H

Yüzbaşı
23 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
9 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
2 yıl
5 kişilik pre aranıyor :)
Selamlar arkadaşlar, 5 kişi girip sihirdar vadisinde oyun kazan (clash görevi) için 12den sonra girebilecekler arkadaşlar nickini yazabilir pre olarak gireriz. Elonun önemi yok normal game :)
H
8 yıl
Öğrenci Evi
Öğrenci evlerini konu alan güzel bir yapım buldum arkadaşlar hepimizi anlatıyor, iyi seyirler
Videoyu izlemek için tıklayınız
H
8 yıl
ŞU ŞAKA İÇİN GIF YAPAR MISINIZ
Beyler arkadaşıma eşek şakası yaptık ta, güzel gifler çıkabilir diye paylaşmak istedim. Gif yapabilir misiniz acaba rica etsem? Videoyu izlemek için tıklayınız
H
8 yıl
Yarın kıza açılıyorum yeter artık
Beyler, geçen sene aynı sınıfta olduğumuz fakat pek yakın arkadaş olmadığım bir kızla sevgili olmaya çalıştım daha kendimi tanıtmadan. Tabii ki başarısız oldu, benimlerle aylarca konuşmadı, sonunda arkadaş olduk. Onunla arkadaş olabilmek için 1 senedir duygularımı bastırıyorum, kendi içimde yaşıyorum ama artık dayanamıyorum buna. Yarın gidip kızla konuşacağım, seni seviyorum, seninle arkadaş olmayı çok seviyorum ama duygularım böyle, seni unutmayı gerçekten denedim ama başaramadım falan filan tüm içimi dökeceğim. Tavsiyeniz var mı, ha bu arada alacağım cevap yarın editlenecek 4 gibi.
H
8 yıl
2 Aydır Lol'e Girmedim Soruları Alayım
2 sene önce başladım oyuna, TR serverına geçtikten sonra gümüş 2 liginden başlayıp altın 3 kümesine kadar yükseldim ve bir süre sonra sıkılıp oyuna girmemeye başladım. Oyunu bırakmak isteyen arkadaşlar istediğini sorabilirler anında soğuturum adamı oyundan!
H
8 yıl
Rapper Zikir Style
H
8 yıl
Okula Polis Çağırsam
Beyler kılık kıyafet için yeni yönetmelik çıkarıldı bildiğiniz gibi. Saç için gerekli bir kısalık, şekil vb. belirtilmemiş. Diyelim ki bir hoca bizi saçımız yüzünden okula almasa ben okula polis çağırabilir miyim? Sonuçta hocanın yaptığı kanunlara uygun birşey değil, görevini keyfi kullanmış olmaz mı ? Ayrıca okula alınmadığım zaman eğitim hakkıma gaspa uğramış olmaz mıyım?
H
8 yıl
Bir Fikrim Var
Hükümet mezun insanları 1 senelik zorunlu; genel kültür dersleri, kitap okuma alışkanlığı, spor yapma alışkanlığı, tarih bilgisi, görgü kuralları gibi insanı insan yapan konular hakkında zorunlu eğitime tabii tutmalı.

Zamanında nasıl yeni Latin harflerine göre alfabeye geçilirken, Atatürk sokaklara seyyar sınıflar yaptırdıysa, zamanında bu kadar emek verdiyse, milletini eğitmek için. Hükümetimiz de birşeylerden feragat edip böyle bir uygulamaya girişmelidir.

Türkiye de okuldan çok cami var, eğitim için camiyi bile kullanabilirler. (Sadece mekan olarak.)

Bu eğitimi almayı reddedenlerin vatandaşlık hakları elinden alınmalı, sınır dışı edilmelidir.

Bence bu eğitimden sonra hem milletimizin gözü bir nebze olsun açılır, aydınlanırız. Sokakta ki barzolardan, apaçilerden de kurtulabiliriz belkide.
H
8 yıl
İstanbul Seçilirse Kendimi Süresiz Banlıyorum
Sonuçlar gelince uplayın
H
8 yıl
dat
zhao
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.