A

Yüzbaşı
30 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
237 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
3 ay
Eşimle yaşadığım sıkıntılar ?
Evet arkadaşlar konu benim için biraz ciddi, lütfen ciddi cevaplar alabilirsem, şimdi eşim , 4 yaşında kızım ve 8 aylık oğlum ile birlikte yaşıyoruz maddi imkanlar doğrultusunda borç harç babamın evinin üstüne evi dikebildim, çok şükür kendi evimde oturuyorum, gelelim sıkıntılarımıza, son zamanlarda eşim benim işe gitmem iş yerinde arkadaşlarımla olan muhabbetlerimden dolayı sıkıntı çıkarmaya başladı, sen sürekli geziyorsun orda insan görüyorsun ben hep evdeyim gibi sıkıntılar, aslında farkındayım sıkıntıların tamamı kendisinin sürekli evde çocuklarla birlikte olmasından kaynaklanıyor ve yaptığım her hareket bu yüzden sıkıntı oluyor ama burada benim ne gibi bir davranışta bulunmam gerek, gezmeye götürüyorum istediği bir yer olmazsa suratı asılıyor, konuşmuyor hayattan soğutuyor resmen insanı, diyorum ki oğlan 1 yaşını geçsin en azından annemin bakabileceği bir hal alsın sana da iş bulacağım diyorum, bu seferde o zamana kadar kim öle kim kala gibi cümleler duyuyorum, bunu yapınca içimdeki bütün istek heves gidiyor, şu sıralar bende çok sinirlenmeye başladım ve kendisi de artık çok sinirlisin ne oldu sana diyor, kendi davranışlarına bakmıyor, ne yapabilirim nasıl bir çözüm bulabilirim ?
A
3 ay
doping hafıza ?
doping hafıza hakkında bilgisi olan var mıdır acaba ? malum dersane fiyatları aldı başını gitti, kpss için alınsa faydası olur mu acaba ?
A
10 ay
yeni doğan topuk kanı ?
sağlık ocağında alınan topuk kanından down sendromu belli olur mu acaba ?
A
geçen yıl
ses sistemi hakkında?
iyi günler arkadaşlar şuan için aracıma yeni bir set topluyorum ufak yollu öyle ahım şahım birşey değil ama aklıma takılan bir kaç mesele var,
1 takım oval mitrange (boschmann)
1 takım 16 cm mitrange(boschmann),
Soundmax SX-2500.4 3000 W 4 Kanallı amfi,
sunny 1000 w 350 rms 30 cm bass

şimdi bu sete dome tweeter almam gerek mi sizce.? (TİZ SES SEVMİYORUM BU ARADA)
mono amfi almadan bunları soundmax amfi ile besleyebilirmiyiz ?
A
geçen yıl
savaş mı çıkıyor yoksa.?
PTT de çalışan arkadaş bu hafta sürekli sefer görev emri geldiğini söylüyor, hayırlısı bakalım...
< Resime gitmek için tıklayın >
A
2 yıl
Alex\u0027in Fenerbahçe\u0027ye teknik direktör olması...
Alex'in ilerleyen zamanlarda Fenerbahçe'nin efsanesi olarak teknik direktör koltuğuna getirilmesi bence yanlış bir karar olacaktır, neden diyecekseniz adam Fenerbahçe'nin efsanesi olarak ayrıldı, eş kaza teknik direktörlük görevinde başarısız olursa eğer taraftarın çoğunun saygısını yitirebilir, bana kalırsa bu göreve gelmemesi çok daha mantıklı bir karar olur.
A
2 yıl
sound bar mı ? 5 + 1 mi ?
iyi günler bu ikisi arasında kaldım odada güzel bir ses olsun istiyorum acaba hangisi daha çok işimi görür sound bar küçük güzel duruyor ama ses kalitesi nasıldır, ikisinin arasında ciddi farklar var mı sizce
A
3 yıl
Yeni ev yaptırmak
iyi günler aramızda inşaat ustası veya sıva ustası varsa bir sorum olacaktı, durumlardan dolayı ev alamıyoruz çok pahalı bende ailemin evinin üzerine ev yaptırmaya karar verdim, ama maliyeti konusunda baya bilgi kirliliği var her kafadan bir ses çıkıyor, evin dış inşaatı bittikten sonra ince sıvasının maliyeti ne kadar tutar acaba bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?
A
3 yıl
Laguna \u0026 Mondeo \u0026 Vectra arıyorum
laguna (1996-2000) Renault motorlu olan 2.0
Mondeo(1997-2000)
Vectra (1997-1999) 2.0 cdx tercihim

bu 3 araçtan arıyorum 35 bin limitim var
A
3 yıl
laguna volvo motor \u0026 laguna renault motor ?
laguna almayı düşünüyorum ancak bunun iki tür motor seçeneği varmış hangisi daha sağlıklı olur tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.