S

Teğmen
13 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
7 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
3 yıl
hangi kulak içi kulaklık çeşidi daha rahat
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

bluetooth kulaklık almayı düşüyorum ama kulakta uzun süre durduğunda ağrıtmayacak ve kulaktan kolay kolay düşmeyen bir kulaklık için deneyimi olan arkadaşlardan tavsiye alabilir miyim resimlerde rastladığım kulaklıklar bunlardı değişik kulklıklar varsa onlarda olabilir rahat ve düşmememsi yeter (tabi kulakta önemli )
S
8 yıl
Nokia lumia alınırmı ?
Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Şu an sony ericcson xperia ray kullanıyorum ve aklımda lumia 1020 var etrafımda kime sorsam nokiadan uzak dur değip iphone, lg g2 yada sony z öneriyor.
benim sormak istediğim nokia da sorun çok mu çıkıyo?. formda okuduğum kadarı ile şarj(uçak modunda geçe %20-30 arası şarj gidiyormuş), donma ve titreme (920 ve 925 te genelde titremeler oluyormuş)
android kullanmak istemiyorum. Bu yüzden w8 veya iphone seçicem (market sorun değil fazla uygulama ve oyun oynamam ama internette sörf yaparım (bilgisyara oturduğumda interneti actığımda bir bakmışım 1 saat olmuş öyle internet sitesi gezmişim hiç birşey yapmadan ) lumia 1020 seçmemin amaçı kamerası telefon amacına ulaşmış.
birde any.do uygulamasını kullanıyorum wp8 markette var mı
S
15 yıl
nw-e207 format error yardım
1 1.5 sene önce bu marka bir mp3 çalar almıstım. bir kac ay once flash disk gibi kullanıyordum şimdi mp3 atmıyom format error veriyor bunun nedeni ne yada başına gelen var mı ? (tabiki SonicStage kullanıyom oyle odun gibi mp3 sürükle bırak yapmıyorum :P)
S
16 yıl
yardim upgrade
Recipe: Elven Bow bu kağdı illa bi yaratıktan düşürmek yada playerlerden almakmi gerekiyor yoksa bir vendorda satılıyor mu?
(tabiki creat item yapmak için bazi şeyler istiyor onlarda vendorlarda satılıyormu onlarıda player yada yeratıklaardan düşürüyoz)

stairs>elf>scout>lvl 26
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.