B

Teğmen
25 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
8 yıl
Tuş takılması
Merhaba 2 gün önce toshıba satellite c55.a-1u5 modelini aldım ve dün klavyedeki bir tuşu bastırıldığında takılmaya basladı .Basınca gıcırtı sesi geliyor ve içine çöküyor. Ne yapmalıyım?
B
8 yıl
Mersin Üniversitesi 2014 girişliler
Evet arkadaşlar elimden geldiğince yardımcı olabilirim :)
B
8 yıl
Mersin üniversitesi hakkında
Evet arkadaşlar merak ettiğiniz birşeyler varsa yardımcı olabilirim.
B
9 yıl
Mersin üniversitesi elektrik elektronik gelsin
evet arkadaşlarr bekliyoruz :)
B
9 yıl
Mersin üniversitesi elektrik elektronik gelsin
Evet bekliyoruz :)
B
9 yıl
Bakabilirsin
arkadaşlar ısparta inşaat 78 binle kapatmış benim sıralamamda 80 bin gelme ihtimali nedir? bu sıralamalarda çok oynarmı?
B
9 yıl
Kafayı yicem
Gittim tercih listemin ikincci sırasına yeni açışan mersin inşaat yazdım . çok pişmanım şimdi benim sıralamam 80 bin kime sorsam mersin inşaatı 120 binle 130 binle yazmış . Ben ne kadar büyük bir salaklık yapmışım.Hayır dersanende var git bir sor. gece 4 te kalktım tercih listeme ekledim şu mersini . Şimdi tek umudum mersinin üstünde ısparta inşaat var 78 binle kapatmış.onun gelmesi. :S yoksa çokk mutsuz olucakmışım gibi geliyor.
B
9 yıl
Mersin inşaat mühendisliği
Arkadaşlar bu bölüm yeni açılmış . Genellikle bir üniverstede en yüksek elekrik elektronik sonra inşaat sonrada makina olarak sıralanıyor .
Şimdi elektrik elektronik:70.800
makinada 96.100 le kapatmış sizcee inşaat bu sene kaçla kapatır. Çok büyük bir aptallık yaptım ve mersini üstlere yazdım . Bölüm yeni olduğu için çok büyük tereddütlerim var . Ve benim sıralamam 80 bin gelmez dime ? ve bölüm kontejanı 40 :S
B
9 yıl
Kafam karışık yardım.
merhaba arkadaşlar .
Şimdi uludağ elektrik elektronik (2.öğretim) :78.400
Süleyman demirel üniverstesi inşaat mühendisliği :78.400
sizce hangisini öne yazmalıyım? uludağın üniverste olarak daha iyi olduğunu biliyorum ama ikinci öğretim . Bölümler hakkındada pek yorum yapamıyorum . hangisi iyi hangisi kötü diye.
Şimdi hangisini öne yazarsam büyük ihtimal o önce gelecek gibi ve ben çok kararsızım . Sizce ne yapmalıyım . Şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.