Arkadaşlar merhaba.

Fb sayfamın kullancı adını değiştirdim ancak sayfa adı değişiklik talebimi fb onaylamadı.. Kullanıcı adını tekrar değiştirsem önceki (kullanmak istediğim) kullanıcı adım boşa düşer mi? (Instagram gibi) Yoksa sonsuza dek alınamaz mı olur?

Teşekkürler
C
4 yıl
Digiturk Sinyal Seviyesi Çok Az (Servis 240 Lira İstiyor)
Merhabalar. Yaklaşık 10 senedir kullandığımız evdeki Digiturk'umuzun görüntüsü bozulmaya, bazı kanallar kaybolmaya başladı. Bunun üzerine paketimiz kapsamında ''ücretsiz'' hizmet sağlayan servisi çağırdık. Sağolsun ilgilendi, baktı etti. Apartman içinde hattın çok bölündüğünü söyledi. Sinyal güçlendirici önerdi. Adaptöre takılan bu sinyal güçlendiricinin bedeli 240 lira. Tabiki taktırmadım. Daha sonra eskisi gibi bıraktı ve Digiturk ile görüşmem gerektiği bildirildi. Digiturk yapabilecekleri bir şey olmadığını belirtti ancak sinyal güçlendiricinin adaptörsüz olanının 50 lira olduğunu bildirdi. Ben internette baktığımda 20 liraya kadar bu ürünü buldum ancak işe yarar mı bilemiyorum. Ben zaten teknik servis değilim son kullanıcıyım neticede. Şimdiki durum evdeki Digiturk'lerin 2 tanesi çalışmıyor. Diğeri görüntü bir gidiyor bir geliyor vs. Siz ne önerirsiniz? Yukarıdan direkt kablo çektirebilir miyim? Telefondaki arkadaş ayrı anten takmayı önerdi ama oturduğum yerde böyle bir uygulama yok. Yoksa 20 liralık ürün iş görür mü? Dediğim gibi sinyalin bu denli düşmesinin nedeni kablonun 10-12 defa bölünmesiymiş. Ama enteresan olan böyle bir durum 10 senedir yoktu. 1 hafta önce ortaya çıktı...
C
4 yıl
silinebilir
sil
C
4 yıl
Samsung 55D8000 TV Dik Çizgi Sorunu ?!
Arkadaşlar merhaba. Televizyonumuzda böyle dik bir çizgi çıktı. Renki ve 8-9 tane.. Sadece sol tarafta yer alıyor ve en üstten en aşağıya kadar devam ediyor. Televizyoncu tamiri olmaz dedi ancak siz de görün istedim. Televizyoncunun yorumu: ''Cam içerisinde ito yollar değer değiştiriyor, tamiri olmaz.''

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.