J

Binbaşı
29 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
359434 Gün Cezalı
357329 gün 2 s. 37 dk.
Gönderiler Hakkında
J
6 yıl
Evde kaliteli kahve içmek istiyorum. (yardımcı olun)
French Press, filtre falan bir şeyler duyuyoruz ama kahve yapma işinden de pek anlamam... Güzel, içtikçe hoşnut olacağım bir kahveyi evde yapmak istiyorum... Nasıl yaparız nelere ihtiyaç var?
J
6 yıl
Siyasetçiler doğru mu söylüyor? (bir siteyi arıyoruz)
Ya siyasetçilerin daha önce yaptığı tespitler ya da geleceğe dönük açıklamalarını tutan bir site vardı... Sonra bunların doğru olup olmadığını falan yayınlıyordu... Adı ne beyler bilen var mı?
J
6 yıl
[KIZ MEVZUSU] direkten döndü. (gelin bi)
Yaş 21 oldu daha önce birkaç başarısız deneme dışında kız erkek ilişkisi namına bir girişimde bulunmadım. Zaten böyle saçma sapan birlikteliklere de karşıyım... İşte kız trip atar erkek onu alttan alır sonra kavga ederler biraz ayrı kalırlar geri birleşirler... Hepsi saçma şeyler. Tamam herkes ilk gördüğü ile ömür boyu anlaşmak zorunda değil ama siz anlatmak istediğimi anladınız zaten...

İşte yakın bir kız arkadaşıma şaka maksatlı yok mu şöyle eli yüzü düzgün bir arkadaşın falan diye takılıyordum... O da ciddi ciddi 4-5 tane kızın instagramda paylaştığı fotoğrafları attı.. Dedi işte hangisi daha hoş ben önden konuşuyum falan. İçim bi tuhaf oldu pazardan elma alır gibi geldi.... Dedim yok ben henüz bir ilişkiye hazır değilim sanırım...


Yani böyle olmamalı en azından. Pazardan elmanı seç sonra yarın ona canım falan de. Saçmalık.

Olum nasıl olcak bu işler dertleşin lan.
J
6 yıl
DH ÖLÜCÜSÜ VS KİLİSLİ ÖLÜCÜ
Evet beyler kim kazanır.. Dh ölücüsünün özelliklerini ve işlerini anlatmama gerek yok. Ben de bunlardan biriyim.

Dayıyı tanımak için videoyu izleyin ve oyunuzu kullanın.

Edit: dayı genel olarak cenazeye katılıp yemekleri beleşe getiren tip. Ayrıca tavukçudan kasa alıp fırına satıp para kazanıyor.. Eski ekmekleri falan toplayıp yine çuvalını 5 liraya satıyor.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/325453/hobisi-oluculuk-oan-kilisli-hanifi
J
6 yıl
Türk kızları geri değiller mi?
Çok çok küçük bir kesim var arkadaş böyle kültürlü sayılabilecek... Onun dışında hani şu kendini yetiştirme mevzusu var ya kızların çoğu sıfır bu alanda...

Bilgi desen bilgi yok, ilgi desen ilgi yok... Hobi falan hak getire...

Tamam alışveriş falan herkese iyi gelir yeni bir şeyler almak, giymek, kullanmak vs ama bu insanların çoğu boş.

Ortalıkta drone kaynıyor mesela kızlar 0, efendim bi balık tutma yine kızlar sıfır, motorlu uğraşlar yine sıfır, efendime söyleyim fotoğrafçılık... erkeklerin ezici üstünlüğü var. Bilim? işte kozmoz, evrenin sırları, uzay, güneş sistemi... yok.

Örnekleri 3 milyar 750 milyon kadar artırabilirim... Başlık olarak yazıp geçtiğime bakmayın... Mesela erkekler seti@home projesi için bilgisayarlarını kullanırdırken kızların haberi olmaz. Efendime söyleyim en basitinden bir yemek sepeti kullanımı olsun... Kızlar yine vasat. Şuna bi baksana, bunu nasıl yapacağım soruları falan şuan gözünüzün önünde...


Hayatı sex, cinsellik üzerine kuranlar biz değil onlar. Nasılsa dünya kadar malım olmasına gerek yok ben kızım havasındalar... Makyaj efendime söyleyim şu şununla beraber olmuş bu şundan ayrılmış falan... Bir de kerimcan gibi takip ettiği elemanlar var çıldıvıcam şimdi.

edit: annelerimiz de farklı değiller hani... kitap okumak yerine gün yapan teyzelerin çocuklarıyız biz.

Neyse bu kızları nasıl eğitiriz gençler?

Anaların bugünkü evlatlarına vereceği terbiye eski devirlerdeki gibi basit değildir. Bugünün anaları için gerekli vasıfları taşıyan evlat yetiştirmek, evlatlarını bugünkü hayat için faal bir uzuv haline koymak pek çok yüksek vasıflar taşımalarına bağlıdır. Onun için kadınlarımız, hattâ erkeklerimizden çok aydın, daha çok feyizli, daha fazla bilgili olmaya mecburdurlar; eğer hakikaten milletin anası olmak istiyorlarsa.
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
J
6 yıl
NEDEN HA NEDEN?
Neden beni mutlu eden konular yok artık? Neden yeni bir şey öğrendiğim, ilgimi çeken konular yok?

-Bakirelik konusu
-Saç konusu
-Haber konuları
-Liseli dramları
-troller

bıktım yıldım artık. Biraz daha böyle giderse ben de gideceğim sanırım forumdan.
J
6 yıl
Savcılığa suç duyurusunda bulundum nasıl takip edeceğim?
fikri olan var mı?

dosya numarası olan bi kağıt verdilerhttps://vatandas.uyap.gov.tr/vatandas/ adresi yer alıyor. E devlet şifremle giriyorum fakat dosya sorgulama kısmında hep mahkemeler var... Suç duyurusu daha mahkemeye intikal etmez. Ben nasıl sorgulayacağım bu ne halde falan diye?
J
6 yıl
Para = Mutluluk mu? (bence evet)
21 yıllık hayatımda en mutlu olduğum anlara bakıyorum... Hep para ile yapılan şeyler sonucu ortaya çıkan mutluluklar... Mutsuzluklarıma bakıyorum onların da %99u parasızlıktan...

Misal yeni elbiseler, ayakkabı, elektronik eşyalar (telefon, tablet, pc, drone), evdeki eşyalar....

ulan akksız internet sahibi yapacağım şurdan 3 kişiyi desem mutluluktan adam 2 ay uyku uyuyamaz. Yani konu dönüp dolaşıp paraya geliyor. Paramız olsa şu hayatımızın belki de en güzel günlerini ciddi manada daha güzel geçirmeyecek miyiz? Evet insanoğlu hep daha fazlasını ister ama hayat standartlarımız daha yüksek olsaydı be?

Not: parayla alınamayacak şeyler de var ama 20 küsür yaşlarda bunlarla karşılaşılmamış oluyor genelde. (sağlık hariç)
J
6 yıl
Samsung Smart TV var YARDIM
model bilmiyorum gençler, kendini genç hissedenler. Youtubedan video izlerken kaliteyi nasıl seçiyoruz acaba? Kendisi ayarlıyor şuan ve hızım iyi olmasına rağmen kötüyü seçiyor :S
J
6 yıl
hll knk spr dvm s.s
hll knk spr dvm s.s
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.