A

Teğmen
30 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
178 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
A
2 hafta
sound bar mı ? 5 + 1 mi ?
iyi günler bu ikisi arasında kaldım odada güzel bir ses olsun istiyorum acaba hangisi daha çok işimi görür sound bar küçük güzel duruyor ama ses kalitesi nasıldır, ikisinin arasında ciddi farklar var mı sizce
A
12 ay
Yeni ev yaptırmak
iyi günler aramızda inşaat ustası veya sıva ustası varsa bir sorum olacaktı, durumlardan dolayı ev alamıyoruz çok pahalı bende ailemin evinin üzerine ev yaptırmaya karar verdim, ama maliyeti konusunda baya bilgi kirliliği var her kafadan bir ses çıkıyor, evin dış inşaatı bittikten sonra ince sıvasının maliyeti ne kadar tutar acaba bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?
A
2 yıl
Laguna & Mondeo & Vectra arıyorum
laguna (1996-2000) Renault motorlu olan 2.0
Mondeo(1997-2000)
Vectra (1997-1999) 2.0 cdx tercihim

bu 3 araçtan arıyorum 35 bin limitim var
A
2 yıl
laguna volvo motor & laguna renault motor ?
laguna almayı düşünüyorum ancak bunun iki tür motor seçeneği varmış hangisi daha sağlıklı olur tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
A
2 yıl
METİN 2 TR SİMYA
yıllar önce m2 oynuyordum 99 yaptım bıraktım dedim geri başlayayım oyun ne olmuş öyle pvpden farkı kalmamış resmen simyalar petler değşik binekler bu simya dedikleri zamazingonun mantığı nedir ve nasıl öğreniriz adam 55 lvlde 3 p açmış simya fullemiş geliyor kesiyor milleti
A
2 yıl
gümüş almak mantıklı mı ?
gümüş 3 ayda 2 lerden 6 lara yükseldi acaba bu yükselişi devam eder mi 10 bin liralık gümüş alsam mantıklı bir davranış olur mu ki altına yüklenmek istemiyorum birde
A
2 yıl
bu millet çıldırmış olmalı
bi fiesta alayım diye sarı sitede araçlara bakarken, "849817054" ilan numaralı araç denk geldi, 6 parça değişen var komple boyalı, 4 parça hasar kaydı var 3 ü hasarsız 1 i 100 TL demis ve fiyata 41.999 yazmış arabada 6 parça değişen var yahu Allah'tan kork.ŞAHLANIYORUZ..
A
2 yıl
40000 TL kısa süreli yatırım
elimde şuan 40.000 TL para var ve bu parayı kısa süreli yatırım aracı olarak kullanmak istiyorum acaba nasıl değerlendirebilirim.
A
2 yıl
dolaptaki çürümüş et kokusu ?
kurban bayramında dolabın buzluk kısmına kestiğimiz kurbanın etlerini koydum ve memlekete geri döndüm bayramın 3. günü eve döndüğümde karşılaştığım manzara facia ötesi buzluğun kapağı açılıyor ve bütün etler yere dökülüyor ve tabi haliyle etler kokuyor bu koku evin içine sinmiş resmen evdeki kokuyu bir şekilde giderdim lakin dolaptaki kokuyu gideremiyorum var mı bir yolu acaba bildiğiniz ?
A
2 yıl
Borçlardan dolayı bunalıma girmek.
şuan 65 bin tl kadar borcum var ve ödeyemiyorum( düğün yaptığım için) bunalıma girdim ufak ufak biriktireyim kapatayım diyorum her ay başka bir masraf çıkıyor, kendimi iyice çıkmazda hissediyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.