H

Binbaşı
02 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
52 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
3 gün
KATANA INU
#KATAARMY gücünü göster
Mexc listelemesi için;

-mexc borsasında hesabını aç

-KATA tokenini yatırma seçeneği ile hesabına gönder(miktar fark etmez)

-büyuk ödül için


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc9OHLDZfcg9LbvIeqVuTNZOENhy9gEhFS1NTmOvHxDkrPVcw/viewform…

işlemin ekran resmini yükle

grubumuzda yardıma hazırız


Katılan bana DM'den yazarsa onlara bir sürprizim olucak. Saat 15:00'a kadar zaman var arkadaşlar.
< Resime gitmek için tıklayın >
H
2 yıl
Seyahat izni olmadan seyahat etmek
Öncelikle merhaba, iyi forumlar. Nişanlımla bu rezil süreçte ağır bir tartışma yaşadık ve konuşmuyoruz. Bir şekilde şehirler arası yolculuk yapmam gerekiyor. Ben Bursadayım o ise Manisada. Belge almak için geçerli bir sebebim olmadığından dolayı belge alamıyorum ve özel aracım yok fakat ayarlayabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Herkese sonsuz teşekkürler.
H
6 yıl
Challenger oldum qnqlar
Geçen gün açmıştım master oldum qnqlar diye. Darısı bu geceye imiş

< Resime gitmek için tıklayın >
H
6 yıl
Tekrardan Master oldum qnqlar
Uzun zamandır yoktum forumda İlk çıktığımda ss alıp atacaktım aslında ama 4.ye kısmetmiş


< Resime gitmek için tıklayın >
aka janna god

lolkinghttp://www.lolking.net/summoner/tr/761081
H
6 yıl
Pazarda çalışıyorum soruları alayım
Evet sayın dh ahalisi üniversite harçlığımı çıkarmak için pazarda toka, bileklik, küpe, yüzük gibi şeyler satıyorum soruları alayım
H
7 yıl
Dia gerçekten elohell
2 hafta önce dia1 100lpden dia3e kadar düştüm. Ve burası gerçekteeeen elohell oyunlarım 20 dakikadan fazla sürmüyor ve oyunlar tamamen şans. Hangi takım daha az hata yaparsa o takım kazanıyor. 2 kill geriye düştümü ggggg diye spamlayan mı dersin ona buna atıp tutanlar mı dersiniz. Gerçekten sağlam bir ceza sistemi getirilmeli şu türkiye serverına.
H
7 yıl
Lise son öğrencisiyim üniversite çok kafamı karıştırıyor
Bu sene lisede son senem yaklaşık 45 gün sonra ygs denilen sınav var ama ben 2 sene direk geçiş hakkım olduğu için çok rahat davranıyorum. Ders çalıştığım yok, dershaneye gitmiyorum ve aslında üniversite eğitiminin çok saçma olduğunu düşünüyorum. Bu sene 4 sene kazanmam imkansız zaten zamanım kalmadı. Meslek lisesinde okuyorum matematik eğitimi almıyoruz zaten bilen bilir meslek liselerinin derslerini. Ailem pek baskı yapmıyor derslerim iyi bir sıkıntım yok 2 sene direk geçiş hakkım olduğum için bu kadar rahatım belki de sorum şu : 2 sene üniversiteye gitmek 2 sene de dikey geçişle okumak mantıklı mı?
H
7 yıl
çay dişleri sarartıyomuş
Öylemi?
H
7 yıl
bursa spor salonu önerisi
Yaklaşık 1 senedir duzenlı spor yapıyorum gerek Street workout gerekse bb ama gittiğim spor salonundan hıc memnun kalmadım. Merkeze yakın spor salonu önerisi istiyorum. Başka gidicek arkadaşlarda varsa topluluk indirimi yaptırabiliriz
H
7 yıl
TR Diamond-Challenger rush günlüğü
Aslında çok daha uzun süre önce açıcaktım ama 3-4 aylık bi süre boyunca lol oynamadım, bıraktım sayılır. Ama inaktiflikten dolayı plate düşüceğimi anladığım zaman challenger için geri dönüş yapmaya karar verdim Kendimden kısaca bahsetmek gerekirse 17 yaşındayım sezon 2 nin başından beri lol oynuyorum tr de 2 adet dia hesabım var. Main laneim jungledı fakat 6-7 aydır support oynuyorum yavaş yavaş mainim olmaya başlıyor. Şu an oynadığım hesabımın var olduğunu bile bilmiyordum açıkcası geçen sezon bronz olması ondan kaynaklanıyor aklınız başka yerlere gitmesin Günde 2 yada 3 oyun atıyorum genelde o kadar vaktim olmuyor eskisi kadar sık girmiyorum zaten fazla oynayınca canımda sıkılıyor.

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.