H

Yüzbaşı
14 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
9 yıl
Spirit of the Lizard Elder - Twitch
Yeni yeni adc oynamaya başlayan biri olarak şu sıralar favorim twitch , snowball durumlarında early-mid game için Lizard Elder çıksam çok mu saçma olur Twitche?
H
10 yıl
İBooks pdf sorunu
Pcmde açtığım , sorunsuz pdf dosyalarını ipad2deki ibooksa attığımda boş sayfalar halinde görüyorum bu sorun ios 6 güncellemesinden sonra oldu var mıdır bir hal çaresi ?
H
10 yıl
Xin Zhao
Bu gün kaç oyun atsam hep karşıda bir Xin vardı ve her oyunda takımını taşıdı.Counterlamak için neler yapılabilir? Remakeden sonra damage outputı çoştu adamın , yeni pasifine armor falanda dayanmıyor. Twisted treelineda çok can yakıyor
H
10 yıl
Ram Yardım
Arkadaşlar benim eski pcde şu an 512 mblik ram var , ramini yükseltmek istiyorum ama bilgisayardan fazla anlamadığım için size bir danışayım dedim bu sistem özelliklerindeki bi pcye nasıl bir ram almalıyım?
Anakartım G41M-Combo Intel G41/ICH7/rev.1.4 Socket775/PCI-Ex 16/Micro ATX 2 DDR3 2-CH/HD Audio GbE LAN/4 SATA 3 Gb/s/8 USB 2.0
Ekran kartı ATI RADEON X600/X550 Series 256 Mb
İşlemci Intel Pentium D 820
Ne gördüysem yazdım
Şuanki ramde ddr2
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.