M

Yüzbaşı
03 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
97 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
M
3 ay
Superonline Fiber Ne Zaman Aktif Olur
Arkadaşlar dün binaya fiber kutu takıldı. Bugün de binaya yakın fiber rögar kapağını açmışlar kabloya bir cihaz bağladıklarını gördüm. Sorduğumda binaya sinyal verildiğini söylediler. Bu aşamadan sonra altyapı ne zaman aktif olur ve satışa açılır?

< Resime gitmek için tıklayın >
M
3 ay
Aynı Anda Turk Telekom ve Superonline'dan Hizmet Almak
Arkadaşlar bulunduğum ilde Superonline altyapı çalışması yapıyor. Bu hafta içerisinde binaya fiber çekecekler, keşife gelenlerle konuştuğumda FTTH sistemi yapılacağını söylediler. Şimdi sorum şu VDSL Turk Telekom ile aynı anda Superonline fiber kullanabilir miyim? Superonline kendi altyapısından hizmet vereceği için sanki kullanabilirim gibi geldi de bana.
M
3 ay
FTTB Altyapıyı FTTH'ye Dönüştürme
Arkadaşlar merhaba. Site elektrik odasında Türk Telekom'un FTTB dolabı var. Bunu FTTH sisteme çevirirler mi sizce uğraşsam? Birde bireysel olarak daireye kadar fiber çektirebilir miyim?
M
3 ay
Superonline Fiberi Daireye Kadar Çekiyor mu?
Merhaba arkadaşlar. Bulunduğum ilde Superonline fiber altyapı çalışmasına başladı. Bugün de oturduğum sitenin girişine kadar fiber kabloyu döşediler. Yetkililer yöneticiye binaya fiber kutu koymak için izin istemiş. Bina kabloları uyumsuzsa kablo kanalından çekilir tarzı şeyler söylemiş. Sizce daireye kadar getirip ftth sistem mi kurarlar yoksa bina girişinde mi bırakırlar?
M
2 yıl
Ntoskrnl Belası
Arkadaşlar merhaba. Ryzen 5 3600 + MSI B450 Gaming Plus Max anakarat aldım ve kurulumu yaptım. Elimde 4 tane Hyperx Fury 4 GB 2666 MHZ ramler vardı onları taktım. Ancak sistem çalışma esnasında Memory_Management mavi ekran hatası veriyor. Hata verdiğinde ramlerin 2'sini çıkarıp bilgisayarı öyle çalıştırabiliyorum. Blue Screen Viewer programından minidump dosyalarına baktığımda hatanın ntoskrnl.exe+1c2380 den kaynaklandığı yazıyor. Sürücüler güncel. Ramler memtest + windows bellek tanılama aracında test edildi sorun yok diyor. İşlemci ve ya anakartta bir sorun olabilir mi? Lütfen yardım edin balyozla parçalayacağım yakında pcyi.
M
2 yıl
Memory Management Hatası
Arkadaşlar merhaba. Ryzen 5 3600 + MSI B450 Gaming Plus Max anakart almıştım. kurulumu yaptıktan sonra memory management mavi ekran hatası alıyorum. rahlerim hyperx 4*4 gb 2666 mhz. memtest yaptım ama sorun yok diyor. bilgisayara format attım ancak sorun yine geçmedi. minidump dosyasının linkini bırakıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
https://drive.google.com/file/d/1ejqmhEtsMTLC_u2DmX1HlPum5-3WUoTD/view?usp=sharing
M
2 yıl
Bütçe 3500 Ekran Kartı Önerisi
Merhaba arkadaşlar bütçem 3500 tl. 2k monitörüm var. 2k çözünürlükte rahat oyun oynatabilecek bir ekran kartı önerir misiniz? ultra ayarlarda oynamak gibi bir düşüncem yok zaten bütçeden dolayı. orta ayarlarda rahat oynatabilecek ekran kartı alınır mı bu paraya?
M
2 yıl
Bilgisayar Sürekli Kilitleniyor
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarım bazen açıldıktan 5 dk sonra bazen 15-20 dk sonra bir anda kilitlenip kalıyor. Memorytest yaptım sorun yok görünüyor. Hdtune programından ssd ve hdd sağlıklarına baktım. Onlarda da problem yok. Sorun neden kaynaklı olabilir? Son olarak stres testi yaptığımda işlemci sıcaklığı 10 dakikanın sonunda 80 dereceye ulaştı.
M
2 yıl
600 tl Bütçeye Kulaklık Önerisi
Selam arkadaşlar bütçem 600 tl Allah rızası için bir kulaklık önerin. Kararsızlıktan birşey alamadım. Steelseries arctis 5 alsam anakartım msi b150m bazooka iyi ses verir mi diyorum hyperx cloud 2 alsam eski mi diyorum. Yardım edin dostlar.
M
3 yıl
Modeme Takılan USB'ye Dışarıdan Erişmek
Merhaba arkadaşlar. Tp-link Vr900 modem aldım. Ev ağı dışındayken modeme takılan USB'ye ulaşıp dosya yazabilir miyim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.